به عنوان COVID-19 موارد سنبله خرده فروشی وارد یک جدید عادی

شده است وجود دارد بسیاری از بد اخبار خرده فروشی طی چند روز گذشته. برادران بروکس به ما گفت: شما دیروز ورشکستگی

توسط AKHBAREMAAAA در 20 تیر 1399

شده است وجود دارد بسیاری از بد اخبار خرده فروشی طی چند روز گذشته.

برادران بروکس به ما گفت: شما دیروز ورشکستگی کرده است. Ascena شرکت مادر از ان تیلور و لین برایانت نیز گزارش شاخص ورشکستگی پر کردن. لوی قطع خواهد شد 700 شغل. تخت حمام و فراتر از آن خواهد شد از 200 فروشگاه.

وجود دارد یک لحظه کوتاه در اطراف آغاز ماه ژوئن که در آن وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید است که امریکا ممکن است تبدیل به یک گوشه در این بیماری همه گیر است و اقتصاد می تواند شاید شروع به بهبود می یابند. در حال حاضر به عنوان موارد افزایش بيمارستان را پر کنید تا و کسب و کار نزدیک برای بار دوم آن را روشن است که این اتفاق نمی افتد. و این که ایجاد یک نوع نقطه اوج در خرده فروشی.

امریکا کاملا به سادگی نمی باید این همه گیر تحت کنترل است. و این که شروع به فرو رفتن در برای خرده فروشان. Mark A. Cohen است مدیر خرده فروشی مطالعات در دانشگاه کلمبیا مدرسه کسب و کار.

"تا زمانی که وجود دارد یک واکسن و/یا موثر داروهای تسکینی, مگر اینکه این جهش ژنتیکی به چیزی کمتر عفونی ما در یک وحشتناکی سوار پر از دست انداز," کوهن گفت.

سوار پر از دست انداز به خصوص در خرده فروشی. زمانی که مردم نمی خواهید آنها کمتر به احتمال زیاد به صرف پول است. و با ویروس موارد رشد آنها نیز کمتر احساس امن بیرون رفتن خرید.

پس از آن به نظر می رسد مثل این است که طبیعی جدید کوهن گفت: فروشندگان باید شروع به ایجاد تغییرات برای مدت طولانی.

"اگر آنها در حال انجام کسب و کار در اینترنت, به عنوان بسیاری از آنها در حال رفتن به دریافت بیشتر موثر و کارآمد" کوهن گفت.

آنها باید به کشف کردن آنچه می خواهید مشتریان به خرید در حال حاضر در این عجیب و غریب دنیای جدید است. اگر نه بازگشت به مدرسه لباس یا محل کار می پوشند و سپس چه ؟

"آنها همچنین باید به آشتی خود را به این واقعیت است که آسیب های اقتصادی که این بیماری همه گیر آورده با آن ادامه خواهد داد و خود را با آن می گذرد لزوما به علت عملکرد خود را به تغییر" کوهن گفت.

آنها فقط نمی خواهید برای انجام به عنوان به خوبی به عنوان آنها را در غیر این صورت. بنابراین آنها باید به کوچک شدن. جوئل Bines یک مدیر عامل در AlixPartners.

"اگر شما فکر می کنم در مورد هزینه های که خرده فروشان کالا, است, اولین, نفر دوم است و اجاره سوم" Bines گفت. "اولین چیزی که آنها در حال رفتن به انجام مربوط به کالا خرید کمتر خواهد شد که تاثیر بر زنجیره تامین جهانی."

مردم جلوی آنها شغل را کاهش دهد. ما دیده ایم که در حال حاضر.

"و پس از آن چیزی که آنها در حال رفتن به انجام این کار با اجاره را کاهش می دهد," Bines ادامه داد.

به عبارت دیگر نزدیک فروشگاه ها. و به طور بالقوه فایل برای ورشکستگی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im