استخر پیش ساخته فایبرگلاس

همین خاصیت ضد جلبک بودن هزینه سرویس و نگهداری استخر را بخاطر جلوگیری از رشد این هیولای سبز بسیار پایین می آور

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

همین خاصیت ضد جلبک بودن هزینه سرویس و نگهداری استخر را بخاطر جلوگیری از رشد این هیولای سبز بسیار پایین می آورد. 3- محدوده علامت گذاری شده با وسیله مناسب تا عمق 20 سانتیمتر پایین تر از عمق اسمی استخر حفاری گردد. 1- مطمئن شوید محل نصب استخر در داخل محدوده تحت تملک مالک نصب میگردد و تداخلی با املاک مجاور نداشته باشد. این موضوع باعث شکستگی استخر شده و به آن آسیب میرساند. عمل فوق باعث میشود محلهای پر نشده توسط دوغاب پر شده و از شکستگی در اثر خالی بودن سطح جلوگیری میکند. قطعات با كیفیت از جنس برنز و فولاد كه استفاده از آنها در استخر آن را منحصر به فرد می كند. این نوع استخر ها را می توان همانند سایر استخرها رنگآمیزی کرد . بر همین اساس با توجه به انعطاف پذیری بالا قابلیت تغییر شکل خوبی را نسبت به ورق های گالوانیزه از خود نشان می دهند. همچنین انعطاف پذیری بالایی دارند. استفاده از انواع افزودنی های بتن برای بالابردن مقاومت های مورد نظر و مخصوصاً مقاومت مکانیکی در برابر فشار آب باعث شده است که مقاومت مکانیکی تایل های مورد استفاده بسیار بالا رفته و در مقابل انواع فشارات مکانیکی و دینامیکی و هیدرواستاتیک عملکرد بسیار بالایی داشته باشد . This con᠎te​nt was g᠎enerat ed by GSA  Content  Gene rator  DEMO᠎.

باید توجه نمود که در محاسبات قبل از ساخت تایل های بتنی میزان فشار وارده بر کف استخر و دیوارهای جانبی را محاسبه نموده تا در زمان اجرا سازه استخر با مشکل فشار عمودی آب مواجه نگردید . نشانگر تركیب مواد همراه با بالاترین كیفیت است كه در ساخت استخر پیش ساخته مورد توجه قرار گرفته است. اغلب خواستار استفاده از رنگ های شیك و مواد با كیفیت در استخر خود می باشند بعلاوه آنها می خواهند حداكثر عملكرد را برای استخر خود داشته باشند. این شركت از سال 1970 در این زمینه فعالیت می كند و دارای گواهینامه 20 ساله تضمین كیفیت می باشد. عایق های پلیمری استخر یا برزنت هایی که به عنوان پوشش از آن ها استفاده می کنند، مقاومت لازم در برابر اشیاء تیز و برنده و داغ را نداشته و در صورت پاره شدن باید به کلی عوض شوند. استخر های پیش ساخته با ارایه امكانات بدون حد و مرز و طراحی های منحصر به فرد با تمام سلیقه ها جور هستند.

انتخاب از میان طیف گسترده رنگ ها و همچنین انتخاب نوع سنگ و موزاییك شیشه ای و یا حتی كاشی از میان انواع مختلف آن بسیار خوشایند می باشد. در مرحله آخر خاک ریزی دور استخر انجام شده و در صورت لزوم محوطه پیرامونی با سیمان یا سنگ یا سرامیک پوشش داده میشود. استفاده از سنگ طبیعی، دیوار آب با روشنایی بی نظیر، پله های سنگی در قسمت كم عمق، دیوار محافظ و تراس چوبی و جعبه چوبی كه درختچه های زیبا و شمشماد در آن قرار گرفته است. در این روش با استفاده از مواد آب بندی بتن در هنگام اختلاط بتن عملیات بتن ریزی در تایل های بتنی انجام میشود کل ملات بتنی به صورت آب بند خواهد شد و تایلی که پس از خروج از کارخانه در محل مورد نظر استقرار پیدا می کند کاملا ایزوله بوده و به هیچ عنوان در خصوص آب بندی آن مشکلی پیش نخواهد آمد . بدیهی است تخصص ویژه اجرای این نوع استخر نیازمند آموزش و دانش فنی بالایی می باشد که هم بتوان از اتصالات مناسبی استفاده نمود و هم اینکه جای گیری صحیح تایل ها کنار یکدیگر با اطمینان انجام شود . در هنگام اجرای سقف بتنی پیش ساخته از اتصالات مخصوص استفاده می شود تا تایل های بتنی بتوانند درگیری مناسبی با همدیگر داشته باشند . ᠎Data has been gener ated with t he  help of GSA  Conte​nt G enerator  DE MO.

برخلاف استخرهای روکار، این استخرها نیازمند گودبرداری و اجرای عملیات پیچیده ساختمانی هستند. نکته قابل توجه درباره این نوع استخر این است که برخلاف استخر های بتنی، نیازی به پی ریزی، عایقکاری و کاشیکاری ندارد به همین دلیل هم سرعت نصب آن و هم هزینه اجرای آن نسبت به ساخت استخر بتنی بسیار کمتر میباشد. زیر سازی استخرپیش ساخته زینکالیوم و استخر پیش ساخته گالوانیزه تفاوتی با هم ندارد و از یک روش استفاده می گردد. برای مثال در صورتی که عمق استخر از بالاترین لبه تا کف 160 سانتیمتر است، عمق گودال حفر شده میبایست 180 سانتیمتر باشد. که تولیدات شرکت آبزیناب در جهت ارائه راهکارهایی برای کاهش هزینه های پرورشی است، که این امر هم در صرفه جویی هزینه راه اندازی استخرها و تجهیزات و هم صرفه جویی در مصرف زمین و آب می باشد. لازم به ذکر است که با توجه به مزایای این استخرها انتخاب صحیح و خرید از شرکت تولید کننده معتبر بسیار حائز اهمیت است، زیرا شرکت های زیادی در این عرصه فعالیت می کنند و دارای کیفیت های متفاوتی می باشند. ᠎This data has be᠎en writt en with GSA Content G enerator DE MO!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن