به عنوان کنگره وزن, کاهش, PPP, قوانین کسب و کارهای کوچک مانند آنچه که آنها شنیدن

خانه مجموعه به رای دادن در این هفته در یک لایحه که سهولت بسیاری از چک های برنامه حفاظت از قوانین. کسب و کار می

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

خانه مجموعه به رای دادن در این هفته در یک لایحه که سهولت بسیاری از چک های برنامه حفاظت از قوانین. کسب و کار می توانید زمان بیشتری را صرف پول و وام ببخشند. آنها همچنین می خواهم به اجازه انعطاف پذیری بیشتر در چگونه آنها را به صرف پول است. ما را در بررسی با برخی از کسب و کار کوچک صاحبان به پیدا کردن آنچه که آنها فکر می کنم.

در حال حاضر اگر می خواهید کسب و کار خود را PPP وام ببخشند و آنها را به صرف پول در هشت هفته.

تیفانی ترنر از بنیانگذاران شناور مهمان نوازی اجرا می شود که پنج هتل در واشنگتن گفت: یک مشکل وجود دارد با آن.

"بازیابی را به بسیاری دیگر از هشت هفته" ترنر گفت. "در واقع بسیاری از ما هنوز هم برای رفتن به یک بحران وقتی که هشت هفته است."

ترنر گفت که او نگران او باید به وضع مردم پس از هشت هفته با توجه به سخت گیر است آمار صنعت است.

مجلس لایحه می دهد کسب و کار 16 هفته دیگر به خود را صرف PPP پول است. ترنر گفت که بروید یک راه طولانی به سوی گرفتن وام ببخشند چیزی او شمارش در زمانی که او آن را در زمان.

"چیزهای زیادی وجود دارد عدم اطمینان در مورد آینده 12 تا 18 ماه است که مصرف هر گونه بدهی های اضافی فقط بد کسب و کار در این مرحله," او گفت:.

این پیشنهاد نیز انجام دور با نیاز است که کسب و کار صرف 75 درصد از آنها PPP وام در حقوق و دستمزد. که آزاد کردن پول برای موجودی اجاره و دیگر وام پرداخت. ورمونت صاحب رستوران را علامت Frier گفت که او نیاز به انعطاف پذیری بیشتر به خصوص اگر او می شود زمان بیشتری را صرف وام.

"شما به عنوان گسترش زمان ما قصد داریم در ادامه به کسانی که هزینه های ثابت اجاره و آب و برق" Frier گفت.

اگر یک وام نیست ببخشند خانه لایحه تمدید زمان کسب و کار مجبور به پرداخت آن از دو سال به پنج. Frier گفت که پایین آوردن پرداخت های ماهانه خود را, اما آنها هنوز هم می تواند بسیار شیب دار است.

"معدن خواهد رها از $25,000 دلار به 10.000 دلار در ماه, اما هنوز هم نشان دهنده اساسا من سود برای سال."

اگر می خواهید کسب و کار وام های خود را به طور کامل بخشیده که خود را کارمند headcounts.

مت Hetrick اجرا می شود شرکت حسابداری هماهنگی گروه. او گفت: این پسوند می دهد کسب و کار به زمان بیشتری برای کشف کردن که چگونه به انجام این کار است.

"شما قادر خواهید بود برای برنامه ریزی و اگر شما قادر به دریافت کامل خود را بخشش شما می توانید برنامه برای که" Hetrick گفت. او افزود که این تغییرات را کاهش سردرگمی که احاطه برنامه از یک روز.

و آنها کمک خواهد کرد که شرکت انجام رساندن هدف از PPP وام: برای حفظ کارکنان.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب