ارتش از پرینتر 3D جنگ بریتانیا کمبود PPE

در جنگ علیه COVID-19 کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE در انگلستان خدمات بهداشت ملی است و باعث رسوایی و خشم. ل

توسط AKHBAREMAAAA در 6 اردیبهشت 1399

در جنگ علیه COVID-19 کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE در انگلستان خدمات بهداشت ملی است و باعث رسوایی و خشم. لباس و ماسک و پشت بام ها در تامین کوتاه مدت هستند قرار دادن زندگی خط مقدم کادر پزشکی در خطر است. انگلستان اصلی پرستاری اتحادیه و حرفه ای بدن کالج سلطنتی پرستاری کرده حتی گفته اعضای آن حاضر به درمان بیماران اگر به پرستاران داده نشده است مناسب تجهیزات حفاظتی.

اما های مختلف خصوصی و خیریه و پروژه های در حال انجام برای جبران کسری.

انگلیسی, مراقبت های بهداشتی کارگران پوشیدن, در خانه, چهره پشت بام ها. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Grilli خانواده)

یک خانواده در شمال لندن آغاز کرده است در یک ماموریت برای تولید به عنوان بسیاری از چهره پشت بام ها به عنوان آن را می توانید به کمک آنها به بیمارستان و مراقبت از خانه و مطب. کریستوفر Grilli و همسرش امیلی تبدیل شده خود را کوچک دلپذیر ویستریا-چادری خانه به minifactory مجهز به 3D ماشین آلات چاپ.

"بیا از طریق اینجا به آنچه که استفاده می شود به اتاق نشیمن ما" Grilli گفت: او به عنوان طلیعه و من را به یک اتاق جلو. "شما احتمالا می تواند شنیدن پرینتر whirring دور است."

امیلی و کریستوفر Grilli (عکس از استفان ریش)

تلویزیون و مبل و صندلی شده و یک پیانو تحت فشار قرار دادند به یک طرف راه را برای 10 3D printers همه تان شدیدا کردن هدبند پلاستیکی که نگه شفاف پشت بام ها در محل.

Grilli فنی طراح با خودرو نیسان شرکت صاحب دو از پرینتر. سایر ماشین آلات با هزینه حدود 250 دلار و پنجاه اهدا شد توسط دوستان. Crowdfunding پرداخت برای مواد و Grilli خانواده تامین نیروی کار در سراسر ساعت.

"بله, ما در حال کار را از طریق شب" کریستوفر گفت. "گرفتن تا های ما شیفت. آن را مانند تغذیه نوزاد دوباره. ما تا به حال سه فرزند در حال حاضر. آن را مانند که بیش از همه دوباره به جز ما لازم نیست به هر گونه تغییر پوشک."

"تغییر پرینتر به جای پوشک" امیلی لباس پوشیدن در.

این Grillis' minifactory تولید حدود 1000 واحد-استفاده از پشت بام ها یک هفته است که آنها در حال توزیع بیش از به صورت رایگان به بیمارستان محلی و در مواردی به بهداشت فردی-مراقبت از کارگران که به نوبه خود پریشان در آستان خود است.

"ما تا به حال پرستاران در جلوی خانه ما گریه و اشک می ریخت ... از ترس و پس از آن شادی که ما به آنها 10 چهره غشاء و فرآیندهای غشایی," کریستوفر به یاد می آورد. "این افتضاح به تماشای آنها اما واقعا لذت بخش به آنها آنچه آنها نیاز دارند."

بسیاری از صدها نفر از مردم در سراسر انگلستان شده اند هم زده به خیریه عمل در طول coronavirus بحران است. یک شرکت به نام Electrocomponents که توزیع صنعتی و محصولات الکترونیکی راه اندازی یک ملی تماس با اسلحه اصرار هر کسی با یک چاپگر 3D به تاریخ جدید PPE کلبه صنعت.

مایک بری از Electrocomponents (حسن نیت ارائه میدهد عکس مایک بری)

"ما دیده ایم تمام انواع از مردم در پاسخ" مایک بری, Electrocomponents' معاون رئیس جمهور مسئول نوآوری گفت: بازار است. "افرادی که در حال اجرا کسب و کار ما تماس گرفته اند. ما دیده ایم مدارس را تا تماس با اسلحه. ما دیده ایم افراد از سراسر جوامع محلی ما در سراسر انگلستان که تمام کردم 3D printers همه حمایت از این."

یکی دیگر از سازمان ماسون Rowbottom ملی چاپ 3D جامعه می گوید حداقل 1,750 پرینتر را داوطلب خدمت سربازی شده است. هر یک قادر به ساخت 40 گیر هدبند یک روز ارائه ظرفیت تولید حداقل 70,000 هدبند یک روز.

ماسون Rowbottom ملی چاپ 3D جامعه با 3D-چاپ و قیافه.
(حسن نیت ارائه میدهد عکس ماسون Rowbottom)

که بیش از 2 میلیون در ماه است. علاوه بر این, کریستوفر Grilli کارفرما, نیسان, اتحاد پیوست و تلاش و تولید یکی دیگر از 100,000 پشت بام ها یک هفته است.

که باعث سوال: انگلیس در حال حاضر رهبری برای یک رودريها تقاضا?

به هیچ وجه اصرار کریستوفر و امیلی Grilli. آنها می گویند که تقریبا بی حد و حصر منابع تنها-استفاده از پشت بام ها ممکن است لازم باشد تا زمانی که این ویروس همچنان یک تهدید. و نه فقط در بیمارستان ها و خانه های سالمندان. آنها بر این باورند که مستند برداشته شده است بسیاری از کارفرمایان تقاضا ممکن است که کارکنان خود را پوشیدن تجهیزات حفاظتی هنگام کار در مجاورت نزدیک با یکدیگر است.

"ما در حال رفتن به نگه داشتن ما 3D printers رفتن برای آینده قابل پیش بینی" کریستوفر گفت. "تا زمانی که ما می توانیم نگه داشتن پرداخت قبض برق ما متوقف نخواهد شد."

COVID-19 پرورش است این کلبه میباشد. با عمل بمباران اتمی از نیروی کار تحت مستند — و دررفتگی زنجیره تامین — 3D پرینتر آمده است به خود را دارد. این یکی دیگر از اثر غیر منتظره از این بیماری همه گیر.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن