استدلال های خلاص شدن از قایق بادی

این آپشن کمک میکند نشیمنگاه شما بسیار نرم و راحت باشد تا با نشستنهای طولانی مدت خسته نشده و با خیال راحتتری ب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این آپشن کمک میکند نشیمنگاه شما بسیار نرم و راحت باشد تا با نشستنهای طولانی مدت خسته نشده و با خیال راحتتری به تفریحات خود ادامه دهید. قایق بادی نوعی قایق سبک است که بخشی از بدنه آن از محفظههای نرم و انعطاف پذیری تشکیل شده است که پر از گاز یا هوا است.قایق سواری تفریحی ارزان و لذت بخش است که انجام آن در 4 فصل سال در نقاط مختلف امکان پذیر است. با این وجود انعطاف بالای جنس بدنه قایق بادی موجب جمع شدن آنها در حجم و ابعاد کوچکتر خواهد شد به همین ترتیب امکان حمل آنها توسط انواع وسیله نقلیه صندوق دار به راحتی فراهم می شود. قایق بادی دارای ظرفیت های 1 تا 6 نفره بوده که ظرفیت های استاندارد برای قایق ها محسوب می شود زیرا که برخی از این قایق ها به دلیل ابعاد بزرگ خود امکان جای دادن یک الی دو نفر بیشتر را در خود خواهند داشت. با استفاده از بادبان میتوان با کنترل کردن انرژی باد آن را به جهت حرکت دادن قایقهای تجاری و تفریحی و هم چنین نفتکش و مسافربری استفاده کرد. پاروهای قایق به صورت ضد آب ساخته شدهاند که با قرار دادن آنها درون آب دچار پوسیدگی یا زنگ زدگی نمیشوند.

از مهمترین ویژگیهای پی وی سی میتوان به ضد حساسیت، ضد آب، انعطافپذیری و مقاومت بالای آن اشاره کرد. اشاره نمود. بسیاری از این قایق بادی قابلیت نصب انواع موتور قایق بنزینی و برقی را دارند. بالون یک شی انعطافپذیر با قابلیت پر شدن هوا و همچنین گازهایی مانند هلیوم، هیدروژن، اکسید نیتروژن یا اکسیژن است. چرا که اگر این وسیله سنگین باشد قابلیت حمل ندارد و نمیتوان آن را در مسافرتهای طولانی با خود همراه کرد. دو عدد پارو برای یک قایق سواری مفرح دونفره در این جعبه قرار داده شده و پمپ بادی دستی همراه این محصول در اندازه کوچک و کارایی بالا در هر مکانی قابل جابه جایی می باشد. همراه این محصول یک جفت پاروی آلومینیومی و پمپ باد دستی بزرگ و همچنین برچسب تعمیرات نیز در بسته بندی آن به عنوان مهمترین لوازم جانبی قرار داده شده است. این کالا دارای ایمنی بالایی هستند که معمولا مدلهای مختلف از سه بخش مجزا تشکیل شدهاند، در صورتی که دو بخش آن دچار پارگی شود بخش سوم به تنهایی میتواند آن را روی آب نگه دارد و از غرق شدن فرد جلوگیری نماید، درواقع این محصولات از شناور پذیری بالایی برخوردارند درصورتی که بدنه محصول پر از آب شود قایق همچنان شناور میماند، دراین حال اگر بدنه یک قایق معمولی پر از آب شود قطعا غرق خواهد شد.

به دلیل داشتن دریچه های بادی مجزا این محصول دارای تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا است، دارای دو جای پارویی ثابت، یک جفت پاروی پلاستیکی که از دو قسمت دسته و نوک پارو میباشد، پمپ باد دستی کوچک، یک طناب دور تا دوری و یک برچسب تعمیرات قایق بادی تشکیل میشوند. پاروهای فلزی دارند که البته از چند تکه تشکیل میشوند و به راحتی قابل حمل و نقل میباشند، همچنین دارای دو جای نگه دارنده برای پاروها در کنار قایق هستند. دور تا دور قایق بادی جیمینی یک نوار ضربه گیر دیده میشود؛ کار این نوار این است که ضربههای ناشی از طرفین را که تا حد معقول دفع نماید (به جز ضرباتی همچون صخرههای نوک تیز با سرعت بالا)، این محصول دارای دو جای پاروی چرخشی و یک جفت پاروی حرفهای مخصوص است که این پاروها چند تکه ساخته میشوند، دلیل این کار راحتی در حمل و نقل قایق است، پارو های چرخشی پارو زنی در مدل جیمینی را برای شما لذت بخش میکنند، در ضمن میتوانید در مواقعی که به این پاروها نیازی ندارید آنها را در جا پارویی هایی که روی بدنه در دو سمت متصل است نگه دارید. This data h᠎as ᠎been c re ated ​by G SA Conte nt Gen er​ator ᠎DEMO!

قایق بادی جیمینی زودیاک دارای اهرم مخصوص پارو و ماهیگیری بوده و دارای طناب نجات برای کار های ضروری و حمل قایقی دیگر توسط این قایق زودیاک می باشد. قایق جیمینی نیز از دریچههای مختلف جهت باد کردن بهره میگیرد چرا که این کار اولا به استواری آن کمک میکند و دوما در مواقع احتمالی سوراخ شدگی به اعضای موجود در قایق کمک میکند و در آب فرو نمیرود به همین دلیل است که دارای استانداردهای اروپایی و امریکایی بوده و تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده به این محصول تعلق گرفته است. نمایید ، تمامی کالاهای بادی و محصولات بادی در این مرکز موجود میباشد برای انتخاب بهترین مدل های میتوانید با تلفن های فروش این نمایندگی تماس حاصل نموده و از اطلاعات و مشخصات و قیمت ها بهره مند شوید . شما میتوانید در فصلهای تابستان یا زمستان قایق بادی 3 نفره را پر از باد کرده و برای ماهیگیری آماده شوید. پمپ باد دستی قایق بادی با قدرت مناسب خود میتواند تمام حجم قایق را با سرعت مناسبی پر از باد و آماده برای استفاده کنید. بدنه بادی و سبک قایق بادی اکسپلورر دارای ظرفیت وزنی 186 کیلوگرمی است که با کفی بادشو خود، قدرت تعادل زیادی روی سطح آب داشته و سه کودک به راحتی میتوانند درون آن نشسته و از محیط اطراف خود لذت ببرند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن