به عنوان J. C. Penney liquidates کالا, فروشندگان دیگر تقلا برای رقابت

J. C. Penney روز دوشنبه اعلام کرد که این مجموعه به 13 بیشتر فروشگاه ها برای خوب است. این شرکت برای ورشکستگی زم

توسط AKHBAREMAAAA در 4 تیر 1399

J. C. Penney روز دوشنبه اعلام کرد که این مجموعه به 13 بیشتر فروشگاه ها برای خوب است. این شرکت برای ورشکستگی زمینه در ماه مه و در روند نابودی کالا در بیش از 130 فروشگاه در حال حاضر.

کسانی که سنگ قیمت پایین را از دیگر خرده فروشان که اغلب در کنار درب به J. C. Penney فروشگاه ها در مراکز تلاش برای کشف کردن که چگونه به رقابت بپردازند.

فروشگاه های بزرگ را به حرکت موجودی به سرعت.

"رک و پوست کنده شیر زیادی مانند کالا" گفت: باب Phibbs که اجرا می شود از مشاوره خرده فروشی ، "آن غنایم و بوی بد دیگر شما را در آن نگه دارید. و این داستان از خرده فروشی است."

او گفت که می تواند حتی سخت تر اگر انحلال فروش اتفاق می افتد در کنار درب.

"انحلال اغلب خوب برای کسانی که در حال نابودی است, اما آن را نمی خوب برای دیگر خرده فروشان در اطراف آن گفت:" نیل ساندرز مدیر عامل خرده فروشی در جهانی داده است.

در این مورد دیگر خرده فروشان مانند بازار مجریان macy's و Nordstrom.

"چه Penneys در حال انجام است سرقت تقاضا از آینده با انحلال فروش" Phibbs گفت.

او گفت که در بالای در حال حاضر-سرکوب تقاضا به دلیل COVID-19. همراه با J. C. Penney, J. Crew و Neiman Marcus نیز برای ورشکستگی زمینه در میان همه گیر.

Phibbs گفت: همانطور که بیشتر مصرف کنندگان تغییر عادات خود را و سفارش آنلاین چیزها سنتی خرده فروشان ادامه خواهد داد برای پیدا کردن آن سخت تر به رقابت بپردازند.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن