به عنوان شهرستانها حرکت به کلاهک, تحویل, برنامه, هزینه ها, برخی از رستوران ها نگران

لس آنجلس آخرین کشت و شهرستانها را در نظر بگیرید قرار دادن یک کلاه در هزینه های شخص ثالث تحویل برنامه های کاربر

توسط AKHBAREMAAAA در 31 اردیبهشت 1399

لس آنجلس آخرین کشت و شهرستانها را در نظر بگیرید قرار دادن یک کلاه در هزینه های شخص ثالث تحویل برنامه های کاربردی مانند Postmates و بارگذاری می خورد مسئول رستوران. رستوران پرداخت هزینه به عنوان بالا به عنوان 30 درصد از سفارش, که تبدیل به یک نقطه چسبیده برای این سخت-آمار کسب و کار. به عنوان سان فرانسیسکو و نیویورک و واشنگتن دی سی در حال حاضر انجام می شود لس آنجلس پیشنهاد به کسانی که کلاه رستوران هزینه در 15٪.

اما لس آنجلس تایمز گزارش ده ها تن از رستوران های محلی هستند و نه در هیئت مدیره با این ایده. آنها با امضای طومار مخالفت با فرمان پیشنهاد را از نگرانی آن را می تواند انجام بیش از آسیب خوب.

برای رستوران ها تحویل برنامه یک شر لازم است گفت: Darren ary news, یک رستوران, صنعت مشاور با Foodservice نتایج.

"شما می دانید, شما از آنها بدم میاید برای پرداخت هزینه, اما هنگامی که شما شروع به دیدن نتایج این نوع سخت برای جلوگیری از," او گفت:.

در گیر این خدمات را تبدیل به یک تاسیسات برای رستوران ها پس از آن قابل فهم برخی از نگرانی در مورد تاب قایق.

و R. J. Hottovy یک مصرف کننده برای استراتژیست مورنینگ می گوید: بیشتر تحویل برنامه های کاربردی مانند بسیاری از شرکت های فن آوری هنوز در تلاش برای رسیدن به سودآوری است.

"شما باید برای ساخت یک پایه قبل از اینکه شما می توانید شروع به مجموع پول در اوردن که" او گفت:. "من فکر می کنم که نوع مبارزه است که بسیاری از شخص ثالث تحویل برنامه های در حال رفتن را از طریق در این نقطه است."

برخی از شرکت های حمل استدلال کرده اند هر گونه کاهش در هزینه های آنها مجاز به شارژ به رستوران خواهد به جای منتقل شود به مصرف کنندگان که ممکن است به نوبه خود به دور از سفارش.

اما با توجه به آماندا دائم الخمر با شرکت تحقیقات بازار Mintel 40 درصد از پاسخ دهندگان در یک بررسی اخیر فکر شام باید پرداخت هزینه های اضافی و نزدیک به دو سوم موافق هزینه برای رستوران ها بیش از حد بالا هستند.

"وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس توافق وجود دارد که مصرف کنندگان در حال حاضر به نوعی در اینجا" دائم الخمر گفت.

تحویل شرکت همچنین پیشنهاد کاهش هزینه ها می تواند به رانندگان است. اما که می تواند آن را سخت به اندازه کافی برای جذب آنها گفت: ربکا Givan استادیار مدیریت و روابط کار در راتگرز.

تحویل در حال حاضر تبدیل شدن به بیشتر وقت گیر به دلیل اجتماعی, فاصله, قوانین, بنابراین او می گوید: رانندگان که مستقل هستند فرفره کارگران بدون سود و یا حداقل دستمزد در حال حاضر اغلب به طور موثر ساخت کمتر است.

"این خواهد بود سخت به فشار رانندگان بیشتر از آنها در حال حاضر در حال فشرده," او گفت:. "بسیاری از آنها در حال حاضر به سختی پوشش هزینه های خود را."

برخی از رستوران ها از ترس این نرم افزار ممکن است بیرون بکشد به طور کامل از شهرستانها که رای به درپوش هزینه. اما با بیشتر و بیشتر جاها رفتن در این جهت Grubhub, Postmates و دیگران ممکن است چاره ای جز پذیرش هزینه های پایین تر در صورتی که می خواهید یک گاز از بزرگترین بازارهای.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن