آمریکایی ها در حال حاضر در حال تلاش برای صرفه جویی برای دوران بازنشستگی. این بیماری همه گیر است و آن را بدتر.

اگر آن را سخت را برای آمریکایی ها به صرفه جویی به اندازه کافی برای بازنشستگی قبل از همه گیر — و از آن — آن را

توسط AKHBAREMAAAA در 25 تیر 1399

اگر آن را سخت را برای آمریکایی ها به صرفه جویی به اندازه کافی برای بازنشستگی قبل از همه گیر — و از آن — آن را تنها شدن سخت تر است.

حدود 75 درصد از کسانی که از دست داده ایم مشاغل به دلیل COVID در حال حاضر در معرض خطر بودن قادر به حفظ استاندارد زندگی آنها زمانی که آنها بازنشسته — بیش از 20 درصد افزایش پس از همه گیر آغاز شد, با توجه به مطالعه از مرکز تحقیقات بازنشستگی در کالج بوستون.

این مطالعه همچنین نشان داد که در حالی که نیمی از بزرگسالان کار نمی شد صرفه جویی به اندازه کافی برای دوران بازنشستگی و حتی زمانی که بیکاری کم بود حالا که بیکاری بسیار گسترده است که تعداد است و به احتمال زیاد نزدیک به 55 درصد است.

"که به نظر می رسد کوچک به ما داده شده این است که واقعا یک پدیده گفت:" آلیشیا Munnell مدیر مرکز تحقیقات بازنشستگی. "چیزی که این درایو اصلی این است که مردم آنقدر در معرض خطر در دوران بازنشستگی قبل از ما ضربه COVID."

بیش از چند دهه گذشته به عنوان دستمزد راکد هزینه زندگی افزایش یافت و کارفرمایان باید نقل مکان کرد و دور از تعریف به نفع برنامه های بازنشستگی و نسبت به 401(k)تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها تلاش کرده اند به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی. رکود بزرگ نیز مجموعه ای از میلیون ها نفر از مردم در سال های بسیاری تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است بهبود مالی زمانی که این بیماری همه گیر رسید.

"این واقعا جدی رکود" Munnell گفت. "به دو در 10 سال دوره فقط رفتن به صدمه زدن به هر گروه در یک راه متفاوت است."

کارگران مسن تر که از دست داده اند شغل خود را در چند ماه گذشته در حال حاضر در معرض خطر از نداشتن پول کافی برای حفظ استاندارد زندگی در دوران بازنشستگی.

"هنگامی که آنها در حال گذاشته شدن آنها از دست دادن این دوره آنها کاهش درآمد اگر آنها یک کار جدید و آنها که احتمال بالا گرفتن کار دیگری" Munnell گفت. "کارگران جوان هستند بیشتر در معرض خطر گذاشته است. از سوی دیگر آنها باید زمان بیشتری برای بازیابی و سپس در نهایت بازگشت به نقطه خود را در مسیر که در آن آنها می شده اند."

اما حتی برای افراد جوان گذاشته شدن و بیکار بودن برای یک دوره طولانی از زمان می تواند اثر قابل توجهی در چشم انداز بازنشستگی خود را. کمتر شما کمتر شما صرفه جویی و کمتر شما به احتمال زیاد به امنیت اجتماعی است که بسیاری از آمریکایی ها تکیه می کنند در دوران بازنشستگی. از سال گذشته دولت دفتر پاسخگویی یافت که نیمی از افراد 65 ساله و مسن تر رو بیشتر از درآمد خود را از امنیت اجتماعی است.

"افرادی که از دست دادن شغل خود را از یک خطر بزرگ به خطر انداختن امنیت مالی خود در دوران بازنشستگی" Munnell گفت. "این ادعا مزایای تامین اجتماعی در 62 در صورتی که خود را بهترین گزینه آن را انجام دهد اما این به آن معنا است که شما قفل شده است و به این کم مزایای ماهیانه برای بقیه دوره بازنشستگی خود را. بنابراین بیکاری طولانی مدت است که واقعا رفتن به یک مسئله جدی است."

بیش از 45 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در برخی از نقطه از زمان همه گیر آغاز شد و بیش از 19 میلیون هنوز بیکار است. بسیاری از در حال مبارزه فقط به پایان می رسد دیدار.

برای افرادی که در موقعیت "آنچه را به من بگویید که آنها را به انجام همه چیز را در قدرت خود را در حال حاضر برای زنده ماندن آن را به لحاظ مالی" گفت: صدفی-ان Eweka مدیر مالی برنامه ریزی استراتژی برای TIAA — درخواست برای بیکاری به مواد غذایی بانک انجام هر کاری که آنها می توانند به کاهش هزینه های غیر ضروری.

"پس هنگامی که این بحران است و یا اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت اشتغال در طول این بحران ادامه با شیوه زندگی تا زمانی که شما توانایی خود را برای بازنشستگی پس انداز است که شما نمی تواند انجام دهد در حالی که شما بیکار بودند" او گفت:. "فراموش نکنید که هنگامی که شما شروع به کار دوباره آنچه شما را از طریق رفت."

برای قانونگذاران Munnell گفت: غذای آماده در کوتاه مدت این است که "ما نیاز به یک بیمه بیکاری سیستم است که با این نسخهها کار به خوبی کار می کند که بلافاصله برای افرادی که به آن نیاز دارید. ما همچنین نیاز به آرامی و با دقت از مردم به دلیل بیکاری است که فقط ویرانگر مالی."

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن