به عنوان مردم ترک نیویورک به دلیل COVID-19 اجاره شروع به پایین آمدن

این بیماری همه گیر در حال تغییر است چه زندگی آمریکایی به نظر می رسد مانند و چه شهرهای آمریکا مانند نگاه. هزارا

توسط AKHBAREMAAAA در 31 تیر 1399

این بیماری همه گیر در حال تغییر است چه زندگی آمریکایی به نظر می رسد مانند و چه شهرهای آمریکا مانند نگاه. هزاران نفر از مردم چپ نیویورک از ماه مارس با توجه به COVID-19 ترک جای خالی در پی خود.

و آنچه را که معنی این شهر را به شدت بالا اجاره?

"وجود دارد یک تعداد کمتر از مستاجرها حداقل تا زمانی که بحران است گفت:" جاناتان میلر نویسنده از یک گزارش جدید توسط شرکت کارگزاری داگلاس Elliman. این نشان می دهد که با تقاضای پایین اجاره در حال حاضر شروع به کاهش — 6.6% در منهتن در مقایسه با ماه ژوئن سال گذشته است.

و استاد دانشگاه کلمبیا Stijn Van Nieuwerburgh گفت که اگر فدرال همه گیر مزایای منقضی ما به احتمال زیاد برای دیدن یک موج اخراج.

بوده است وجود دارد نسبتا سخاوتمندانه بیمه بیکاری با 600 دلار در هفته بالا آف که در مورد به پایان می رسد در چند روز آینده منجر به نوعی از پرتگاه مالی برای بسیاری از خانواده ها," او گفت:.

ون Nieuwerburgh گفت که در حال حاضر برخی از صاحبخانه اجازه مستأجر زندگی می کنند در آپارتمان خود را به صورت رایگان به جای اخراج آنها و یا پایین تر اجاره خود را. چرا که اگر صاحبخانه کاهش مستاجرین اجاره آن می تواند آن را دشوار است برای آنها را به تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن خود را.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im