به عنوان خودروسازان راه اندازی مجدد کارخانه های آنها نگاهی به مراحل برای محافظت از کارگران از COVID-19

صنعت خودرو شروع به بازگشایی و به عنوان کارخانه های آماده سازی برای تولید برگرد تا دوباره شرکت می گویند که آنها

توسط AKHBAREMAAAA در 29 اردیبهشت 1399

صنعت خودرو شروع به بازگشایی و به عنوان کارخانه های آماده سازی برای تولید برگرد تا دوباره شرکت می گویند که آنها در حال گام برداشتن به سعی کنید به نگه داشتن کارگران ایمن از گرفتن یا پخش COVID-19.

حدود 30000 قطعات به تولید یک وسیله نقلیه وجود دارد و حدود 1500 نفر از کارگران در یک نمونه تغییر با توجه به کریستین Dziczek با مرکز تحقیقات خودرو. به عنوان کارخانه بازگشایی شرکت در حال رفتن به باید اقدامات احتیاطی ویژه برای نگه داشتن کارکنان از هم جدا.

Dziczek می گوید که ممکن است به معنای تغییر راه دو کارگر نصب کمربند ایمنی. "آنها ممکن است که طراحی مجدد شغل به طوری که کسی نصب صندلی سمت راست کمربند لنگر داخل خودرو در حالی که شخص دیگری در حال انجام چیزی در سمت چپ خودرو در خارج," او گفت:.

در میان مراحل جنرال موتورز می گوید آن را: ارائه اضافی محافظ دنده و گرفتن کارگران در دماهای زمانی که آنها می رسند. آرتور ویتون با کارگران موسسه در دانشگاه کورنل می گوید که به منظور اداره تمام کسانی که نمایش شرکت نیاز به ایجاد تنظیمات.

"شما ممکن است برخی از مبهوت شروع و متوقف کردن بار شما ممکن است مردم پس از رسیدن در فواصل زمانی مختلف و یا مکان های مختلف و آنها ممکن است بیش از یک ورودی" ویتون گفت.

اگر شرکت ها می خواهند برای حفظ تولید آنها باید برای ایجاد این تغییرات است. نه تولید است هزینه شرکت های خودرو میلیاردها.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن