بازگشت به کار به این معنا نیست به صرف به عنوان قبل از

پایان ماه ژوئیه علائم تیره و تار گذار برای ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها صدمه مالی COVID-19 بیماری همه گیر.

توسط AKHBAREMAAAA در 9 مرداد 1399

پایان ماه ژوئیه علائم تیره و تار گذار برای ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها صدمه مالی COVID-19 بیماری همه گیر. فدرال مهلت قانونی برای اخراج به پایان رسید جولای 24 و اضافی 600 دلار در هفته در گسترش مزایای بیکاری منقضی ژوئیه 31.

ما شده ایم چک کردن در با دو کارگر, مارس الیور و ماریا بریللس از این بیماری همه گیر اعلام شد در ماه مارس در مورد چگونه اقتصادی زندگی را تغییر ماه به ماه. در اینجا آخرین.

مارس Oliver

الیور زیست محیطی است دانشمند که به تازگی شروع به یک کار جدید پس از فارغ التحصیلی در ماه دسامبر. او شروع به کار در ماه آوریل -- او شروع به تاریخ به تعویق افتاد با توجه به همه گیر. او احساس امن و راحت در آزمایشگاه, چرا که هر کس به راحتی می توانید نگه داشتن فاصله خود و آنها "شده است با پوشیدن ماسک از آغاز است."

اما با وجود کار جدید الیور گفت که او و شریک زندگی خود را در حال تلاش برای صرفه جویی در پول به دلیل "او کاملا یک مقدار زیادی از بدهی." آنها به تازگی نقل مکان به یک آپارتمان مقرون به صرفه.

ماریا بریللس

بریللس شده در صنعت رستوران داری برای چهار سال گذشته. در اواسط ماه مارس او گذاشته شد و از کار خود را با توجه به شیوع کروناویروس. پس از اخراج, بریللس شروع به جمع آوری بیمه بیکاری همراه با اضافی $600 که اضافه شد به دلیل این بحران است. به تازگی شروع به کار در یک رستوران با فضای باز ناهار خوری و را.

بر خلاف الیور بریللس ندارد یک سطح راحت اجتماعی فاصله در کار. "هفته اول بود احتمالا بدترین هفته," او توضیح داد چرا که او تا به حال برای تنظیم به "بودن در اطراف بسیاری از مردم است." چرا که او متکی به راهنمایی او گفت: آن را سخت به درخواست کسی برای قرار دادن یک ماسک و یا اجرای بهداشت و سلامت دیگر پروتکل های.

مقدار بریللس' رستوران چک کمتر قابل پیش بینی از نرخ بیکاری بررسی و به خاطر او کار پاره وقت پول کمتر است. در نتیجه او به تماشای او صرف بیشتر درخواست خودش "من باید صرف $50 در آن چیزی است؟" و تفکر "شاید من جدول و ببینید که چگونه من چک به نظر می رسد دو هفته آینده."

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن