به عنوان COVID-19 مستند برطرف بریتانیا چهره های ناآشنا تهدید: بیکاری توده

در بریتانیا, مستند کاسته شده و بیشتر به عنوان COVID-19 عفونت و مرگ و مير را به کاهش خود ادامه داد, اما غم انگی

توسط AKHBAREMAAAA در 29 خرداد 1399

در بریتانیا, مستند کاسته شده و بیشتر به عنوان COVID-19 عفونت و مرگ و مير را به کاهش خود ادامه داد, اما غم انگیز اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر در حال افزایش است.

کل صنایع در زمینی به توقف در زمان خاموش شدن و اجتماعی فاصله قوانین ارائه شده اند بسیاری از کسب و کار در مهمان نوازی و اوقات فراغت بخش nonviable. بیکاری در حال افزایش است به طور اجتنابناپذیری. حداقل یک میلیون شغل در حال حاضر از بین رفته اند و بسیاری از بیشتر احتمال دارد به زمانی که دولت شروع به باد کردن آن طرح کردند که تحت آن این شده است پرداخت دستمزد بیش از 8 میلیون نفر از کارگران. انتظار یک "سونامی" از دست دادن شغل یکی از برجسته انگلستان استخدام سازمان گفت.

انگلستان — که مانند ایالات متحده شده است یک شغل ایجاد دینامو در سال های اخیر — بازگشت مقیاس بزرگ بیکاری نشان دهنده یک شوک فرهنگی.

اما تیمبرلیک 32 ساله از بیمارستان در اسکس شده است به ضربه بسیار سخت از دست دادن شغل خود به عنوان یک مدیر فروش با یک شرکت ساخت و ساز.

"من سوخته" او گفت:. "من عاشق کار من است. من می خواهم وجود دارد برای مدت پنج سال. مدیر دوست داشتنی بود و عملیاتی مدیر دوست داشتنی بود. آن خانه از خانه. اما آن را برای همیشه به خانه. من واقعا خوشحال وجود دارد."

چند هفته را کردند, اما, اما دریافت یک نامه فقط دو جمله بلند گفتن او را که او می خواهم گذاشته شده است.

"هنگامی که شما را به پنج سال از زندگی خود را و شما پرشور در مورد آنچه شما انجام و مشتریان و مشتریان — به آن خاتمه داده شود در دو جمله من دل شکسته. من دل شکسته, هنوز," Timberlake گفت.

تکان دهنده ترین است تغییر ناگهانی در کل بازار کار است. در یک کشور مشهور برای سهولت در پیدا کردن کار تیمبرلیک در حال حاضر اعمال می شود برای بیش از 100 بیشتر اجرا از آسیاب مشاغل بدون موفقیت است.

"این اولین بار است که من نمی احساس خوش بینانه در مورد چشم انداز شغلی," او گفت:. "این نه به دنبال خوب است."

سیان Melonie 35 ساله از شرق لندن از دست رفته خود را بازاریابی کار در ماه مارس است. او همچنین به طور فزاینده ای احساس محزون. او اذعان می کند که بی ثمر dispiriting جستجو برای کار خود را.

"این یک بزرگ سیاه و سفید ابر بر من" سیان Melonie گفت: جستجو برای یک کار در طول COVID-19 بیماری همه گیر. (حسن نیت ارائه میدهد سیان Melonie)

"این بسیار وحشتناک در حال حاضر که من اعمال می شود و برنامه را به یک سیاه چاله" Melonie گفت. "من می شنوم هیچ چیز به عقب. فقط سکوت. هیچ چیز."

Melonie زندگی با دوست پسر او را که خود را نگه داشته است. اما او مستقل زن جوان که مصمم به راه است و فرو بردن به پس انداز. بیکاری یک تجربه کاملا جدید برای او است در نظر گرفتن عوارض خود را.

"این یک بزرگ سیاه و سفید ابر بر من که من نه درآمد و ما در حال حاضر به آمدن به سوم ماه" Melonie گفت. "چگونه بسیاری از ماه بیشتر است که آن را برای رفتن به ؟ من هرگز تا به حال یک کار. من عشق به کار من واقعا انجام دهد."

اما در حالی که مستند است و باعث غم و اندوه از بیکاری برای بسیاری از, برای برخی از این فرصت محوری و تنظیم کردن در یک کاملا جدید جهت.

Cece فیلیپس, 24 کار شده بود از خانه برای او تبلیغ سازمان کارفرما اما او تصمیم به ترک این کار و راه اندازی خود را به عنوان یک وقت هنرمند.

"مستند من ارائه با فرصت گفت:" Cece فیلیپس در حال حاضر به دنبال یک هنر حرفه ای است. (اعتبار: Mimisse ریش)

"این بود که در مستند بودن در خانه و فکر کردن در مورد آنچه مهم بود و هزینه های زیادی از زمان نقاشی و بسیار لذت از آن است که من تصمیم به ترک کار من" فیلیپس گفت. "بدیهی است که این بیماری همه گیر افتضاح است و این مستند باعث شده است که فقط فشار زیادی بر روی زندگی هر کس اما من نیز آن را به عنوان یک فرصت برای انجام هنر است."

تا کنون قمار پرداخت کردن. او بسیار به فروش سریع و او شش ماه ارزش از کمیسیون.

فیلیپس با یکی از پرتره "Hingland," (حسن نیت ارائه میدهد Cece Philips)

"مستند ارائه شده من با این فرصت را به ساخت تا کار من و دنبال من شور و واقعا متعهد به انجام چیزی است که من تا به حال همیشه ترس بیش از حد و یا مردد به انجام" فیلیپس گفت.

اما او یک استثنا است. برای میلیون ها نفر از استرالیایی ها lockdown احتمالا اثبات پرشی. پیشرو استخدام آژانس پیش بینی کرد که با کاهش نرخ بیکاری می تواند آمار 15 درصد بدترین سطح از افزایش بیکاری در اینجا پس از رکود بزرگ.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن