بانک مرکزی امریکا وام دهنده وام مسکن بررسی برای سال 2020

بررسی اجمالی با 66 میلیون مشتریان و 4,300 شعبه بانک مرکزی آمریکا قطعا واجد شرایط به عنوان یک بانک و وام دهند

توسط AKHBAREMAAAA در 22 اردیبهشت 1399

بررسی اجمالی

با 66 میلیون مشتریان و 4,300 شعبه بانک مرکزی آمریکا قطعا واجد شرایط به عنوان یک بانک و وام دهنده.

و در رده بزرگ "بانک ها" بانک مرکزی امریکا انجام بهترین برای رضایت مشتری است. وام گیرندگان نمره آن را "بهتر از" در J. D. Power را بررسی وام originators.

بنابراین اگر شما لذت بردن از بزرگ وام دهنده شما باید مطمئن شوید که بانک مرکزی آمریکا است که در کوتاه خود را.

فقط مطمئن شوید که شما مقایسه نرخ ها و هزینه های بسته از چند وام دهندگان دیگر بیش از حد. بهترین وام دهنده وام مسکن متفاوت توسط مشتری به طوری که شما باید در اطراف مغازه برای پیدا کردن شما.


مقایسه بانک مرکزی آمریکا نرخ وام مسکن

بانک مرکزی آمریکا نرخ وام مسکن تمایل به در یا زیر متوسط است.

زمان Bank of America حساب دارندگان دریافت به خصوص معاملات خوب. اگر شما ترجیح داده پاداش مشتری شما می توانید انتظار برای دیدن $200-400 زدم خود منشاء هزینه بسته به نوع عضویت شما ردیف.

30 سال ثابت نرخ وام مسکن برآورد در بانک ها

 
بانک مرکزی آمریکا
Quicken Loans
ولز فارگو
تعقیب و گریز
نرخ بهره1
3.375% 3.375% 3.375% 3.0%
APR2
3.572% 3.617% 3.49% 3.093%
امتیاز وام مسکن3
0.847 1.875 0.375 1.0
ماهانه P&I, پرداخت
$884 $884 $884 $843

اما برخی از نرخ تبلیغ میکنید. از همه مهمتر, آنها ممکن است فرض کنیم شما در حال رفتن به خرید "تخفیف امتیاز" در بسته.

امتیاز تخفیف به شما اجازه پرداخت بیشتر به جلو برای کاهش نرخ وام مسکن و آنها بسیار رایج است. اما شما نیاز به مقایسه سیب با سیب بنابراین مناسب دریافت نقل قول ("وام تخمین می زند") از وام دهندگان متعدد و ببینید که چگونه بانک مرکزی آمریکا پشته تا در برابر آن.

نرخ های نشان داده شده در اینجا در حال حاضر به عنوان از 05/07/2020. ماهانه اصل و پرداخت سود بر اساس قیمت از 250.000 دلار و پرداخت 20 درصد برای یک خانه واقع در واشنگتن است.

این اعداد به یک تصویر لحظهای به معنای برای مقایسه کلی تنها. خود را در هزینه های وام مسکن متفاوت خواهد بود بسته به وام خود را به امور مالی خود را به اقتصاد و عوامل دیگر.

بررسی نرخ جدید (May 11th, 2020)

بانک مرکزی آمریکا نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن

بانک مرکزی امریکا وام مسکن سرمایهاضافهاندوختن نرخ به طور کلی به طور متوسط و یا کمی پایین تر در مقایسه با دیگر وام دهندگان. اما خود را سرمایهاضافهاندوختن نرخ متفاوت خواهد بود بسته به نمره اعتباری خود, چه نوع از وام برنامه شما با استفاده از و وام فعلی خود را تعادل می باشد. بنابراین اگر شما با توجه به وام مسکن سرمایهاضافهاندوختن با بانک مرکزی امریکا, مطمئن شوید که شما چک کردن نرخ از یک زن و شوهر دیگر وام دهندگان بیش از حد برای پیدا کردن بهترین نرخ.

بانک مرکزی امریکا وام مسکن بررسی

بسیاری از وام گیرندگان را پیدا خواهد کرد بسیار مورد بانک مرکزی امریکا.

اگر شما لذت بردن از آنلاین و یا تلفن همراه نرم افزار شما تقریبا می توانید آن را تمام انجام با این وب سایت وام دهنده و وام خانه هدایتگر خدمات.

اگر شما ترجیح می دهید یک چهره-به-چهره تجربه بانک مرکزی آمریکا قوی شبکه شعبه.

استفاده از بانک در امریکا شعبه یاب برای پیدا کردن که آیا وام مسکن متخصص در نزدیکی شما

توجه داشته باشید که نه همه شاخه شامل افسران وام. بانک مرکزی آمریکا می گوید تنها 1,800 از آن 4,300 بانک مکان "وام مراکز." و نه نوع از مرکز است که به طور مساوی در سراسر کشور — بنابراین شما ممکن است زندگی می کنند یک راه بسیار طولانی از نزدیکترین شما یکی است.

که گفت: بانک مرکزی امریکا نمرات بهتر از "بانک های بزرگ" برای رضایت مشتری از جمله سیتی PNC, تعقیب و ولز فارگو.

در عین حال آن را جدی تر می شود شکایت از مشتریان از برخی از همسالان خود را با توجه به مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFBP). این نشان می دهد که بانک مرکزی آمریکا خدمات مشتری می تواند یک بیت یا ضربه از دست ندهید.

کار با بانک آمریکا

بانک مرکزی امریکا وام خانه وب سایت های مدرن و استقبال آموزنده و آسان به حرکت. آن را به عنوان خوب به عنوان مهمترین و راه بهتر از بسیاری است.

آن آنلاین خدمات وام مسکن به نام خانه وام هدایتگر شما اجازه می دهد پیگیری وام خود را در پیشرفت و همچنین به صورت الکترونیکی ثبت نام و آپلود اسناد در یک محیط امن.

شما حتی می توانید دسترسی به این سرویس را از طریق وام دهنده برنامه بانکداری تلفن همراه به شما اجازه نگه داشتن زبانه ها در درخواست وام مسکن خود را بدون توجه به جایی که شما هستند. نه همه وام دهندگان ارائه این راحتی.

این منابع اجازه می دهد تا یک به پایان تجربه دیجیتال برای مشتریان که می خواهند یک. و همیشه وجود دارد یک وام متخصص در پایان یک تلفن به ارائه مشاوره.

بانک مرکزی امریکا وام مسکن قبل از تصویب

اگر شما با توجه به وام مسکن از بانک مرکزی امریکا, شما شروع به گرفتن "قبل از تایید" برای وام. یک preapproval به شما نشان می دهد که چه نوع از وام و نرخ بهره شما واجد شرایط برای عنوان مقدار شما تایید شده به قرض گرفتن. بر خلاف وارزيابي قبل از تصویب نیاز به وام دهنده در واقع به منظور بررسی اطلاعات خود را از طریق اسناد و مدارک.

برای دریافت وام مسکن قبل از تصویب از بانک مرکزی امریکا شما نیاز به ارائه:

  • نسخه هایی از پرداخت های اینترنتی که خود را نشان می دهد اخیر 30 روز درآمد
  • شماره حساب بانکی و یا دو اخیر بانکی
  • W-2 بیانیه و امضا شخصی و کسب و کار مالیاتی از دو سال گذشته
  • پرداخت مبلغ مورد نظر و مقدار وام مسکن

این شرکت همچنین انجام بررسی اعتبار به مطمئن شوید که شما ملاقات حداقل نمره اعتباری مورد نیاز برای این نوع از وام مسکن شما نیاز دارید.

بانک امریکا می گوید وام گیرندگان باید دریافت رسمی خود را قبل از تصویب نامه ظرف 10 روز پس از ارسال درخواست خود را.

بانک مرکزی آمریکا خدمات مشتری نظرات

بانک مرکزی امریکا به طور کلی "متوسط" شهرت برای خدمات به مشتریان با توجه به J. D. Power را 2019 بررسی مشتری می باشد.

شرکت
وام مسکن Originations4 CFPB شکایت5 شکایت در هر 1000 وام مسکن6 2019 JD قدرت امتیاز7
بانک مرکزی آمریکا
111,000 236 2.13 843/1,000
Quicken Loans
396,000 171 0.43 880/1,000
تعقیب و گریز
155,000 202 1.30 850/1,000
ولز فارگو
312,000 419 1.34 837/1,000

البته مشتری خدمات متفاوت بوده و بسته به شرایط فردی خود را مسئول وام و تجربه است.

بنابراین اگر شما نگاه کنید فوق العاده کم نرخ از بانک مرکزی امریکا اجازه ندهید که میانگین نظرات منصرف کردن شما. چت با مسئول وام و خودتان ببینید که آیا شما مانند کار با بانک آمریکا است.

بانک مرکزی امریکا وام مسکن شکایات

در سال 2019 بانک مرکزی آمریکا دریافت 245 شکایت رسمی از مشتریان وام مسکن. برای قرار دادن که در چشم انداز بانک مرکزی آمریکا underwrote در مجموع 466,552 وام وام مسکن در سال 2019. پس از آن حدود یک شکایت برای هر 2000 وام مسکن به مشتریان. که تعداد بالاتر از بسیاری دیگر از بزرگ نام وام دهندگان وام مسکن اما هنوز هم نسبتا کم به طور کلی.

وام کالا در بانک مرکزی آمریکا

مانند بسیاری از بانک ها, بانک مرکزی آمریکا, یک نمونه کارها وام مسکن از محصولات که از آن شما می توانید انتخاب کنید:

  • ثابت نرخ وام مسکن (FRMs) — و همچنین به عنوان استاندارد 30 سال ثابت نرخ بهره کوتاه مدت شما می توانید به قرض گرفتن برای 20 یا 15 سال
  • تنظیم نرخ وام مسکن (اسلحه) — اجازه می دهد تا شما ثابت نرخ وام مسکن برای اولین بار از پنج تا هفت یا ده سال پس از آن شناور خواهد شد با این بازار
  • FHA وام — این وام با حمایت دولت فدرال اجازه شما خرید با پرداخت پایین به عنوان کم به عنوان 3.5 درصد اما آنها با وام مسکن پرداخت بیمه هر ماه
  • وام — فقط فعال و یا خدمات سابق اعضا و همسران بازمانده واجد شرایط هستند. کسانی هستند که می توانید با خرید $0 پایین و بدون بیمه وام مسکن
  • ادم تنومند و بدقواره وام — هنگامی که شما می خواهید به قرض گرفتن بیشتر از بسیاری از انواع وام مسکن اجازه می دهد (به طور معمول برای وام های بالای $510,400)
  • وام مقرون به صرفه راه حل وام مسکن — این اختصاصی وام مسکن اجازه می دهد تا شما خرید فقط با سه درصد پیش پرداخت و بدون وام مسکن بیمه. وجود دارد کلاه بر درآمد و محدودیت وام واجد شرایط

بانک مرکزی امریکا را در خانه وام وام مقرون به صرفه راه حل وام مسکن می تواند یک گزینه خوب اگر شما یک کم به متوسط درآمد و حداقل پس انداز.

گرفتن وام با چنین کم پیش پرداخت و بدون وام مسکن بیمه نادر است مگر برای کسانی که واجد شرایط برای وام.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (May 11th, 2020)

بانک مرکزی امریکا, پرسش و پاسخ

است بانک مرکزی امریکا خوب برای وام مسکن ؟

بانک مرکزی امریکا است یک گزینه خوب برای یک وام مسکن یا تشکیلات جدید بکار تجاری. اگر چه آن ممکن است نمی ایستادگی کردن برای خدمات به مشتریان (نمرات آن "متوسط" در JD قدرت را بررسی مشتری) آن را دارای نرخ پایین تر به طور متوسط نسبت به بسیاری از دیگر وام دهندگان.

آیا بانک مرکزی آمریکا ارائه اولین بار خانه خریدار وام ؟

بانک مرکزی امریکا به ویژه وام مسکن و برنامه های کمک مالی برای کمک به خریداران بار اول صفحه اصلی. آن "وام مقرون به صرفه راه حل" وام مسکن اجازه می دهد تا شما خرید فقط با 3 درصد کاهش و هیچ خصوصی وام مسکن بیمه. که باد آن را سخت برای پیدا کردن در جاهای دیگر.

بانک مرکزی آمریکا همچنین دارای دو پرداخت کمک برنامه های ارائه تا 7500 دلار یا $10,000 سوی خریداران پرداخت و/یا هزینه های اختتامیه. در دسترس در مناطق انتخاب کنید و این برنامه ها می تواند در ترکیب با پایین-پایین-پرداخت وام مسکن برای خرید خانه و حتی بیشتر مقرون به صرفه برای خریداران بار اول.

آیا بانک مرکزی آمریکا پرداخت هزینه های بسته?

بانک مرکزی امریکا به یک برنامه برای کمک به خریداران خانه با هزینه های خود را بسته. به نام "امریکا صفحه اصلی گرانت" آن را ارائه می دهد تا به 7500 دلار نسبت به هر یک بار هزینه های اختتامیه. این است که به عنوان یک کمک که نمی کند نیاز به بازپرداخت. صحبت با یک بانک مرکزی آمریکا مسئول وام برای پیدا کردن که آیا شما واجد شرایط برای این کمک.

آنچه در حال حاضر نرخ وام مسکن در بانک مرکزی امریکا ؟

در سال 2019 بانک مرکزی آمریکا تا به حال به طور متوسط 30 سال نرخ بهره فقط 4.05% به گفته خود گزارش داده. مقایسه رقابت بانک ها مانند ولز فارگو و تعقیب و گریز به طور متوسط نرخ 4.22%. اما هر مشتری ارائه خواهد شد منحصر به فرد رای بسته به نمره اعتباری خود را پرداخت و عوامل دیگر. بنابراین شما باید برای به دست آوردن یک شخصی نقل قول از بانک مرکزی امریکا برای دیدن اگر آن نرخ رقابتی برای شما.

چه نمره های اعتباری بانک مرکزی امریکا نیاز برای وام مسکن ؟

بانک مرکزی امریکا نیاز به یک حداقل نمره اعتباری از 600 به واجد شرایط برای وام مسکن. که فقط به FHA وام. برای یک وام معمولی از بانک مرکزی امریکا شما نیاز به یک نمره اعتباری حداقل 620. و آن وام نیاز به 660 یا بالاتر.

به همین دلیل است که بانک مرکزی امریکا فروش وام مسکن ؟

این عمل مشترک برای وام دهندگان به فروش وام مسکن آنها سرچشمه. بانک مرکزی امریکا مانند بسیاری از وام دهندگان دیگر نمی جلویی کار راه اندازی وام مسکن با وام گیرندگان. سپس آن را به فروش می رساند کسانی که وام به سرمایه گذاران در "ثانویه بازار وام مسکن" که به ارمغان می آورد پول برای ایجاد وام های جدید است.

این واقعیت است که بانک مرکزی آمریکا است که فروش وام مسکن خود را نمی خواهد خود را تحت تاثیر قرار شرایط وام و یا نرخ بهره در هر راه. تغییرات را فقط می توان به وام مسکن خود را اگر شما تشکیلات جدید بکار تجاری.

که در آن شما می توانید یک وام مسکن با بانک مرکزی امریکا ؟

هر کسی که در 50 ایالت می توانید دریافت وام مسکن از بانک مرکزی امریکا به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن. و میلیون ها نفر خواهد بود به اندازه کافی نزدیک به یک شعبه به تعامل فرد با وام دهنده.

سواحل به طور کلی به خوبی در خدمت به عنوان بسیاری از ایالت های جنوبی. اما مقدار زیادی در مرکز و شمال این کشور را چند یا هیچ آجر و ملات و مکان است. همانطور که با همه وام دهندگان دیگر شانس خود را از داشتن یک چهره-به-چهره تجربه بستگی به کد پستی خود را.

دیگران را پیدا خواهد کرد این بانک منابع آنلاین بیش از کافی برای ساخت و پیگیری وام خانه خود را برنامه.

است بانک مرکزی امریکا بهترین وام دهنده وام مسکن برای شما ؟

همه در همه, بانک مرکزی آمریکا نرخ های بسیار خوبی در مقایسه با بسیاری دیگر از وام دهندگان وام مسکن. آن سطح رضایت مشتریان به خصوص قابل توجه — به خصوص برای یک وام دهنده در طرح "بانک" رده.

تنها نکته نسبتا بالا تعداد شکایت ها در برابر بانک مرکزی آمریکا با CFPB. اما به یاد داشته باشید, "بالا" است که هنوز هم تنها دو نفر در هر 1000 مشتریان.

اگر بانک مرکزی آمریکا قیمت برای شما مناسب است, این وام دهنده است که یک جامد گزینه است. پیدا کردن که آیا این حق انتخاب با مقایسه نرخ بهره و هزینه های بسته از چند وام دهندگان مختلف امروز.

مقایسه نرخ های فعلی از وام دهندگان عمده. از اینجا شروع کنید (May 11th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب