به عنوان تابستان آغاز می شود, بان کی مون در ایالات متحده سفر به اتحادیه اروپا و سازمان ملل است اقتصادی ضربه

روز چهارشنبه پس از ماهها مستند کشورهای اروپایی خواهد شد و شروع به باز کردن مرزهای خود را به مسافران را از یک ل

توسط AKHBAREMAAAA در 11 تیر 1399

روز چهارشنبه پس از ماهها مستند کشورهای اروپایی خواهد شد و شروع به باز کردن مرزهای خود را به مسافران را از یک لیست از کشورهایی که قاضی به COVID-19 تحت کنترل است.

ایالات متحده آمریکا است که در لیست.

بنابراین آنچه که برای آمریکا سفر و صنعت ؟

سال گذشته در ماه ژوئن به تنهایی تجارت بین المللی دولت می گوید: بیش از 2 میلیون آمریکایی از سفر به اروپا است.

در این سال این ممنوعیت خواهد شد بزرگ اقتصادی به اروپا و آمریکا سفر میباشد.

"اطلس بازار یکی از سود آور ترین برای خطوط هوایی است. اروپا و آمریکا شرکت های هواپیمایی باید همه وارد سرمایه گذاری مشترک موافقت نامه های که در آن آنها را به اشتراک درآمد گفت:" اسکات Mayerowitz با وب سایت سفر به نقاط پسر.

و آن را فقط به شرکت های هواپیمایی. Mayerowitz گفت مسافرتی کارگران تمیز کردن هواپیما فرودگاه چمدان گرداننده و بیشتر خواهد تمام شود.

سفر دیوید تحلیلگر Tarsh پیش بینی برخی از ایالات متحده مسافران را در حال حاضر به دنبال داخلی ماجراهای.

"بسیاری از خواهد بود پرش به اتومبیل های خود را و آنها خواهید بود به رانندگی در جایی" Tarsh گفت.

ممنوعیت اتحادیه اروپا تجدید نظر خواهد شد هر دو هفته. اما COVID-19 نفر در ایالات متحده هنوز هم در حال افزایش است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im