در شرکت های فن آوری شکستن قوانین ضد تراست? خود مدیران عامل امپریالیسم.

آمازون جف بزوس, اپل, تیم کوک, سوندار پیچای گوگل و Facebook مارک زوکربرگ اجرائی از چهار جهان قدرتمند ترین شرکت

توسط AKHBAREMAAAA در 8 مرداد 1399

آمازون جف بزوس, اپل, تیم کوک, سوندار پیچای گوگل و Facebook مارک زوکربرگ اجرائی از چهار جهان قدرتمند ترین شرکت های در حال شهادت در برابر کنگره چهار شنبه.

به طور خاص در آنها قبل از رفتن به خانه فرعی در ضد تراست تجاری و اداری قانون و این موضوع در اینجا بستگی به قدرت است. چگونه این شرکت ها آن را دریافت ؟ آیا آنها این کار را از نظر قانونی و یا آیا آنها شکستن قوانین ؟ در نهایت آنها را بیش از حد قدرت ؟

اریک گوردون استاد دانشگاه میشیگان راس دانشکده کسب و کار سخن گفت با میزبان صبری بن-Achour. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

صبری بن-Achour: بنابراین شما می توانید توضیح دهید که چرا این شنوایی اتفاق می افتد ؟ و به طور خاص چرا این سوال که چگونه این شرکت ها چنان قدرتمند شد و اینکه آیا آنها را از نظر قانونی یک موضوع است در حال حاضر ؟

اریک گوردون: در این جلسه اتفاق می افتد چرا که اعضای کنگره فکر می کنم که این شرکت ها خیلی قدرتمند هستند و که آنها در حال سوء استفاده از قدرت خود را و است که کنگره باید به آن نگاه کنید و شاید با تصویب برخی از قوانین جدید. سوال شما به ارمغان آورد تا سوال کلیدی است. در حال حاضر تحت قانون ضد تراست آن را کاملا OK به بزرگ و قدرتمند و در واقع به یک انحصار زمانی که شما رو بزرگ و قدرتمند با روش های قانونی به عنوان طولانی به عنوان شما کاری نمی کند غیر قانونی است. دولت نمی تواند شکستن شما در قانون فعلی فقط برای بزرگ بودن.

بن-Achour: پس چه یک مثال از اینکه چگونه مثلا گوگل یا Facebook یا هر کدام ممکن است جمع شده اند قدرت به طور غیر قانونی ؟

گوردون: فرض کنید شما یک غالب آنلاین موتور جستجو و شما با استفاده از موتور جستجو تسلط شما را حتی قوی تر در یک منطقه دیگر. بنابراین برای مثال فرض کنید به شما می گویند "شما می توانید تنها با استفاده از موتور جستجو اگر شما با استفاده از مرورگر من." در حال حاضر شما بزرگ و قدرتمند در مرورگر, کسب و کار, از آنجا که شما در حال حاضر قدرت در موتور جستجو کسب و کار. که خواهد بود به عنوان مثال بزرگتر و قوی تر به طور غیر قانونی.

بن-Achour: آیا شما فکر می کنید هر چیزی قابل توجهی خواهد آمد از این جلسات? و یا آنها را مرتب کردن بر اساس تئاتری?

گوردون: من یک حس است که در انتخابات سال ما در حال رفتن برای دیدن برخی از تئاتر است. آن را یک فرصت برای سیاستمداران برای کنترل این سوال. آنها را وادار به قرار دادن با هم برخی از گزش صدا برای مبارزات انتخاباتی خود را. این اولین دور از جلسات ما تا به حال و در دیگر جلسات که در آن وجود دارد برخی از ضرب و شتم-یو پی اس از زوکربرگ و دیگر tech مردم اوه چند اسکناس های معرفی شده در کنگره است. آنها رفتن نیست در هر نقطه. هیچ چیز زیادی اتفاق افتاده است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im