بانکداران می خواهید کسب و کار بدانید که وجود دارد هنوز هم پول' به صورت PPP وام

فدرال اداره کسب و کار کوچک هنوز هم حدود 110 میلیارد چپ برای کسب و کار احتمالا به دنبال بخشایش وام از طریق چک P

توسط AKHBAREMAAAA در 15 خرداد 1399

فدرال اداره کسب و کار کوچک هنوز هم حدود 110 میلیارد چپ برای کسب و کار احتمالا به دنبال بخشایش وام از طریق چک Protection Program اما جریان برنامه های جدید رو به کاهش است.

که یک مقدار وضعیت متفاوت از آنچه لوری استوارت, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مستقر در سیاتل صدای جامعه, بانک, بود, با خرید و فروش در ماه آوریل پس از دور اول بودجه زد خشک فقط در دو هفته.

با دور دوم از PPP در جریان بیش از یک ماه ما رو استوارت در پشت گوشی برای بررسی در. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را با بازار میزبان کای Ryssdal.

کای Ryssdal: آخرین باری که ما صحبت در یک ماه یا بیشتر پیش شما بودند و در واقع از پول برای PPP برنامه وام. اما شما تا به حال تعداد زیادی از مردم در انتظار. چگونه است که کار می کنند ؟

لوری استوارت: خوب است که درست است. ما حدود 300 وام به مبلغ 48 میلیون و پس از آن از پول زد و تا به حال حدود 200 مردمی هنوز در خط لوله. اما من واقعا هیجان زده هستم تا به شما بگویم — من واقعا هیجان زده است که ما قادر به دریافت تمام کسانی که مردمی در دور دوم. و در واقع ما آنها را در اولین روز از دور دوم. ما تا به 714 وام در حال حاضر. و من دوست دارم برای به اشتراک گذاری اگر شما از ذهن نیست که ما کوچکترین وام 900 دلار.

Ryssdal: مرسی. بنابراین بدون اطلاعات شناسایی چه نوع از کسب و کار بود ؟

استوارت: این فرد خود اشتغالی. یکی از چیزهایی که ما در دور دوم این است که بسیاری از کوچکتر مقدار دلار و تعداد زیادی از مشاغل [افراد]. چرا که در دور اول که هدایت نمی آیند تا آخرین روز. بنابراین کسانی که فرفره کارگران قرارداد کارگران است. ما شاهد بسیاری از کسانی که در دور دوم و ما هنوز هم از دیدن آنها. ما حدود 80 وام در خط لوله در حال حاضر. ما چند آمده در هر روز. ما در حال تلاش برای گسترش این کلمه است که هنوز هم وجود دارد پول به خصوص برای کسانی که شاید underbanked کسب و کار است که ممکن است فکر می کنم آنها واجد شرایط.

Ryssdal: می تواند ما را به عفو و بخشش در اینجا برای یک دقیقه ؟ چرا که یکی از جذاب همه چیز در مورد این برنامه برای من تصور بسیاری از کسب و کارهای کوچک. در آن است — و نگاه من به عنوان خوانده شده تا در این, اما من هیچ محقق بر آن — آن است که بسیار پیچیده است.

استوارت: آن پیچیده است. و من فکر می کنم بانکداران و کسب و کارهای کوچک هم زمان یک جهش از ایمان و گفت: این درست است. ما قصد داریم به درخواست برای این پول و ما امیدواریم که ما می توانید از طریق بخشش روند. در حال حاضر ما فقط اجرای قوانین SBA درست است ؟ بنابراین مشتریان به ما می آیند و می گویند خوب این چیست ؟ و ما باید آن را انجام دهیم ؟ و چگونه تفسیر کنیم ؟ ما به نوعی گیر کرده بین SBA و کسب و کار کوچک و به ما می گویند به بازرگان کوچک شما می دانید شما ممکن است مشورت با وکیل یا حسابدار خود را. اگر من مرد هستم که رو که 900 دلار وام, من حسابدار در سمت راست در حال حاضر. من هیچ پول برای یک وکیل.

Ryssdal: آره آیا من یک نعمت و یک گام به عقب در اینجا به شما خانم استوارت و فکر می کنم بزرگ اقتصادی تصویر. شما یک فرد که در بانکداری او تمام زندگی او می داند چه می گذرد در جامعه است. شما در تماس با مشتریان خود و مشتریان خود را. خود را چه بزرگ اقتصادی نگرانی در حال حاضر ؟

استوارت: این ممکن است کمی متفاوت اگر شما و من تا به حال این تماس تلفنی حتی چند روز پیش. یادآوری رویدادها در کشور ما تعداد گسترده ای از مردم ما در خیابان در تظاهرات که بخشی از ما میراث آمریکا و در عین حال من در تلویزیون و من به تماشای خیابان های خارج از خانه من و من از دیدن همه این افراد با هم بدون ماسک. و من احساس می کنم که این آغاز که بسیار سریعتر دوم [coronavirus] سنبله? و چگونه کسب و کارهای کوچک است که ما فقط شروع به بازگشایی قادر به غلبه بر برخی از موانع در حال حاضر ؟ این یک چالش واقعی است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im