بانک ها مشتاق به کمک به مشتریان دریافت PPP پول نقد در حالی که بودجه در دسترس هستند

وزارت خزانه داری روز دوشنبه اعلام کرد که در طول این سه ماهه آن را به قرض گرفتن 3 تریلیون دلار برای رسیدگی به ک

توسط AKHBAREMAAAA در 16 اردیبهشت 1399

وزارت خزانه داری روز دوشنبه اعلام کرد که در طول این سه ماهه آن را به قرض گرفتن 3 تریلیون دلار برای رسیدگی به کروناویروس هزینه. کوچک کسب و کار دولت منتشر شد به روز رسانی در مورد دور دوم چک حفاظت از برنامه. به عنوان پنج $175 میلیارد وام تصویب شده.

این بدان معناست که هنوز هم وجود دارد یک دسته از پول به من قرض بدهید. برای بانک ها که در حال پردازش کسانی که وام های که خوب می دانم.

رفتن به این آخر هفته گذشته بانک کالیفرنیای جنوبی بود و مشتاق به شنیدن از SBA چقدر پول وام تصویب شده تا کنون.

"این کمک می کند تا حد زیادی به دانستن چقدر پول است که هنوز هم در دسترس است. شما می دانید چه منابعی نیاز دارم برای کار از طریق آخر هفته" گفت: Nathan Rogge, بانک مدیر عامل شرکت.

در حال حاضر که SBA می گوید PPP بودجه است که هنوز هم در دسترس Rogge گفت: این بانک در حال رفتن به شروع به رسیدن به مشتریان و اجازه دادن به آنها می دانم که آنها هنوز هم می تواند استفاده از این برنامه است.

"من فکر می کنم بسیاری از مردم تصور می شد" من آن را به یک ظرف غذا کامل است. من از دست رفته قایق,' " Rogge گفت.

خلیج دولت های پس انداز بانک در Worcester, Massachusetts در حال آماده شدن برای افزایش متقاضیان جدید با توجه به رئیس جمهور پیتر Alden.

کارکنان بانک در حال کار ساعت های طولانی به ارائه برنامه های کاربردی در طول زمان از روز هنگامی که وجود دارد رقابت کمتر است.

"شده است وجود دارد بسیاری از برنامه های کاربردی که شده وارد شده در شب و دیگر ساعت خاموش, فقط مطمئن شوید که آنها دریافت از طریق" Alden گفت.

بسیاری از متقاضیان جدید به احتمال زیاد واقعا کسب و کارهای کوچک با یک یا دو نفر از کارکنان.

"حداقل در سطح ما آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که ما بزرگترین مشتریان در حال حاضر شرکت کردند گفت:" کریس دانکن ارشد مسئول وام در La Salle بانک دولتی در ایالت ایلینوی است.

کسانی که کسب و کارهای کوچک هستند به احتمال زیاد برای گرفتن وام های کوچکتر بنابراین دانکن گفت: این به احتمال زیاد یک هفته باقی مانده $135 میلیارد دلار برای خشک کردن. هنوز هم او می بیند هیچ دلیلی برای کساد کردن.

"ما نمی توانیم نگاهی که تعداد و خواب در آن شماره" او گفت:. "در ذهن ما در هر نقطه در زمان است که پول می تواند ناپدید می شوند."

و حتی اگر پول است که هنوز هم در دسترس بانک ها باید برای کمک به مشتریان که در حال حاضر اعمال می شود گفت: Richard Baier, مدیر عامل شرکت نبراسکا انجمن بانکداران.

"این روند در حال حاضر نیاز به تغییر رو به جلو را به ما چگونه مدیریت وام بخشش [و] چگونه ما کمک کند مطمئن شوید که وام گیرندگان در انطباق?" Baier گفت. و کمک به مشتریان در مدیریت پیامدهای مالی کسب و کار خود را بازگشایی.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در کشور 21 متحده و شمارش را آغاز فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب