به عنوان بیکاری به شدت افزایش پس فراموش وام تخلفات

این COVID-19 همه گیر است منجر به رکورد بیکاری و آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را. تخلفات در ایا

توسط AKHBAREMAAAA در 1 خرداد 1399

این COVID-19 همه گیر است منجر به رکورد بیکاری و آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را. تخلفات در ایالات متحده وام خانه رسید با 1.6 میلیون در ماه گذشته. که یکی از بزرگترین ماه پرش در تاریخ, بر اساس گزارش, سیاه, شوالیه, وام مسکن ارائه دهنده اطلاعات.

حدود 3.5 میلیون صاحب خانه شد گذشته به دلیل در وام مسکن خود را و بیش از 200 ، 000 خواص در سلب حق اقامه دعوی و یا در مسیر به repossessed. همانطور که در آوریل 30, نزدیک به 4 میلیون صاحب خانه شد در تحمل نظر دارد.

شوالیه سیاه را گزارش می گوید: در یک سناریوی خوش بینانه تعداد forbearances می تواند قله در حدود 4.5 میلیون دلار در ماه های آینده.

کنگره مراقبت قانون به تصویب رسید در ماه مارس اجازه می دهد تا صاحب خانه به حالت تعلیق در پرداخت وام مسکن خود را برای یک سال. اما آن را نمی کند حفاظت از وام مسکن است که با حمایت دولت و این که حدود نیمی از وام های مسکن در آمریکا

نوادا یکی از کشورهای با بیشترین نرخ بزهکاری. شهرستانها با بزرگترین بزهکاری افزایش میامی و لاس وگاس و نیویورک.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن