به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم گرفته است برای بلند کردن بسیاری از دولت باقی مانده محدودیت در ف

توسط AKHBAREMAAAA در 24 خرداد 1399

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم گرفته است برای بلند کردن بسیاری از دولت باقی مانده محدودیت در فروشگاه ها و رستوران ها و حتی به عنوان گرجستان coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود.

در همین حال کشورهای دیگر در حال دیدن یک پرش در مواردی از جمله آریزونا و تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا. یک ماه پیش من به مردمی در سراسر کشور در مورد اینکه آیا آنها مایل به رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها به عنوان آنها بازگشایی شد. من چک پشت در به دیدن چه چیزهایی تغییر کرده است.

یک مقدار زیادی می تواند تغییر در یک ماه. متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ،

زمانی که من آخرین صحبت به Collin, Adams زندگی می کند که در Kingsport تنسی او بودند و نه رفتن به رستوران. آنها شروع به ایجاد استثنا مانند خود 10th anniversary یک زن و شوهر هفته پیش.

"ما مطمئن ساخته شده ما به نوعی رفت و نه در زمان اوج" آدامز گفت. "[ما] نوع کشیده به پارکینگ و نگاه برای دیدن اگر وجود دارد یک زمان انتظار و یا هر چیزی. آن را در واقع بسیار خوبی انجام شده است."

آن را شلوغ و سرور بودند با پوشیدن ماسک.

"در پشت ذهن من کل زمان بود 'من باید برای انجام این کار؟'" آدامز گفت. "من نمی خواهد می گویند آن را لذت بخش ترین تجربه است."

در نشویل دانا فرانکها گفت که او قصد ندارم از بسیار. آن هم از نوع بستگی دارد که چگونه مراقب او فکر می کند رستوران یا فروشگاه است. او می خورد و در نزدیکی وفل خانه.

"آنها قرار داده اند تا پرده های حمام بین غرفه است که در نوع خود عجیب و غریب, اما من حدس می زنم آن را موثر" فرانک گفت. "من احساس می کنم به عنوان امن می تواند در آن وجود دارد چرا که آنها واقعا انجام بسیاری از مراقبت از."

او هم رفته به فروشگاه کفش و سعی کرد در برخی از صندل. او را بیش از حد نگران انتقال از طریق پاهای خود را.

پس از آن وجود دارد جیمز اسمیت در ققنوس. خواهر او تا به حال این ویروس بیش از یک ماه پیش و او هنوز دوره نقاهت. او خورده است در یک رستوران در خارج از منزل. او راحت نیست با نشستن در داخل.

"ما فقط دیدم اعلامیه از دو رستوران گفت:" ما تا به حال کسی اینجا با COVID ما در حال رفتن به پایین'" اسمیت گفت.

هیچ یک از مردمی صحبت کردم گفتند که رفته ام به حالت عادی بازگشت. آنها نه تنها کاملا وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب