اپل و گوگل و برنامه ریزی برای انتشار contact-ردیابی ابزار این هفته

اصطلاح "تماس با ردیابی" است که مورد استفاده زیادی در این لحظه. این یک راه به ما اطلاع اگر ما در تماس با یک فرد

توسط AKHBAREMAAAA در 9 اردیبهشت 1399

اصطلاح "تماس با ردیابی" است که مورد استفاده زیادی در این لحظه. این یک راه به ما اطلاع اگر ما در تماس با یک فرد آلوده با COVID-19. مقامات بهداشتی می گویند که این مهم به عنوان بخشی از برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار و اقتصاد است.

فن آوری می تواند کمک کند با این. اپل و گوگل در حال تنظیم برای انتشار گوشی های هوشمند و ابزار این هفته است. سنتی تماس با ردیابی شامل یک انسان ردیاب سوال کسی که تست مثبت در مورد که آنها بوده ام و سپس تلاش برای رسیدن به کسانی که مردم به آنها هشدار می دهند برای منزوی کردن.

تینا سفید یک دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه استنفورد است که با گروه Covid که کمک به توسعه زمینه فن آوری اجازه می دهد تا گوشی های هوشمند برای ردیابی گوشی های دیگر در اطراف آنها خصوصی و انجام تماس ردیابی.

"آنچه در این نوع از برنامه را انجام دهید این است که آن را به شما ناشناس اطلاع رسانی به جای آن که شما شده اند در معرض [و] در اینجا گام های بعدی" سفید گفت.

اپل و گوگل به طور سنتی رقبای وقتی که می آید به اپل و گوشی های آندروید کار می کرد هم در این سیستم که با استفاده از سیگنال های بلوتوث.

کاربران را مجبور به دانلود یک برنامه از خود محلی بهداشت عمومی قدرت را به انتخاب کردن در.

پم دیکسون بنیانگذار و مدیر اجرایی, جهان, حریم خصوصی, فروم, می خواهد اطمینان داد که هر گونه اطلاعات حذف خواهد شد هنگامی که این بیماری همه گیر است.

"ما نیاز به شنیدن این که این موقت است سیستم فقط برای مقابله با بحران و پس از آن از بین می رود" دیکسون گفت.

او را نیز مشاهده کنید اگر استفاده از این نوع از انتقالها اجباری می شود برای ورود به رستوران و یا هیئت مدیره هواپیما, برای مثال, که او می گوید که افزایش فوق العاده نگرانی.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im