در میان تاریخی اخراج میلیون ها نفر از کارگران کم درآمد هنوز هم در معرض خطر

میلیون ها نفر از آمریکایی ها به تازگی بیکار با توجه به مستندات کسب و کار تعطیلی و کاهش هزینه های مصرف کننده در

توسط AKHBAREMAAAA در 15 اردیبهشت 1399

میلیون ها نفر از آمریکایی ها به تازگی بیکار با توجه به مستندات کسب و کار تعطیلی و کاهش هزینه های مصرف کننده در طول COVID-19 بیماری همه گیر. اما یک گزارش جدید توسط McKinsey Global Institute هشدار می دهد که تا یک سوم از نیروی کار ایالات متحده به عنوان بسیاری از 57 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن شغل خود بود furloughed یا باید خود را ساعت کاهش می یابد و در ماه های آینده.

"به طور کلی اعداد استارک ... این است که واقعا متفاوت تر از هر رکود اقتصادی هر یک از ما زندگی می کردند از طریق" گفت: سوزان لوند شریک در McKinsey Global Institute. "این بیشتر شبیه یک بازار در حال ظهور بحران ارز که در آن به طور ناگهانی بخش های بزرگی از اقتصاد فقط تعطیل."

اما برخی از کارگران به ویژه آسیب پذیر به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد. مک کینزی می یابد که بیشتر مخاطره آمیز شغل تمایل به کاهش دستمزد و آنها نامتناسب با زنان و کارگران از رنگ.

لوند به صحبت کرد "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio در مورد چگونه این یافته ها ممکن است شکل این کشور بهبود اقتصادی در آینده است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

Brancaccio: اگر شما کار در یک رستوران اگر شما در یک آجر و ملات فروشگاه های خرده فروشی اگر شما در ورزش و یا سرگرمی است که بستگی به داشتن جمعیت کار کاهش یافته است خاموش صخره. اما آن دیگری در حال مشاغل آسیب پذیر?

لوند: زمانی که ما در سراسر اقتصاد در هر بخش وجود دارد برخی از مشاغل که آسیب پذیر هستند. سومین گروه از مشاغل هستند که آسیب پذیر هستند و در واقع در مراقبت های بهداشتی. در حال حاضر که ممکن است به نظر می رسد تعجب آور با توجه به COVID-19 بحران و واقعیت این است که بیمارستان ها غرق می شوند. اما وجود دارد بسیاری از غیر ضروری و یا انتخابی مراحل مختلف آزمایش و عمل جراحی است که به سادگی به تعویق افتاده است — در بخشی به دلیل بيمارستان در حال حاضر اختصاص داده شده به مراقبت از COVID بیماران. و غیره هستند بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی که در تناقض بود.

Brancaccio: اگر شما یک پوشش برای طبقه اقتصادی یا نژاد یا جنسیت, جالب, الگوهای فراموش ظهور آنها نه ؟

لوند: آن را بسیار تاسف الگوی. پیدا کنیم و تقریبا سه چهارم از آسیب پذیر شغل برای افراد با درآمد زیر متوسط حقوق و دستمزد در آمریکا این تمایل به کم درآمد آنها به طور نامتناسبی پاره وقت, شغل, شغل های برگزار شده توسط اقلیت ها و به طور بالقوه توسط زنان است. قطعا در اوایل هفته از این بحران ما را دیدم که یک تناسب تعداد زنان بودند تشکیل پرونده برای متقاضیان حقوق بیکاری. و که نشان دهنده بخشی که آنها بیشتر احتمال دارد به کارگران پاره وقت و همچنین کار در خرده فروشی و مهمان نوازی و خدمات غذایی.

Brancaccio: و آنچه مورد توصیه هایی بر اساس این تحقیقات برای سیاستگذاران? چه هستند برخی از اولویت ها?

لوند: ما دیده ایم برای دو دهه گذشته که بازار کار ایالات متحده است کشیدن از هم جدا به دارا و ندار. وجود دارد بسیاری از مشاغل که نمی بسیاری پرداخت آنها ندارد و منافع آنها ندارد و حمایت های مانند مرخصی استعلاجی. و که آمد به استارک امداد در طول COVID بحران است.

بنابراین اولویت فوری و البته به کمک به جایگزینی درآمد از افرادی که به طور ناگهانی خود را از دست داده و یا نمی تواند به شغل خود را به دلیل کسب و کار خود بسته شده. اما در دراز مدت ما باید به فکر بیرون آمدن از این COVID بحران در یک محل متفاوت است. و شاید آن زمان به تجدید نظر در دستمزد و مزایای بسیاری از این شغل مهم هستند که در اقتصاد ما.

و ما همچنین باید در مورد فکر می کنم با استفاده از این خرابی برای کمک به کارگران یادگیری مهارت های جدید. یکی از چیزهایی است که می تواند فوق العاده ای برای دیدن و چند شرکت در حال حرکت در این مسیر است که با استفاده از این خرابی به کارگران را آموزش آنلاین, دوره های, به طوری که آنها در حال رفتن به آماده برای دراز مدت تغییرات که در حال حاضر در جریان است در اقتصاد به سمت ماهر تر کار می کنند.

Brancaccio: که معرفی سمت تلنگر از آنچه ما شده است صحبت کردن در مورد آنچه که آسیب پذیر ترین کار دسته. کارهایی که نیاز به مهارت های بیشتر ممکن است به محافظت بیشتر از شغل.

لوند: آره. قطعا ما می بینیم که یک همبستگی قوی بین آموزش و پرورش الزامات شغل و توانایی به کار از خانه. بنابراین متاسفانه در این بحران آن است که افرادی که حداقل به احتمال زیاد به یک کوسن های مالی حداقل به احتمال زیاد به صرفه جویی که آنها می توانید در تکیه می کنند که به طور ناگهانی از کار. در حالی که افرادی که بهتر است از لحاظ مالی بسیار بیشتر قادر به انجام کار خود را از راه دور و حمل آنها به عنوان قبل از.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در کشور 21 متحده و شمارش را آغاز فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب