اپل برنده دادگاه نبرد با اتحادیه اروپا بیش از 15 میلیارد دلار در مالیات

چقدر مالیات می کند اپل نیاز به پرداخت در اروپا بود و به آن توجه ویژه درمان ؟ این سوالی است که در مرکز یک نبرد

توسط AKHBAREMAAAA در 25 تیر 1399

چقدر مالیات می کند اپل نیاز به پرداخت در اروپا بود و به آن توجه ویژه درمان ؟

این سوالی است که در مرکز یک نبرد عمده در اتحادیه اروپا دوم-بالاترین دادگاه. و اپل فقط برنده این مورد.

بازار را Nova Safo جزئیات. در زیر یک ویرایش متن صحبت خود را با بازار را اندی Uhler.

اندی Uhler: نوا چه ؟

نوا Safo: اتحادیه اروپا بود که وضع مالیات به چهار سال پیش و اپل شده است و مبارزه با این پرونده بوده است. این مسئله ای است که می شود در قلب چگونه اقتصاد دیجیتال جهانی و شرکت های چند ملیتی مشمول مالیات.

اپل اروپایی عملیات — همراه با بیش از یک هزار دیگر شرکت های چند ملیتی — مستقر در ایرلند که در آن نرخ مالیات شرکت بسیار کمتر از بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی و پایین تر از اینجا در ایالات متحده آمریکا

اتحادیه اروپا متهم اپل از گرفتن حتی بیشتر ویژه درمان در ایرلند و اجتناب از پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات است. اما اتحادیه اروپا به طور کلی دادگاه حکم داد که تنظیم کننده را برآورده نمی کنند استاندارد حقوقی خود را به اثبات اتهام بنابراین اپل نمی مجبور به پرداخت.

این حکم هنوز هم می تواند به دادگاه تجدید نظر به بلوک بالاترین دادگاه. اتحادیه اروپا در قرار دادن یک بیانیه گفت: آنها را در نظر گرفتن گام های بعدی.

Uhler: چه اپل برای گفتن دارد ؟

Safo: هیچ واکنش و در عین حال از اپل به حاکم. اما تیم کوک مدیر عامل شرکت قبلا به نام اتحادیه اروپا مالیات بر ادعای "سیاسی است."

و از آن است که سیاسی به این معنا که وجود یک یدک کش از جنگ رفتن میان آمریکا و اروپا بر سر نحوه مالیاتی شرکت های چند ملیتی به ویژه دیجیتال شرکت ها — که می توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید که در آن آنها تعیین محل خود را برای مزایای مالیاتی. این یک مرکزی سوال. شده اند وجود دارد, مذاکرات بین دو طرف برای رسیدن به توافق برای مالیات شرکت های چند ملیتی که در آن آنها را به سود خود اما کسانی که مذاکرات را شکست ماه گذشته.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im