در میان ضروری عملیات در طول COVID-19: دام مزایده

COVID-19 به توقیف غیر ضروری کسب و کار در سراسر ایالات متحده است. عملیات مانند بیمارستان ها و فروشگاه های مواد

توسط AKHBAREMAAAA در 27 فروردین 1399

COVID-19 به توقیف غیر ضروری کسب و کار در سراسر ایالات متحده است. عملیات مانند بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی در حال باز ماندن ، و این سیستم است که باعث می شود مطمئن شوید که مواد غذایی, فروشگاه های مواد غذایی به فروش نیز در نظر گرفته شود حیاتی است. زیادی برای پردازش گوشت گیاه بسته در چند روز اخیر به دلیل آن کارکنان بیمار با COVID-19. کسانی که گوشت فرآوری گیاهان ضروری بخشی از زنجیره غذایی هستند و بنابراین دام مزایده که عرضه آنها. این مزایده مهم هستند به دامداران و اقتصاد روستایی است. و افراد مشغول به کار در این مزایده در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی را به مطمئن شوید که آنها می توانند با خیال راحت.

این داستان تولید شده توسط کوه های غرب, اخبار, اداره همکاری بین وایومینگ رسانه های عمومی ایالتی بویزی عمومی رادیو در آیداهو KUNR در نوادا که اوکانر مرکز کوه های راکی در غرب در مونتانا KUNC در کلرادو KUNM در نیومکزیکو با حمایت از سهامداران ایستگاه در سراسر منطقه است. بودجه برای غرب کوه, اخبار, اداره, ارائه شده است, در بخش, توسط شرکت برای پخش عمومی

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن