به عنوان عفونت افزایش reopenings تلو تلو خوردن

Coronavirus موارد فزاینده در بسیاری از نقاط کشور است. فلوریدا و کارولینای جنوبی تگزاس و آریزونا در حال ورود تع

توسط AKHBAREMAAAA در 10 تیر 1399

Coronavirus موارد فزاینده در بسیاری از نقاط کشور است. فلوریدا و کارولینای جنوبی تگزاس و آریزونا در حال ورود تعداد بی سابقه ای از موارد. کسانی که برخی از کشورهای که تحمیل کمترین محدودیت در ساکنان قبلی در گیر — و باز بیشتر در طول هفته گذشته.

در حال حاضر که تگزاس و فلوریدا دستور داده اند که برخی از کافه ها و رستوران ها به پایین دوباره چه زمان اپیدمیولوژی می گویند در مورد نحوه بازگشایی بدون دامن زدن به شعله های آتش همه گیر?

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیام در مورد COVID-19 اقدامات پیشگیری نبوده است روشن و یا سازگار است.

اما با موارد کنگره سراسری بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر با ارسال یک سیگنال روشن یکشنبه در ان بی سی "دیدار با مطبوعات است."

"ما نیاز به فاصله اجتماعی," آذر گفت. "ما نیاز به پوشیدن ما پوشش صورت اگر ما در تنظیمات که در آن ما نمی توانیم فاصله اجتماعی به ویژه در این مناطق است."

این مناطق متمرکز در جنوب و جنوب غربی متحده که در آن رستوران بولینگ کوچه ها و سالن شروع کرده اند به استقبال مشتریان و مردم به رهبری در داخل خانه برای تهویه هوا.

که یک محیط مناسب برای COVID-19 گفت: دانشگاه جانز هاپکینز اپیدمیولوژی Caitlin رودخانه.

"همانطور که همه ما صحبت می کنند و سرفه و آواز ما به تولید قطرات و کسانی که قطرات چگونه افراد دیگر را آلوده می توانید" رودخانه گفت. او افزود که مردم نیاز به کاهش است که "قطره-های" با شستن دست فاصله و ماسک پوشیدن, در علاوه بر این به اجتناب از بودن در داخل خانه با دیگر افرادی که در خانواده آنها. رودخانه ها گفت: کشورهای که در آن COVID-19 صعودی دوباره باید در توقف.

"[که باید] نه ادامه به بازگشایی بیشتر و فعالیت بیشتر است اما در ابتدا سعی کنید که سطح انتقال به پایین به مطمئن شوید که ما نمی رسیدن به یک نقطه که در آن سیستم مراقبت های بهداشتی در حال تبدیل شدن, غرق," رودخانه گفت.

بیشتر آزمایش کلیدی برای گسترده تر بازگشایی با توجه به دانشگاه مینه سوتا اپیدمیولوژی Ryan Demmer.

"اگر ما می توانید مقیاس و آزمون بیشتر ما بهتر توانایی به جلو و مردم در حالی که آنها عفونی و بقیه از اقتصاد می تواند همچنان به حرکت رو به جلو در خطر بسیار پایین تر از شیوع بیماری و نقاط داغ," Demmer گفت.

و فقط به خاطر یک دولت بازگشایی شد و مقامات می گویند که آن را بی خطر به بیرون رفتن و خرید دوباره نمی شود آن را بیشتر احتمال دارد مصرف کنندگان انجام خواهد داد که.

جان لیر در صبح مشورت گفت: اعداد سخت در حال رانندگی ضریب اطمینان مصرف کننده — COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان مرگ و میر.

"این بدان معنی است که مصرف کنندگان می توانید مرتب کردن بر اساس از طریق دیدن برخی از سیاست و چشم خود را در زمینه وضعیت سلامت در منطقه خود و یا در سراسر کشور" لیر گفت.

او اشاره می کند که از اواسط ماه ژوئن هنگامی که COVID-19 موارد آغاز شده موجی ضریب اطمینان مصرف کننده آغاز شده است در حال سقوط دوباره.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن