به عنوان COVID-19 محرک و بیکاری چک شروع به بیرون رفتن برخی از آسیب پذیر ترین در سمت چپ پشت

نزدیک به یک ماه پس از این کشور آغاز شده تعطیل و بیش از دو هفته پس از مراقبت با تصویب قانون آمریکایی ها شروع به

توسط AKHBAREMAAAA در 27 فروردین 1399

نزدیک به یک ماه پس از این کشور آغاز شده تعطیل و بیش از دو هفته پس از مراقبت با تصویب قانون آمریکایی ها شروع به دریافت کمک نقدی – $1,200 محرک پرداخت و گسترش بیکاری در چک.

اما وجود دارد میلیون ها نفر از مهاجران مستند نشده و برخی از مهاجران قانونی که نمی خواهد دریافت هر گونه کمک در همه, یا, چرا که آنها می ترسند به درخواست برای مزایای بیکاری و یا اینکه آنها واجد شرایط نیست.

هاله کروز و شوهرش واجد شرایط نیست, حتی اگر آنها هر دو شغل خود را از دست – او در Applebee های خود را در ساخت و ساز – در عرض یک هفته از یکدیگر است. آنها 8 سال با آنها زندگی می کنند در کوئینز دو نوجوان در بازگشت به خانه در گواتمالا و بسیار کمی پس انداز.

مارکو ساودرا و پدر و مادر خود را واجد شرایط نیست, یا, نه بیکاری و نه برای یک کسب و کار کوچک فاجعه وام حتی اگر آنها به حال نزدیک به خود را در خانواده اجرا Oaxacan رستوران در جنوب برانکس. آنها در حال زندگی کردن پس انداز که قرار است به بازنشستگی خود را.

و آنا را که نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن نام خانوادگی او را چرا که او مستند نشده است واجد شرایط نیست. حتی اگر او تا به حال یک چک در یک ماه پس از او گذاشته شد و از کار خود را در یک رستوران در منهتن. او نمی داند که آنچه او را به انجام.

"شما باید یک استخر بزرگ از مردم بخش بزرگی از جمعیت است که نیازی به گرفتن هر یک از این پول فدرال و شیر به فضاهای دیگر مانند سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های مردمی که بسیار کمی در مقایسه با دولت فدرال گفت:" آدری ظرف یک سازمان جامعه با بالا بردن یک پروژه بزرگ شد که در خارج از آمریکا دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش.

مهاجران مستند نشده, ویژه "در حال سقوط از طریق ترک" گفت: Annelies Goger یک Rubenstein همکار در موسسه بروکینگز که در مطالعات نیروی کار سیاست و امنیت شبکه. "است که به خصوص در مورد دلیل رستوران شده اند بسیار نهفته است."

حدود 10 درصد از کارگران رستوران در سراسر کشور در حال مستند نشده. در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و لس آنجلس است که عدد بسیار بالاتر و نزدیک به 40 درصد به گفته یکی از دستمزد عادلانه غیر انتفاعی است که طرفداران برای دستمزد بالاتر برای کارگران خدمات. بسیاری از مهاجران مستند نشده در سایر خدمات و مشاغل در صنایع مانند ساخت و ساز و مهد کودک که نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus مربوط به بسته شدن.

در بسیاری از شهرهای بزرگ مهاجران را تشکیل می دهند و اکثر رستوران کارگران با توجه به غیر انتفاعی یک دستمزد عادلانه. (اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ)

همین دلیل است که سازمان های حمایتی مانند ساختن جاده در حال هل دادن برای آنچه که آنها را "فقط محرک" یکی که اطمینان حاصل شود "هر کسی با یک ITIN شماره یا شماره شناسایی مالیات دهندگان خواهد بود واجد شرایط برای دریافت نرخ بیکاری گفت:" آنجلس Solis در محل کار عدالت رهبری سازمان را در جاده ها, New York. "برای بسیاری از مهاجران در این کشور ثبت شده است یا نه آنها هنوز پرداخت میلیاردها دلار مالیات در هر سال است. بنابراین امید است که کنگره با تصویب یک بسته است که قادر می سازد کسانی که با ITINs برای دسترسی به بیکاری است."

تعدادی از دموکرات ها در حال هل دادن قانونی که انجام درست آن است اما بعید است به کشش در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا. متحده می تواند کمک به مهاجران مستند نشده در خود چیزی فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom این زمینه گفت: "با توجه به.

"متحده قطعا می تواند سعی کنید تا به مرحله اما چقدر بودجه آنها به واقع چیزی است که رفتن به بسیار بزرگ باز سوال" گفت: Daniel کاستاریکا, مدیر قوانین و سیاست های مهاجرت تحقیقات در موسسه سیاست اقتصادی. "و آمده است که باید هر دو حزب جمهوری خواه اکثریت قوی و یا جمهوری خواه مخالفان احتمالا نمی خواهید به اجازه دهید بیش از حد عبور کند که در واقع رفتن به کارگران که به آن نیاز دارید."

در حال حاضر تنها در دسترس برای کسانی که نمی واجد شرایط برای بیکاری است که از مردمی بودجه اضطراری که شروع به ظاهر در سراسر کشور است. برخی از آنها آغاز شده توسط سازمان های غیر انتفاعی دیگر توسط افراد چند با شهرستانها.

یکی از دستمزد عادلانه صندوق اضطراری است که به رستوران کارگران تحویل رانندگان و دیگر نوک کارگران بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت شد و به سرعت به "غرق نیاز" گفت: Saru Jayaraman, رئيس جمهور از یک دستمزد عادلانه.

در هفته اول 100,000 مردم اعمال, اغلب سه یا چهار دقیقه است. داستان دلخراش.

"من سه فرزند من نمی دانم که چگونه من قصد دارم به آنها غذا. من یک بیمار یا مادر یک کودک بیمار, من نمی دانم که چگونه من قصد دارم به مراقبت از آنها. من یک کودک در مکزیک و من نیاز به ارسال پول و یا چیزی بد اتفاق می افتد ممکن, من نمی دانم آنچه که من قصد دارم به انجام" Jayaraman گفت.

بسیاری از کسانی که به دنبال کمک از این صندوق ها برای مواد غذایی سریع کارگران بودند که ساخت حداقل فدرال نوک دستمزد $2.13 یک ساعت به علاوه راهنمایی. به سختی به اندازه کافی برای زنده ماندن حتی قبل از.

"این کارگران زندگی می کنند, من آن را نکته به دهان" Jayaraman گفت. "روز قیامت آمار حدود 4 میلیون نفر از آنها در روز جمعه [مارس] 13th زمانی که بسیاری گذاشته شد ، به طوری که آنها تا به حال نکات آن روز شاید آنها با استفاده از این راهنمایی برای تغذیه خانواده خود را در روز شنبه شاید یکشنبه. آمده روز دوشنبه 16 آنها مطلقا هیچ چیز."

بسیاری از نمی واجد شرایط برای بیکاری اما Jayaraman است همچنین شنیدن از مهاجران قانونی که واجد شرایط هستند اما انتخاب به صدق نمی کند چرا که آنها می ترسند از آن می تواند یک روز به خطر اندازد درخواست خود را به صورت یک گرین کارت یا تابعیت تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را مسئول حکومت.

"من صحبت کرده اند به تعداد بسیار زیادی از مستند مهاجران هستند که در روند که می گویند آنها هرگز درخواست برای بیمه بیکاری," او گفت:. "از آنجا که در این محیط تحت این دولت آن را به خطر اندازد توانایی خود را برای دریافت اقامت دائم یا شهروندی."

وزارت امنیت داخلی گفت: آن را "در نظر نمی فدرال و دولت, بازنشستگی, تامین اجتماعی از مزایای بازنشستگی از کار افتادگی تامین اجتماعی تحصیلات دانشگاهی و یا مزایای بیکاری به عنوان منافع عمومی تحت عموم اتهام ناروایی عزم" اما همه تراست که خواهد در این مورد.

"بنابراین ما نه فقط صحبت کردن در مورد مهاجران مستند نشده که در حال رفتن به گرفتن بیمه بیکاری و یا اشکال دیگر نقدی که در آینده برای دولت" Jayaraman گفت.

برای بسیاری از مردم که در حال حاضر به رفتن به سوم یا چهارم هفته بدون درآمد آن است که در حال حاضر تبدیل شدن دشوار به نگه دارید تا با اجاره و صورتحساب و پرداخت هزینه مواد غذایی.

آدری پان در افزایش می شنود که در همه زمان ها بیشتر از مستند نشده رستوران و تحویل کارگران که گذاشته شده و یا به حال خود ساعت کاهش می یابد.

"آن را سخت می شود گاهی اوقات شما بعد از خواندن بیش از 100 ایمیل در روز گفت: همان چیز و نیاز به همان چیزهایی که" او گفت:. "من واقعا ناراحت و عصبانی فقط در آن دولت از جهان که در آن ما با همه چیز. فقط تعجب که در آن به دولت ؟ از کجا کمک های اولیه برای این مردمی؟"

افزایش ارائه شده است مینی-کمک های مالی از $200 به مستند نشده خدمات مواد غذایی کارگران در شهر نیویورک از طریق آن خود را کوچک صندوق اضطراری سعی کنید برای دیدار با برخی از این نیاز است.

"ما می دانیم که آن را بسیار" پان گفت. "این چیزی است که ما استرس به مردمی که درخواست برای کمک های مالی ما می گویند که این 200 دلار قصد ندارم به حل مسائل مالی و نمی خواهید به قادر به پرداخت برای همه چیز, اما ما فقط امیدواریم که که این می تواند یک کمی از کمک فوری."

برای آنا که تصادفا در سراسر یک پست در مورد این صندوق در Instagram, این یک نعمت غیر مترقبه.

زمانی که او برای اولین بار در مورد آن خوانده شده یک زن و شوهر هفته پس از گذاشته شدن او به یاد می آورد فکر می کرد: "من امیدوارم که من می رود از طریق برنامه من امیدوارم که آنها می توانید نظر من وضعیت من امیدوارم که آنها می تواند کمک به در هر راه است."

در عرض یک یا دو روز او کردم یک ایمیل به عقب: درخواست او را پذیرفته بود. آنها او را فرستاده تا پول بلافاصله.

"من خیلی خوشحال شد. من به یاد داشته باشید آن روز که من گریه کردم" او گفت:. "با این پول من به فروشگاه رفت و من دو کیسه از مرغ چهار کیسه برنج دو کیسه لوبیا و روغن."

با این مواد غذایی, و $60 او تا به حال بیش از سمت چپ او شروع به احساس "خوب, من می توانم زنده ماندن این است."

او هنوز هم تاکید کرد گرچه همه زمان ها است. او نگرانی بیشتر در مورد پدر و مادر او از خودش است. در مورد آنها گرفتن بیمار در مورد آنها در معرض این ویروس در مورد این واقعیت است که او نمی تواند کمک به آنها را بسیار از نظر مالی.

"من آرزو می کنم من فقط می توانید بیرون بروید و کار, من نمی دانم, تمیز کردن خیابان ها و یا فروشگاه های مواد غذایی, اما من نمی تواند انجام دهد که از آنجا که من نمی باید اسناد و مدارک مناسب," او گفت:. "من احساس می کنم نا امید کننده است. من احساس می کنم مثل من نمی تواند کمک کند. من احساس می کنم انجام یک کار خوب از آنها مراقبت."

او حتی نمی دانند که چگونه او را برای رفتن به مراقبت از خودش است. او در حال حاضر خشک خود را پس انداز قبل از coronavirus پس از یک تصادف در سمت چپ او مجروح شده و قادر به کار برای بیش از یک سال است. او تنها شده است و بازگشت به کار را برای چهار یا پنج ماه هنگامی که او گذاشته است. در حال حاضر با هیچ پس انداز و هیچ کار و هیچ پایانی در چشم او تلاش برای غرق. اما آن را سخت.

"چه این بیماری همه گیر در حال انجام است تخمگذار لخت چگونه معیوب ما کل سیستم اجتماعی شده است تا به این نقطه است. این آزمون از تمام سیاست ها و برنامه های ما در جای خود به حمایت از آسیب پذیر ترین در جوامع ما" گفت: Solis از ساخت جاده, New York.

"این لحظه ای که در آن ما در حال درک است که کسانی که بیشتر ضروری برای مراقبت از جامعه ما هستند و اغلب کسانی که بیشتر در معرض خطر و کسانی که بدون ترین حمایت. و این است یک لحظه به اطمینان حاصل شود که هر کس گنجانده شده است و در حال مراقبت گرفته شده است."

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب