پوشاک فروشان باید موجودی مشکل

بهار یکی از کسانی که فرصت های فروش در زنان, پوشاک. آن زمانی که فروشگاه ها از لباس, florals و صندل و می توانید

توسط AKHBAREMAAAA در 28 فروردین 1399

بهار یکی از کسانی که فرصت های فروش در زنان, پوشاک. آن زمانی که فروشگاه ها از لباس, florals و صندل و می توانید آنها را به فروش در قیمت کامل چون خریداران هیجان زده برای آب و هوای گرمتر.

اما این بهار شده است یک فاجعه است. آن زمانی آغاز شد که این ویروس آمار چین و تعطیل کارخانه ها. خرده فروشان می تواند این لباس بهار به فروشگاه ها در ایالات متحده

"پس برخی از آنها قادر به کشتی هوایی و آنها در حال صرف پول اضافی در غذا خوردن به حاشیه های خود را برای دریافت این محصول می گوید:" سونیا Lapinsky یک مدیر عامل در AlixPartners.

پس از آن ویروس و مستندات به آمریکا می روم لباس های سرگردان در فروشگاه ها.

و در حال حاضر آن را سخت برای خرده فروشان برای دریافت آن لباس به خریداران آنها هنوز هم باید آنلاین. بسیاری از خرده فروشان فقط لازم نیست که تدارکات راه اندازی شده است.

"آنها نمی باید از این قابلیت برای انتخاب همه چیز را از فروشگاه ارسال آنها را به کسانی که در انبارها و سپس آنها را به خریداران به موقع و به شیوه ای کارآمد" گفت: تیفانی هوگان یک تحلیلگر در Kantar.

در این مرحله این لباس این به هر حال. به یاد داشته باشید فروشگاه در حال حاضر نگردند با پاستل ژاکت کش باف پشمی و چاپ گل لباس.

"آیا این واقعا چین با مردمی که در حال نشستن در خانه در تمام طول روز و می خواهید در سالن دنده و دمپایی و لباس?" Lapinsky پرسید.

زمان بازگشایی فروشگاه ما خواهد بود به خوبی به تابستان و یا شاید حتی back-to-school فصل فروش.

و که در پشت برگ پر از لباس است که خرده فروشان در حال حاضر برای پرداخت می شود و نمی تواند به فروش برساند.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن