مورچه گروه است که مصرف آن IPO به هنگ کنگ و شانگهای. چرا پرش نیویورک ؟

Jack Ma مورچه گروه مالی شرکت فناوری مستقر در چین که صاحب Alipay مشترک که از آن خواهد شد به آنچه که ممکن است یک

توسط AKHBAREMAAAA در 2 مرداد 1399

Jack Ma مورچه گروه مالی شرکت فناوری مستقر در چین که صاحب Alipay مشترک که از آن خواهد شد به آنچه که ممکن است یکی از بزرگترین عرضه اولیه اوراق بهادار در تاریخ, با یک ارزیابی و احتمالا $200 میلیارد. این شرکت اعلام کرد که آن را در لیست شانگهای و هنگ کنگ اما نه در ایالات متحده در حال حاضر.

اندرو Karolyi استاد امور مالی در کرنل SC Johnson دانشکده کسب و کار صحبت با بازار را صبری بن-Achour در مورد آنچه که این حرکت به این معنی است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

صبری بن-Achour: یک زمان وجود دارد که مثال در ایالات متحده ارائه شده برخی از مقدار اعتبار برای این شرکت انجام لیست. و استانداردهای حسابداری برای مثال در ایالات متحده ارائه شده نوعی اطمینان بخشی به سرمایه گذاران است. این است که فقط دیگر واقعا مورد است ؟

اندرو Karolyi: من فکر می کنم چیزی که بود هنوز هم برای بسیاری از شرکت ها در سراسر دنیا واقعی جدی و مثبت ارزش گزاره به طور مثال در اینجا در ایالات متحده وجود دارد فرصت های عظیم با توجه به گسترش خود سرمایه گذار پایه تعمیق سرمایه استخر که از آن شما می توانید در قرعه کشی بالا بردن مشخصات نام تجاری شرکت خود را در سطح جهان است. بنابراین مورچه مالی احتمالا ساخته شده است که محاسبات استراتژیک است که این در حال رفتن به فقط خوب حداقل در حال حاضر دو لیست در شانگهای و هنگ کنگ است. و سرمایه گذاران در حال رفتن به آنها را پیدا کنید. و من فکر می کنم که این محاسبه که آنها انجام داده ایم.

بن-Achour: بنابراین شما به مورچه مالی دور زدن آمریکا و چین نیز در حال توسعه خود را Nasdaq-مانند ستاره مدیره بورس, در حالی که تنش ها بین ایالات متحده و چین در حال گرم کردن. این بخشی از یک بزرگتر افتراق بین ایالات متحده و چین اقتصاد و روابط مالی?

Karolyi: در واقع من فکر نمی کنم که که احتمالا آنچه که در اینجا. من فکر می کنم این است که واقعا یک تصمیم استراتژیک از طرف رهبری در مورچه مالی. هیچ چیز در این تصمیم متوقف می شود مورچه مالی از دنبال پس از آن یک مثال در بازار بورس و یا نزدک و یا لندن و یا سنگاپور بعد.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب