خطوط هوایی وزارت خزانه داری اعتصاب معامله برای $25 میلیارد دلار کمک مالی

بسیاری از خطوط هوایی ایالات متحده زده اند یک معامله با دولت فدرال برای حدود 25 میلیارد دلار برای کمک به دیدار

توسط AKHBAREMAAAA در 27 فروردین 1399

بسیاری از خطوط هوایی ایالات متحده زده اند یک معامله با دولت فدرال برای حدود 25 میلیارد دلار برای کمک به دیدار با اشتغال و نگه داشتن مردم در payman — حداقل تا اکتبر. بازار را Nova Safo جزئیات توضیح "ده خطوط هوایی را امضا کرده اند از جمله ایالات دلتا آمریکایی و غربی است."

در زیر یک ویرایش متن خود را در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

نوا Safo: روح هواپیمایی می گوید که هنوز هم در مذاکرات با وزارت خزانه داری. پول در حال آمدن است از 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که کنگره با تصویب در ماه گذشته.

دیوید Brancaccio: وجود رشته های متصل شده درست است ؟

Safo: برای یک چیز 30 درصد از پول در حال رفتن به مجبور به پرداخت می شود. وزارت خزانه داری نیز دریافت سهام حکم از خطوط هوایی است.

صنعت مشاور ریچارد Aboulafia معاون رئیس جمهور از تجزیه و تحلیل در دفتر گروه می گوید: "این ایده با یک انبار حکم است که شما می توانید آن را تبدیل به سهام در یک قیمت خاص. و پس از آن بلافاصله به فروش سهام خود را در قیمت بالاتر یک بار سفر هوایی بازار بورسی که امیدوارم اتفاق می افتد در یک یا دو سال."

بنابراین دولت فدرال می تواند ایستادن به جبران برخی از پول آن را صرف در حال حاضر.

Brancaccio: من درک می کنم نه همه خوشحال در مورد این معامله است. این است که چرا ؟

Safo: به نمایندگی از اتحادیه خدمه پرواز و خلبانان هر دو گفت که در حالی که آنها سپاسگزار برای کمک به آنها در مورد وام های هواپیمایی در حال بدست گرفتن. آنها می گویند وادار کردن شرکت های هواپیمایی به گرفتن بدهی خواهد شد و در واقع آن را برای آنها سخت تر برای جلوگیری از اخراج بعد. به طوری که آنها در مورد چشم انداز آینده از این معامله.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن