ما پرداخت اجاره ؟

مانند 22 میلیون دیگر آمریکایی رقص مربی و طراح رقص آنتونی دیویدسون به طور ناگهانی در بر داشت خود را بدون کار. ا

توسط AKHBAREMAAAA در 29 فروردین 1399

مانند 22 میلیون دیگر آمریکایی رقص مربی و طراح رقص آنتونی دیویدسون به طور ناگهانی در بر داشت خود را بدون کار. او نمی پرداخت مارس اجاره و او را در حال رفتن به پرداخت ممکن است.

"من نیاز به صرفه جویی در هر پنی من می توانم در حال حاضر از آنجا که من نمی دانم چقدر طول خواهد کشید و یا چه مدت از آن خواهد شد تا زمانی که من یک چک دوباره" Davidson گفت.

او بیکاری اما او هم می تواند استفاده از آن برای پرداخت اجاره و یا پرداخت ... هر چیز دیگری.

"من بالاترین اولویت است بیمه های درمانی, چرا که شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد" او گفت:.

در آغاز ماه آوریل آن را مانند نگاه 31 درصد از آپارتمان به حال پرداخت اجاره ، اطلاعات جدید از ملی مسکن چند شورای اسلامی نشان می دهد که برخی از آنها پس از پرداخت در اواخر و یا جزئی اما 16 درصد نمی پرداخت هر گونه اجاره — هنوز هم بالاتر از حد معمول است. اعداد ممکن است بالاتر برای مستاجران تجاری و در برخی از شهرستانها.

"مستاجران تجاری — بسیاری از آنها قادر به پرداخت اجاره بها گفت:" فرانک Ricci, مدیر امور دولت برای صاحبخانه حمایت گروه اجاره تثبیت کننده انجمن. برخی از صاحبخانه ها در حال کار با مستاجران Ricci اضافه شده و اخراج شده اند متوقف شد در جاهایی مثل نیویورک. اما او اشاره کرد صاحبخانه صورت هزینه های بیش از حد.

"من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد برای رسیدن به آن نقطه تصمیم گیری از ساخت یک انتخاب بین پرداخت مالیات بر دارایی خود را در مقابل پرداخت یک وام مسکن در مقابل پرداخت لازم را تعمیر. آن را غیر ممکن است انتخاب" Ricci گفت.

"کسی رو به پای این لایحه را در اینجا و در حال حاضر این بازی است که به بهترین وجه قادر به رقص و جلوگیری از این مشکل و همه تلاش خود را خاموش قلاب اینجا" الیوت آیزنبرگ املاک و مستغلات اقتصاددان با اقتصادی مشاوره نمودار و خنده گفت: "بازار است."

برخی از اقتصاددانان هشدار می دهند که عدم پرداخت اجاره — و در نوبت پرداخت وام مسکن — بیشتر می تواند فشار سیستم مالی است.

"در حالت عادی رکود اقتصادی مشکل این است که به اندازه کافی بد" آیزنبرگ گفت. "اما اینجا سرعت که در آن زیان کار آمده اند شده است به طوری عمیق [که] این nonpayments تبدیل شدن به یک بسیار زیاد موضوع از آنجا که شما در حال از دست دادن تکه های زیادی از درآمد است."

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن