به عنوان OSHA طول می کشد محدود نقش در گیر ویرجینیا مجموعه ایمنی قوانین

ویرجینیا است برای تبدیل شدن به اولین دولت برای ایجاد ایمنی محل کار حکم برای برخورد با این بیماری همه گیر کورون

توسط AKHBAREMAAAA در 6 تیر 1399

ویرجینیا است برای تبدیل شدن به اولین دولت برای ایجاد ایمنی محل کار حکم برای برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس. دولت بهداشت و ایمنی مدیره رای دادند روز شنبه برای اجرای مجموعه ای جدید از قوانین در نظر گرفته شده به طور خاص برای جلوگیری از کارگران از پیمانکاری COVID-19 در کار است.

تقریبا چهار ماه به یک کشنده گیر ویرجینیا وکیل جیسون Yarashes با کمک حقوقی دادگستری مرکز گفت: او هنوز هم شنیدن از وحشت کارگران است که کارفرمایان خود را انجام نمی دهد به اندازه کافی به آنها را امن نگه دارید.

"مردمی که می گویند وجود دارد, کمبود اجتماعی, فاصله, بدون نیاز به ماسک, بدون [تجهیزات حفاظت شخصی] و پس از آن ترس از اقدامات تلافی جویانه اگر آنها را به چیزی" او گفت:.

Yarashes نشان دهنده بسیاری از کم درآمد طيور و صدها نفر از آنها قرارداد COVID-19 در دولت است. سازمان او درخواست ویرجینیا برای ایجاد این اورژانس قوانین ایمنی که هنوز در حال نهایی خواهد شد اما به احتمال زیاد شامل مقرر در اطراف اجتماعی فاصله و ضد عفونی و اطلاع رسانی به کارگران در مورد احتمال مواجهه — همه جریمه نقدی اگر کسب و کار نمی منطبق هستند.

"کلید در اینجا قابل اجرا" گفت: Yarashes که قطعه گم شده از مشابه فدرال اداره ايمنی و بهداشت شغلی دستورالعمل.

آژانس هنوز نشده به تصویب رسید الزام استانداردهای چگونه کسب و کار باید به مقابله با COVID-19 آن را به عنوان مواد شیمیایی خطرناک و یا بیماری های bloodborne. صرفا به ارائه توصیه های گفته دیوید مایکل که به رهبری OSHA در دولت اوباما.

"OSHA نمی تواند اجرای بسیار," او گفت:. "این می تواند اساسا می گویند:" شما باید به دنبال فعلی موجود OSHA قوانین " اما کسانی که بسیار ضعیف است و آنها بسیار مبهم است."

تحت مایکل رهبری OSHA شده بود پیش نویس مجموعه ای از استانداردهای قابل اجرا برای هوابرد بیماری های عفونی در پی همه گیر H1N1 اما این روند متوقف شد زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و آژانس کاهش یافته است برای قرار دادن استانداردهای اورژانس در محل.

نیکول رایلی ایالت ویرجینیا مدیر فدراسیون ملی کسب و کار مستقل گفت: اعضای خود نیاز به برخی از راه گریز به فردی خود را در پاسخ به یک تهدید شده است که به طور مداوم در حال تحول است و دولت جدید قوانین بیش از حد تجویزی است.

"آنها در حال تلاش برای اعمال one-size-fits-all رویکرد" او گفت:. "و آنها در حال حاضر اقتدار قادر به رفتن پس بد بازیگران."

قانون فدرال نیاز به کارفرمایان برای ارائه یک محل کار "رایگان از خطرات شناخته شده" بنابراین حتی در صورت عدم وجود COVID خاص استانداردهای این سازمان می تواند خوب کارفرمایان که شکست در وظیفه.

اما در طول همه گیر OSHA صادر کرده است تنها استناد به یک کارفرما با وجود حدود 4000 شکایت گفت: ان روزنتال سابق وکیل برای آژانس.

"اگر OSHA واقعا می خواستم به اجرای آن موضع روشن و مطمئن شوید که کارفرمایان قابل درک است که وجود واقعی اجرای تهدید آن قادر خواهد بود به موضوع استناد در کمتر از سه ماه" او گفت:. "و این امر مسئله آنها را با جریمه های بالا و بسیاری از مطبوعات و مطمئن شوید که همه می دانستند در مورد آنها."

در حالی که بیشتر متحده ممکن است به دنبال ویرجینیا مسیر و اتخاذ اجرا استانداردهای خود را کمتر از نیمی از کشورهای خود OSHA قصد دارد با قدرت به انجام این کار. بقیه تحت صلاحیت دولت فدرال است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن