به روز شده در جامعه سرمایه گذاری مجدد عمل چهره انتقاد

کنگره با تصویب عمده قوانین حقوق مدنی در دهه 1960 و در ادامه به دهه 70 زمانی که خاطرات دهه قبل حقوق مدنی تظاهرا

توسط AKHBAREMAAAA در 30 خرداد 1399

کنگره با تصویب عمده قوانین حقوق مدنی در دهه 1960 و در ادامه به دهه 70 زمانی که خاطرات دهه قبل حقوق مدنی تظاهرات هنوز تازه بود. الن Seidman یک همکار در موسسه شهری گفت: '60s تظاهرات تنظیم صحنه برای چه آمده بود.

"در مفهوم ایجاد یک نوع جامعه فعالیت است که پس از به ثمر در '75 و '77," او توضیح داد.

فدرال جامعه سرمایه گذاری مجدد قانون قانون تبدیل شد در سال 1977. آن را به معنای جلوگیری از یک شکل از تبعیض در اعطای وام مسکن به عنوان شناخته شده redlining که در آن مقامات فدرال جلب خطوط قرمز در نقشه در اطراف مناطق کم درآمد آنها گفته بودند در معرض خطر اساسا گفتن بانک ها به قرض دادن وجود دارد. سازمان تنظیم مقررات تبدیل شده است که در اطراف. این سه سازمان تنظیم بانک — دفتر حسابرسی از ارز سپرده فدرال بیمه پارسیان و فدرال رزرو آغاز شده که نیاز به بانک ها به وام را در هر نقطه آنها در زمان در سپرده. کاترین Genao با سرو تپه های توسعه محلی Corp. در بروکلین گفت: سال بعد از عمل هنوز هم که بانک ها پاسخگو باشد.

"به طور کلی کسب و کارهای کوچک گاهی اوقات احساس می کنید که آنها واقعا باید حمایت از شهر و بانک ها و آنها همه این موانع دیگر," او توضیح داد. "پس از دیدن است که فشار برای آن دیدن حداقل مکالمات بودن آغاز و وجود دارد برخی از نوع اکشن/پاسخگویی — که قطعا بهره مند شوند."

Genao کمک می کند تا اقلیت متعلق به کسب و کار دریافت وام. در حال حاضر او و دیگر فعالان جامعه نگران تغییرات به جامعه سرمایه گذاری مجدد عمل می کنند. آنها می گویند که دفتر حسابرسی از ارز که تنظیم این ملت بزرگترین بانک است شل شدن عمل مورد نیاز با قانون جدید. Jaime Weisberg با انجمن محله و توسعه مسکن گفت که تحت قانون بانک های بزرگ قادر خواهد بود مطابق با قانون بودجه پروژه های بزرگ. چیزهایی مانند جاده ها و پل ها. حتی استادیوم.

"کمتر وجود دارد انگیزه ای برای همکاری با گروه های جامعه پاسخگو باشد — برای انجام معاملات است که سخت تر است که ممکن است کمی طولانی تر است, که ممکن است کمی کوچکتر" Weisberg گفت.

سرپرست حسابرسی ارز برایان بروکس گفت: او را آگاه از این نگرانی ها. او گفت: بانک ها خود را در دفتر نظارت هنوز هم باید ثابت کند که پروژه های بزرگ اجازه داده می شود در زیر سازمان تنظیم مقررات و کمک به جوامع خود احتمالا با ایجاد شغل.

"ما در حال تمرکز بر پایدار شغل تمام وقت ایجاد شده توسط این چیزها نیست در این ایده است که ممکن است وجود دارد برخی از فصلی اشتغال پاره وقت اما که اشتغال تمام وقت در ارتباط با پروژه" بروکس گفت.

اما دو نفر دیگر تنظیم کننده ها — تغذیه و FDIC — نیست امضا به این تغییرات به سازمان تنظیم مقررات. هیچ چیز تغییر برای بانک ها آنها تنظیم. آنها با توجه به برخی از قوانین جدید است. و حتی جامعه طرفداران می گویند این عمل نیاز به به روز رسانی به نگه دارید تا با تکنولوژی های جدید مانند دیجیتال بانکی. آنها در حال مبارزه با چگونه به انجام این کار بدون بازگشت ساعت سخت به دست آورده اصلاحات که به دنبال حقوق مدنی عصر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن