به عنوان Austin میله باز دوباره صاحبان سعی کنید به تعادل درآمد و ایمنی

صرف چند دقیقه پس از باز کردن درهای خود را یک هفته پیش, کور, خوک میخانه شد در حال حاضر پر کردن. این بار در 6 خی

توسط AKHBAREMAAAA در 10 خرداد 1399

صرف چند دقیقه پس از باز کردن درهای خود را یک هفته پیش, کور, خوک میخانه شد در حال حاضر پر کردن. این بار در 6 خیابان (یک سرگرمی منطقه نوع مانند Bourbon Street, New Orleans) دارای یک سالن و پشت بام پاسیو.

"من فکر می کنم آن است که کمی آجیل" 25 ساله و تیلور مهندس گفت: فقط در خارج از کور خوک. "به نظر نمی رسد مانند هر اجتماعی فاصله. منظورم این است که مردم فقط از نوع بیش از آن در این نقطه به نظر می رسد."

او گفت: مردم بیش از این ایده اجتناب از 6th Street. Blount است با پوشیدن یک ماسک اما گفت که او راحت بود که در میان جمعیت. این خبر خوبی برای باب چوبی صاحب نابینا خوک که گفت این نوار قرار داده است برخی از سیاست های در محل برای کمک به مردم احساس امنیت.

"ما آنها را به جلو درب دربان است که با پوشیدن یک ماسک و یا یک سپر و او یک اسپری و ما میخوایم اسپری دست خود را. و اگر شما نمی خواهید به اسپری شما می توانید به جایی دیگری است. اما ما میخوایم اسپری آنها را به خاطر این که سیاست ما," او گفت:.

وودی گفت: او فقط می خواهد خود را به نوار شروع به تولید درآمد دوباره. او به تنهایی نیست. با توجه به تگزاس رستوران Association, honky-tonks و میله را از دست داده اند حداقل 600 میلیون دلار درآمد پس از تعطیل در این بیماری همه گیر.

حدود یک هفته پیش این کسب و کار رو ترخیص کالا از گمرک برای باز کردن در زیر برخی از دستورالعمل های از فرماندار: میله باید تنها در عمل 25 درصد ظرفیت جداول باید 6 فوت از هم جدا و ضد عفونی کننده دست باید به آسانی در دسترس است. اما میله های ساخته شده برای تعامل نزدیک. حلق آویز کردن با دوستان و ملاقات با افراد جدید. فریاد شنیده می شود بالاتر از دین از clinking بطری و وافغان jukeboxes.

برخی از میله های زندان در 6 خیابان باز دوم آنها اجازه داده شد.

اما کریگ Primozich یک شریک در دو آستین میله Javelina و نیکل شهر در حال رفتن به یک دقیقه صبر کنید.

"ما در حال بدیهی است که انگیزه این خط پایین و به ایجاد کسب و کار پایدار اما ما لازم نیست برای اولین بار. بیایید ببینید که چگونه پایه مشتری است و نوع پاسخ و واکنش," او گفت:.

چگونه مشتریان واکنش نشان می دهند می تواند مهم ترین چیزی که در تعیین آنچه میله میخوام شبیه به این دلیل که دستورالعمل فرماندار صادر شده نیست سخت-و-سریع قوانین.

"رژیم صهیونیستی است. [گرگ] ابوت به عمد استفاده می شود کلماتی مانند 'پیشنهاد' و 'توصیه' به طوری که وجود دارد بیشتر تفسیر و آن را به عنوان سخت نیست از یک چکش" گفت: Michael کلاین جمهور تگزاس بار و کلوپ شبانه داد.

در عمل آن را به فرد نوار را به مطمئن شوید که مردم امن هستند.

"ما در حال انتظار ما نوار صاحبان کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی و شکل آن را" گفت: دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور در هوستون. او یک متخصص در مولکولی ویروس شناسی و میکروب شناسی.

"چه خواهد بود ایده آل خواهد بود اگر شما می دانید یک صاحب کسب و کار می تواند تماس بگیرید تدریس خصوصی در خانه و از کسی بیرون می آید و بازرسی تاسیسات و به آنها توصيه ها: در اینجا شما باید انجام X, Y و Z" hotez را بازتوییت کرد گفت.

در حال حاضر چوبی در نابینایان خوک میخانه گفت: او را بهترین خود را به دنبال هر توصیه های فرماندار دادن به او.

"من قول می دهم که من را دوباره. اگر شما به خطر بیافتد به هیچ وجه در یک مکان امن. من قصد دارم برای باز کردن و مردم می توانند تصمیم به راه رفتن در گذشته این محل می آیند و یا در" وودی گفت.

او امیدوار است به نوار خود را به حداقل نیمی از آن قبل از COVID-19 ظرفیت ژوئن 1.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن