پاسخ به سوالات شما در مورد مزایای بیکاری و COVID-19

اعداد داستان COVID-19 و اثرات آن را تا به حال در اقتصاد ایالات متحده. همه گیر مجبور به بسته شدن بسیاری از کسب

توسط AKHBAREMAAAA در 17 تیر 1399

اعداد داستان COVID-19 و اثرات آن را تا به حال در اقتصاد ایالات متحده. همه گیر مجبور به بسته شدن بسیاری از کسب و کار حداقل به طور موقت و منجر به تعداد بی سابقه ای از مردم از دست دادن شغل خود.

در اینجا یک مثال: برای هفتۀ منتهی به 27 ژوئن وجود دارد 1.42 میلیون مدعیان بیکاری در سراسر کشور است. که در 15 هفته است که تعداد بوده است بیش از 1 میلیون نفر است. نیز وجود دارد 840,000 جدید ادعا می کند برای گسترش فدرال همه گیر کمک های بیکاری.

نرخ بیکاری به بالا از 19.7 درصد در مارس سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ به عنوان بسیاری از کشور تحت اقامت در خانه اقدامات است.

برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر.

وقتی که از گسترش بیکاری پرداخت اجرا می شود ؟

افزایش مزایای بیکاری مجاز به عنوان بخشی از مراقبت در عمل همه باید تاریخ انقضا. اضافی 600 $در هر هفته به پایان می رسد در تاریخ 31 ژوئیه به عنوان همه چیز ایستاده است. گسترش واجد شرایط برای پوشش فرفره کارگران و مردم خود اشتغالی اجرا می شود تا پایان سال است. بدانند چه شما واجد شرایط هستند می تواند پیچیده و وابسته به دولت که در آن شما زندگی می کنند.

خواهد دولت فدرال گسترش مزایای اضافی?

دموکرات ها می گویند که به دلیل بیکاری است که در طول تاریخ بالا اضافی $600 باید تمدید شود حداقل تا ژانویه. قانونگذاران دموکرات معرفی یک لایحه به انجام این کار در اوایل ممکن است. برخی از جمهوری خواهان می گویند که پرداخت بیش از حد بالا است به عنوان برخی از مردم در حال ساخت بیشتر از بیکاری از آنها در محل کار و قرار دادن آنها را از رفتن به عقب.

چه اتفاقی می افتد زمانی که اضافی $600 به پایان می رسد ؟

چیزهایی که می تواند از لحاظ اقتصادی زشت به گفته برخی از ناظران صنعت. میشل همیشه در ملی قانون استخدام پروژه گفت: نزدیک به 30 میلیون بیکار آمریکایی را به عقب پرتاب بر روی مزایای دولت به تنهایی. آن متفاوت است اما در آریزونا برای مثال حداکثر 240 دلار در هر هفته.

جودی Solell با این نسخهها کار برای یک انرژی خورشیدی نصب در مریلند و furloughed در ماه مارس است. چه خواهد شد او در خانواده انجام دهید اگر پول اضافی اجرا می شود در پایان ماه ژوئیه?

"آه من حتی فکر نکرده است که" او گفت:. "به همین دلیل آنها را به کارت های اعتباری است."

چه شواهدی وجود دارد که پرداخت های اضافی هستند موثر است ؟

حتی به عنوان مدعیان بیکاری سر به فلک کشید نرخ فقر را نه. آن را در واقع کاهش یافت و در حدود 2 ٪ از همه گیری آغاز شد با توجه به یک مطالعه. "دولت فدرال بطور قابل توجهی گسترش حمایت اقتصادی برای خانواده ها در یک راه است که آن را هرگز در گذشته گفت:" جیم سالیوان, یک استاد اقتصاد در نوتردام و یکی از منجر شود محققان در این مطالعه. "که حمایت رفته است یک راه طولانی است."

می تواند پرداخت شود دوباره?

برخی از اقتصاددانان و نمایندگان مجلس پیشنهاد ارتباط میزان پرداخت به هر یک از دولت کاهش نرخ بیکاری و کاهش آنها را به عنوان بیکاری می افتد. "در حالت ایده آل شما خواهد گسترش مکمل مزایای بیکاری, اما شما می خواهم آنها را در یک مسیر سر خوردن — شروع در $300 در بالا-بیکاری-نرخ متحده و نوع فاز آن را از وجود دارد" گفت: Michael فشار در آمریکا سازمانی موسسه.

چه مزایای در حال حاضر در دسترس است ؟

آماده برای برخی از اختصارات. این پایه است که دولت بیمه بیکاری (UI) به نفع سطح. زمانی که نرخ بیکاری بالا موجود گسترش منافع (EB) برنامه در ضربات برای اضافه کردن 13 تا 20 سال از پرداخت های اضافی. مراقبت عمل می افزاید: 13 هفته از بیماری همه گیر اورژانس جبران بیکاری (PEUC) و همچنین ایجاد بیماری همه گیر کمک های بیکاری (PUA).

چه مزایای در دسترس هستند برای مترجمان آزاد و فرفره کارگران ؟

که در آن شر در می آید. آن را پوشش می دهد افرادی که به طور معمول نمی توان با توجه به مزایای مانند فرفره کارگران مترجمان آزاد و خود اشتغالی که نمی گذاشته در مفهوم سنتی, اما, که کار از دست داده اند. آن را نیز پوشش می دهد افرادی که نمی توانند کار را برای همه گیر مربوط به دلایل مانند آنها و یا یکی از اعضای خانواده بیمار هستند.

چرا من با داشتن مشکلات استفاده از?

بیکاری در دولت دفاتر غرق شده اند بی سابقه سیل از برنامه های کاربردی جدید. این بدان معناست که بسیاری از مردم شده اند قادر به دریافت از طریق به تأخیر انداختن آنها پیدا کردن آنچه که آنها به حق و تاخیر در گرفتن پول در دست خود را. در خرداد ماه بازار ما-ادیسون تحقیقات نظرسنجی نشان داد که تقریبا نیمی از افرادی که از کار نمی اعمال می شود برای بیکاری. که ممکن است تا حدودی به دلیل آنها نمی دانند که آنها واجد شرایط و تا حدودی به دلیل آن را بسیار دشوار است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن