در میان تاریک و دلگیر اقتصادی, پیش بینی بانک فدرال رای به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر

فدرال رزرو را تیره و تار ارزیابی چشم انداز شغل و تجارت در عصر COVID-19 ارسال آتی سهام ياوه اوایل پنج شنبه. فدر

توسط AKHBAREMAAAA در 22 خرداد 1399

فدرال رزرو را تیره و تار ارزیابی چشم انداز شغل و تجارت در عصر COVID-19 ارسال آتی سهام ياوه اوایل پنج شنبه. فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت COVID-19 باعث آسیب دراز مدت است.

بازار را نانسی مارشال-Genzer تحت پوشش پاول را در کنفرانس خبری روز چهارشنبه و با او صحبت کرد "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات.

در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

نانسی مارشال-Genzer: بانک فدرال رای به اتفاق آرا روز شنبه به نگه داشتن نرخ بهره مناسب در اطراف صفر است. و آن را صادر بینی نشان دادن نرخ بهره نزدیک به صفر طریق 2022. پاول گفت: کاهش نرخ بیکاری گزارش شده برای ماه مه بود که "تعجب خوش آمدید." اما او همچنین گفت که "دلخراش" برای دیدن یک کمی بالاتر سیاه نرخ بیکاری پاک کردن سود در اشتغال ما شروع به دیدن.

دیوید Brancaccio: و پاول خواسته شده بود چندین بار در مورد نابرابری در جلسه روز گذشته.

نانسی مارشال-Genzer: راست. از من خواسته پاول در مورد تماس های از برخی از اقتصاددانان مترقی برای تغذیه به توجه بیشتر به نرخ بیکاری و تنظیم یک هدف خاص برای آن است. پاول گفت: تغذیه نمی کند "هدف" گروه های خاص. که بخشی از آن دستور از کنگره است.

اما پاول گفت که بانک مرکزی سعی خواهد کرد به نگه داشتن به طور کلی نرخ بیکاری پایین:

"و ما را به استفاده از ابزار ما برای حمایت از حداکثر اشتغال و نگاهی که تعریف به قلب است. اما بدیهی است که چیزی است که نیاز به یک جامعه همه از پاسخ دولت."

پاول همچنین گفت که او در مورد تعداد زیادی از مردم لاتین تبار و زنان که از دست داده ام شغل خود را در طول بیماری همه گیر. او با اشاره به این که افزایش بیکاری شده است به خصوص شدید برای آنها است. و او می خواهد به خود را دریافت نرخ بیکاری به پایین به جایی که آنها قبل از coronavirus بحران است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن