در سراسر جهان, گردشگری, تخته در حال رقابت برای پست های خود را-همه گیر دلار سفر

من بر روی نیمکت نشسته روز دیگر, تماشای تلویزیون, وقتی که من تو را دیدم این آگهی برای اسکاتلند: [محتوای جاسازی

توسط AKHBAREMAAAA در 9 خرداد 1399

من بر روی نیمکت نشسته روز دیگر, تماشای تلویزیون, وقتی که من تو را دیدم این آگهی برای اسکاتلند:

این شروع می شود با یک زرق و برق دار خط ساحلی دید و پس از آن اجرا می شود از طریق اسکاتلند greatest hits. قلعه. Lochs. تاریخی خرابه. حتی یک شتلند تسویه حساب با یک پف از مو بر روی سر خود را.

و پس از آن وجود دارد شعار: "غیبت باعث می شود قلب رشد fonder."

آگهی آید از این کشور هیئت مدیره گردشگری, بازدید اسکاتلند بود که در تلاش رسیدن به افرادی که در خانه گیر کرده در حال حاضر.

"ما می دانیم که اسکاتلند علاقه جای خود را در بسیاری از قلب مردم است. و پس از آن وجود دارد از دیگر افرادی است که همیشه صحبت در مورد رفتن به اسکاتلند و آنها در واقع هرگز موفق به سفر" گفت: گوئن Raez ارشد مدیر بازاریابی برای آمریکای شمالی در بازدید از اسکاتلند. "و آنچه ما می خواستیم به آنها می گویند با این تصویری است که شما واقعا نیاز به فکر می کنم در مورد گرفتن اسکاتلند در فهرست خود را."

تبلیغات مثل این یکی همه جا هستند. اندونزی گردشگری تخته است عکس های از کشور پارک های ملی با برچسب TravelTomorrow.

این رقابت از آلمان و آفریقای جنوبی و مکزیک و سوئیس — که خود شعار: "رویای در حال حاضر — سفر بعد."

"ما می خواستیم در تماس با مهمانان ما" گفت: Claudio Zemp مدیر برای آمریکا در سوئیس گردشگری. "ما می خواستم به صحبت کردن به آنها مطمئن شوید که ما آنها را به فکر که آنها دانستن است که ما در حال انتظار برای آنها."

و در حالی که آنها در حال انتظار Zemp و همکارانش در بالا نیست وسوسه انگیز شما را با برخی از رویایی تصاویری از یک قطار سوار را از طریق کوه های آلپ سوئیس.

سوئیس مانند بسیاری از کشورهای متکی بر گردشگری دلار است. صنعت گردشگری است که در حدود 3 ٪ از تولید ناخالص داخلی آن است و همچنین یک منبع بزرگ از مشاغل در شهرهای کوچک.

و "در برخی از کشورها صنعت گردشگری می تواند حساب یا 20 درصد یا حتی 30 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را گفت:" هنری Harteveldt یک سفر تحلیلگر در فضای پژوهشی گروه.

Harteveldt می گوید اگر آن را به نظر می رسد کمی زود به برگشتاندن گردشگران — با توجه به همه گیر — نگه داشتن در ذهن که "مسافرت های بین المللی دیگر هم منجر شود و ممکن است بیشتر تدارکات را در نظر بگیرید," او گفت:. "آنها نیاز به شروع به انجام این کار در حال حاضر."

حتی اگر او می گوید: برخی از نقاط ممکن است در خارج از کشور مسافران تا سال آینده.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن