شرکت های هواپیمایی صورت خود را 'سخت ترین زمان' به دلیل COVID-19

صنعت سفر شده است ضربه سخت توسط جنبش محدودیت های اعمال شده برای کمک به کنترل گسترش COVID-19. این هفته ما در حال

توسط AKHBAREMAAAA در 3 اردیبهشت 1399

صنعت سفر شده است ضربه سخت توسط جنبش محدودیت های اعمال شده برای کمک به کنترل گسترش COVID-19. این هفته ما در حال شنیدن بیشتر در مورد چقدر بد است برای شرکت های هواپیمایی و آنچه آنها انجام می دهند سعی کنید به این آب و رکود.

ایالات دوشنبه نشان داد آن را از دست داد $2.1 میلیارد دلار در سه ماهه اول این سال است. دلتا شمال غرب و آمریکا انتظار می رود به انتشار تعداد آنها در این هفته.

فدرال مراقبت در عمل کنار گذاشته از 25 میلیارد دلار برای مسافر خطوط هوایی, اما آن را تنها نگه داشتن آنها برای مدت طولانی.

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن یا یاتا گفت: این تعطیلی با توجه به کروناویروس بدتر است برای هواپیما سفر بیش از هر رویداد قبلی از جمله 9/11 و رکود بزرگ سال 2008 است.

"این صنعت را در تاریک ترین زمان گفت:" پری چخماق یک سخنگوی یاتا. او گفت: در سطح جهانی تقاضا خواهد بود 48 درصد برای کل سال در مقایسه با سال 2019.

"و مسافر درآمد خواهد بود $314 میلیارد دلار" فلینت گفت.

شرکت های هواپیمایی در ایالات متحده را شروع کرده اند به توافق شرایط را برای گرفتن میلیاردها دلار در حمایت از دولت است. وزارت خزانه داری ارسال اولین $2.9 میلیارد دلار در روز دوشنبه. ریچارد Aboulafia حمل و نقل هوایی تحلیلگر در Teal گفت که جزر و مد هواپیمایی بیش از, در حالی که برای.

"آنها شبیه آنها در شکل خوب برای چند سال دارد در حال رفتن به پرسش های بزرگ پس از آن اگر شما نمی بینید اضافی تراشه ها جای دادند از کمک" او گفت:.

شرکت های هواپیمایی باید مقدار زیادی از هزینه های ثابت مانند پرداخت اجاره هواپیما, پایانه ها و تعمیر و نگهداری تاسیسات Aboulafia گفت. پول فدرال می آید با این شرط که از آن استفاده می شود به کارکنان پرداخت کردند و نه هر کسی که تا 30 سپتامبر.

Dawna Rhoades, استاد استراتژی در Embry-Riddle هوانوردی دانشگاه گفت: شرکت های هواپیمایی پیش بینی نیاز به کاهش به برنامه و است که می تواند به معنای اخراج بعد.

"اگر آنها کمتر هواپیماهای آنها نیاز کمتری خلبانان و آنها نیاز کمتری خدمه پرواز و تمام افرادی که به حمایت از کسانی که هواپیما" Rhoades گفت.

مثل بقیه اقتصاد صنعت هواپیمایی در حال انتظار برای دیدن عمق این رکود می رود و چه بهبود به نظر می رسد.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن