یکی دیگر از 5.2 میلیون آمریکایی را در زمینه نرخ بیکاری

یکی دیگر از 5.2 میلیون آمریکایی به ثبت تعداد مدعیان بیکاری در سومین شماره ثبت. بیش از 6.6 میلیون آمریکایی ظ اد

توسط AKHBAREMAAAA در 28 فروردین 1399

یکی دیگر از 5.2 میلیون آمریکایی به ثبت تعداد مدعیان بیکاری در سومین شماره ثبت.

بیش از 6.6 میلیون آمریکایی ظ ادعا می کند برای هفته پایان مارس 4 که وزارت کار تجدید نظر توسط 9,000 از رقم آن در ابتدا منتشر شد. در طی ماه گذشته حدود 22 میلیون آمریکایی را در پرونده مدعیان.

در اوایل این هفته صندوق بین المللی پول گفت: ما در آستانه بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

*آمار و ارقام شده اند بطور تطبیقی فصلی.

دولت با بالاترین تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته بود در کالیفرنیا که همواره در صدر این فهرست است. تعدادی از ادعا در دولت پس از هفته آوریل 4 کاهش, با وزارت کار اشاره کرد که "کمتر اخراج در ساخت و ساز و صنایع تولیدی."

*آمار و ارقام شده اند بطور تطبیقی فصلی. هفته مارس 11 ادعا "پیشرفت" ادعا می کند که گزارش شده توسط دولت در قبال پرداخت غرامت بیکاری. در همین حال هفته گذشته' گزارش ادعا می کند منعکس متقاضیان توسط دولت از محل اقامت.

متحده هستند که پرداخت این مزایا و آنها تیره و تار, گزارش, بازار, را به مگان مک کارتی Carino.

جارد Walczak یک محقق با مالیات بر بنیاد گفت: فدرال آمار و ارقام نشان می دهد برخی از سخت ترین آمار ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک و تگزاس می تواند در حال اجرا پایین در بودجه در چند هفته.

کلرادو بيشترين درصد افزایش با آن نرخ بیکاری افزایش بیش از 126 درصد. هفته گذشته دولت تا به حال بیش از 105 ، 000 ساکنان فایل برای مزایای بیکاری.

*آمار و ارقام شده اند بطور تطبیقی فصلی. محاسبات بر اساس درصد افزایش بين پیشبرد ادعا می کند برای هفتۀ منتهی به مارس 11 و هفته پایان مارس 4.

این ارقام نشان می دهد یک تضاد کامل با کلرادو بیکاری فقط چند ماه پیش در ماه ژانویه کلرادو نرخ بیکاری رسیده تاریخی کم از 2.5%.

در یک آدرس در مارس 6, فرماندار Jared تمدید پلیس این ایالت اقامت در خانه سفارش حداقل تا مارس 26.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب