به اروپا پدیدار از مستند درایو در فیلم بهار

در اروپا COVID-19 بوده است تنفس زندگی جدید به یک امریکایی فرهنگی یادگار. رانندگی در سینما که به اوج محبوبیت در

توسط AKHBAREMAAAA در 2 تیر 1399

در اروپا COVID-19 بوده است تنفس زندگی جدید به یک امریکایی فرهنگی یادگار. رانندگی در سینما که به اوج محبوبیت در ایالات متحده در دهه 1950 و پس از آن رفت و به کاهش نابود و لگدمال شده است در تعدادی از کشورهای اروپایی در پی این بیماری همه گیر. درخواست تجدید نظر از این شکل از سرگرمی در این زمان آشکار است: اجتماعی فاصله بسیار ساده تر است برای رسیدن به در یک درایو از به طور منظم در یک سینما.

آخرین تکرار از آنچه سازمان تماس "امن سینما" برنامه ریزی شده است برای باز کردن در تعداد زیادی ماشین خارج عمده نمایشگاه مرکز در شمال بریتانیا در شهر منچستر بعد از این تابستان. بلیط فروخته خواهد شد آنلاین, تمام ماشین را پارک می شود 2 متر دورتر از یکدیگر و بازدیدکننده داشته است به دستشویی خواهد شد به شدت کنترل می شود.

یک آژانس درایو در فیلم در حال برنامه ریزی برای باز کردن در منچستر در تابستان. (حسن نیت ارائه میدهد یک سازمان)

"این خواهد بود که به طور کامل بدون تماس رویداد" گفت: Vickie Butterworth از یک آژانس تبلیغاتی شرکت که سازماندهی را نشان می دهد. "من فکر می کنم آن را یک موفقیت مواج. این کنه تمام جعبه از نقطه نظر ایمنی در زمانی که مردم هنوز هم کمی مشکوک در مورد آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد که در آن آنها می توانند و نمی تواند که آنها می توانید آن را با. من فکر می کنم آن را به پایین یک طوفان است."

Vickie Butterworth از یک سازمان آگهی های شرکت. (حسن نیت ارائه میدهد Vickie Butterworth)

واقعی طوفان ممکن است یک مشکل است. منچستر یکی از rainiest مکان در انگلستان است. اما Butterworth فکر نمی کند که قرار بسیاری از مشتریان.

"من قصد ندارم به دروغ آب و هوا بسیار نفرت انگیز اینجا بسیاری از زمان, اما, نگاه, شمالی بسیار مجهز برای مقابله با باران. شمالی ها دشوار هستند. آنها می توانید آن را اداره کند. و من فکر می کنم این باران حتی ممکن است اضافه کردن به فضای کمی," او گفت:.

نه هر کس به همان اندازه مشتاق در مورد درایو در.

اندی کله از رفتن به سینما اجرا می شود که در فضای باز فیلم نشان می دهد در سراسر جنوب انگلستان است و شک و تردید خود را در مورد درایو در مدل. تماشای فیلم از زیر چتر یک چیز است, او گفت:. اما تماشای آن در یک ماشین در یک رگبار چیز دیگری است.

یک سینما در فضای باز فیلم نشان می دهد در جنوب انگلستان است. (حسن نیت ارائه میدهد رفتن به سینما)

"شما شروع کردیم به برف پاک کن رفتن. در حال حاضر گاهی اوقات شما که افتضاح بالا screeching صدا بر روی شیشه جلو است که رفتن به بسیار خارج از قرار دادن" او گفت:. "همچنین نقطه ویندوز در ماشین های مدرن به طور خودکار محدود کردن نمایش صفحه نمایش. و مردم در صندلی عقب ماشین را سر استوار با ادعا."

کله تحت تاثیر قرار است با منچستر به طرح پرتو فیلم موسیقی متن فیلم به ماشین رادیو را بر روی FM و فرکانس. او معتقد است که ممکن است تخلیه باتری ماشین و به این معنی است که بسیاری از این وسایل نقلیه را به یدک کشیده و دور از محل در پایان نشان می دهد.

"من در تلاش برای بدبین" او اصرار داشت. "من فقط اشاره به برخی از مشکلات عملی با یک درایو در."

در منچستر, Vickie Butterworth بی است. با سه صفحه نمایش تلفن همراه مرتب در اطراف محل او اعتماد به نفس است که هر کس قادر خواهد بود برای دیدن و نشان می دهد که بسیاری از استرالیایی ها لذت ببرید دلتنگ احساس از این رویداد.

"بسیاری از ما به یاد داشته باشید معروف درایو در صحنه در فیلم "گریس" پس از آن یک مفهوم آشنا," او گفت:. "من فکر می کنم بعد از این همه ناکامی مستند این خواهد شد بسیاری از سرگرم کننده است."

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن