به عنوان مالیات بر درآمد shrivels دولت بودجه صورت یک بیماری همه گیر حساب

در اوایل بیماری همه گیر فدرال رزرو راه اندازی یک تاسیسات برای دولت های ایالتی و محلی. آن را به نام شهرداری نقد

توسط AKHBAREMAAAA در 9 مرداد 1399

در اوایل بیماری همه گیر فدرال رزرو راه اندازی یک تاسیسات برای دولت های ایالتی و محلی. آن را به نام شهرداری نقدینگی تسهیلات و آن را به یک برنامه ای است که دولت های ایالتی و محلی می تواند ضربه بزنید اگر آنها نیاز دارند.

و آنها نیاز به دولت مالیات بر درآمد پایین و هزینه های بالا و جوهر قرمز است در همه جا.

دولت کمبود بودجه در حال حاضر با داشتن عواقب جدی گفت: نیک جانسون که به شرح زیر است دولت سیاست های مالی در این مرکز در بودجه و اولویت های سیاست.

"در آوریل و مه به تنهایی متحده و محلات یا furloughed یا گذاشته 1.5 میلیون کارگر — در مورد دو بار به عنوان بسیاری از [به عنوان] در کل پس از رکود بزرگ" جانسون گفت.

متحده یک دور از کمک های مالی از دولت فدرال در ماه مارس, اما این پول در حال حاضر بودجه شده است.

تریسی Gordon, یک عضو ارشد در شهری-بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز گفت: کشورهای در حال استفاده از آن برای ضد عفونی کردن فضاهای عمومی را تادیبی امکانات امن تر و انتقال به آموزش آنلاین.

"این معلوم نیست که این مقدار بود که اختصاص مارس -- هنگامی که ما درک نمی کنند که چگونه این بحران را تحمل کافی است به این نوع از چالش" گوردون گفت.

بدون فدرال کمک متحده ندارد و بسیاری از گزینه های. آنها می تواند قرض گرفتن بیشتر از فدرال ریزرو شهرداری تسهیلات نقدینگی.

اما ابی Urtz معاون ارشد رئیس جمهور در FHN مالی گفت: بسیاری از ایالت ها نیاز به تعادل بودجه خود را هر سال.

"این واقعا ناراحت کننده برای آنها را به بیرون رفتن به بازار و یا به ضربه بزنید تغذیه تسهیلات یا وام های دیگر به قرض گرفتن به صورت جریان نقدی," او گفت:.

دادن متحده پول است موثر ترین راه برای دولت فدرال برای تقویت ایمنی, خالص, Gordon گفت.

تفکر او اضافه شده است و ما می دانیم که شما بهتر است در ارائه این خدمات به دلیل شما می دانید که جمعیت خود را, شما می دانید هزینه های خود را, شما می دانید, شما, جغرافیای.

دولت و دولت های محلی Gordon گفت: نمایندگی حدود 12 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور.

کمک به آنها کمک می کند تا بقیه اقتصاد بیش از حد.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de