ما تقریبا از طریق بدترین COVID-19 اقتصادی کاهش ؟

انجمن ملی برای اقتصاد کسب و کار فقط خود را منتشر ژوئن 2020 چشم انداز بررسی به دنبال در چگونه تولید ناخالص داخل

توسط AKHBAREMAAAA در 19 خرداد 1399

انجمن ملی برای اقتصاد کسب و کار فقط خود را منتشر ژوئن 2020 چشم انداز بررسی به دنبال در چگونه تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در جریان است را در سال آینده یا بیشتر. همه گفته و انجام داده, اقتصاد ایالات متحده خواهد شد کوچک تقریبا 6 ٪ در سال. خواهد بود که بیشترین کاهش سالانه از تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 11.6 درصد در سال 1946 زمانی که ملت بود demobilizing پس از جنگ جهانی دوم است.

این کشور تقریبا انجام شده است با بدترین آن — آنها پیش بینی ما توان رشد دوباره در ژوئیه اوت و سپتامبر. سال آینده آنها می گویند اقتصاد را رشد حدود 4 درصد.

کنستانس شکارچی جمهور از NABE و اقتصاددان ارشد در KPMG می گوید: "ما باید به گزاف گویی کردن" حتی پس از یک پیش بینی 33 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی به صورت سالانه برای سه ماهه دوم سال 2020 است.

او در گفتگو با بازار خبر صبری بن-Achour. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

صبری بن-Achour: خود اعضا می بینی 33% کاهش در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی — که به صورت سالانه. که سرسام آور است. اما پس از آن زمانی که ما می رویم به دیدن چیزهایی که به نوبه خود در اطراف ؟

کنستانس شکارچی: بسیاری از متخصصان بر این باورند که اولین فصلی تغییر در تولید ناخالص داخلی خواهد آمد در Q3. اما در اینجا ما نیاز به استرس است که وقتی ما زیادی کاهش در سه ماهه سالانه رشد تولید ناخالص داخلی است که نشان دهنده روند رو به جلو است. ما باید به گزاف گویی کردن. و پس از آن واقعا فکر کردن در مورد زمانی که ما به عقب بر گردیم به قبل از COVID سطح ؟ و این چیزی است که اکثر اقتصاددانان انتظار نیست تا زمانی که هر دو در نیمه دوم سال 2021 و یا نیمه اول سال 2022.

بن-Achour: آنچه در حال رانندگان در پشت آن است ؟

شکارچی: واقعا سلامت خواهد شد درایو همه از نتایج اقتصادی. و به نظر می رسد به طور ضمنی فرض که ما باید بهتر از درمان پروتکل های. واقعی وجود دارد تمرکز که خطرات برای اقتصاد محور هستند در این بیماری پروتکل های اطراف ما چگونه ارتباط برقرار کردن با آن تا زمانی که ما یک واکسن و سپس در نهایت داشتن یک واکسن. در حال حاضر که ما تا به حال بخش هایی از اقتصاد ما در حال رفتن به ببینید که چقدر اجتماعی نزدیکی ما باید در واقع داشتن.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de