مستقل سینما اپراتور رو بزرگ 'گمنام'

فیلم تئاتر کسب و کار است که با توجه به آمار از coronavirus بحران است. استودیو در حال به تاخیر انداختن تئاتر من

توسط AKHBAREMAAAA در 29 فروردین 1399

فیلم تئاتر کسب و کار است که با توجه به آمار از coronavirus بحران است. استودیو در حال به تاخیر انداختن تئاتر منتشر شده از فیلم های بزرگ. تحلیلگران می گویند AMC سرگرمی, ملت, بزرگترین تئاتر زنجیره ای است ومیگوید نزدیک به ورشکستگی و تئاتر اپراتورهای بزرگ و کوچک در حال تلاش برای کشف کردن آنچه که کسب و کار خود را مانند اگر آنها نمی تواند بسته اتاق پر از مردم خوب و طولانی در حالی که.

استفانی سیلورمن یکی تئاتر اپراتور در پایان کوچکتر از مقیاس. او مدیر اجرایی Belcourt تئاتر, غیر انتفاعی, فیلم مرکز ایالت تنسی و یکی از 10 نفر ما برفلد در مجموعه ما به دنبال در آمریکا نیروی کار به نام ایالات متحده کار می کنند.

این Belcourt رسما بسته درهای خود را به علاقمندان به سینما یک ماه پیش امروز پس ما او را به نام بازگشت به چک در. "سطح اضطراب است برای واقعی" سیلورمن گفت: بازار میزبان کای Ryssdal. "اما آن را به دلیل بزرگ گمنام بنابراین این واقعا چیزی است که شما می توانید آدرس و چک کردن لیست. بنابراین آن را فقط به یک زمان عجیب و غریب به مبارزه از طریق."

یکی از بزرگترین گمنام است هنگامی که و چگونه Belcourt دوباره باز خواهد شد. "در برخی از راه به ما آموخته برخی از درس های خوبی به ما شد بسته کردن در مورد چگونه ما را بازگشایی," او گفت:. یکی از نمونه های است که شامل محدود کردن تعداد بلیط های فروخته شده به ترک اتاق به اندازه کافی در سینمای اجتماعی فاصله. "ما بزرگترین صندلی های تئاتر 332 نفر است. ما احتمالا تنها به فروش 40 درصد از بلیط ها در آن سالن به طوری که مردم می تواند مناسب و دور از هر یک از دیگر," او گفت:.

در ضمن این Belcourt است تلاش برای نگه داشتن عامل در راه های دیگر. آنها در حال فروش "بلیط" برای مردم به جریان فیلم در خانه ارائه فیلم آموزش برنامه های و میزبانی نمایش فیلم در جریان پلت فرم حرکت یا کشش ناگهانی.

یکی دیگر از "ناشناخته بزرگ" برای تئاتر اپراتورها این است که چه مدت آن را برای مردم احساس امنیت رفتن به سینما دوباره. "ما فقط بسیار آگاه که سطح شیب دار بالا برای ما است میخوام احتمالا بیشتر به سمت انتهای هر آنچه [از] بازیابی به نظر می رسد مانند" سیلورمن گفت. "اما که می شود گفت, من فکر نمی کنم هر کس دیگه می خواهید به ماندن در خانه و تماشای Netflix برای همیشه لطفا برای. من فکر می کنم آنها در حال رفتن به می خواهید به بیرون آمدن و دیدن یک فیلم در یک صفحه نمایش بزرگ است."

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب