وجود دارد راه های بهتر برای ساختار مزایای بیکاری, اما آنها احتمالا هرگز اتفاق می افتد.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند شغل خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و گسترش بیکاری پردا

توسط AKHBAREMAAAA در 27 تیر 1399

میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند شغل خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و گسترش بیکاری پرداخت مجاز توسط کنگره بحرانی شده است در کمک به نرم کردن ضربه مالی.

سخاوتمندانه ترین مزایای آن مجموعه رو به پایان است و قانونگذاران در حال بحث اگر و چگونه به گسترش و یا آنها را جایگزین.

مراقبت تصویب قانون در مارس مجاز اضافی 600 $در هر هفته اضافه شده به طور منظم مزایای بیکاری. دلیل 600 دلار رقم انتخاب شده است زیرا باعث می شود که متوسط نرخ بیکاری, بررسی, در سراسر کشور, حدود برابر متوسط پرداخت برای کار آمریکایی است. معمول بیکاری در دولت چک به طور معمول پوشش حدود نیمی از یک کارگر سابق درآمد. همان مقدار پول داده شده به هر دلیل کهنه سیستم های کامپیوتری در بسیاری از ایالت ها نمی تواند رسیدگی به هر چیزی پیچیده تر و این کار به یک اندازه است.

"این یکی از موثر ترین چیزهایی که دیده ایم از مراقبت عمل می کنند اما کامل نیست" گفت: هایدی Shierholz ارشد اقتصاددان در موسسه سیاست اقتصادی و اقتصاددان ارشد سابق در وزارت کار در دولت اوباما.

"که اضافی $600 گرفتن یک تن از پول به اقتصاد" گفت: Shierholz. برای مثال افرادی که ادعا می کنند در می سی سی پی به طور متوسط از $813 دلار 213. که قابل توجهی پرداخت فوق العاده متوقف می شود در پایان ماه ژوئیه.

کارشناسان می گویند وجود دارد راه های موثر تر برای پوشش حقوق از دست رفته و حمایت از اقتصاد گسترده تر اما به دلیل بیکاری سیستم های کامپیوتری نمی تواند رسیدگی به هر چیزی پیچیده دیگر راه ساختار پرداخت بعید است که اتفاق می افتد.

شده است وجود دارد یک سابقه طولانی از عدم سرمایه گذاری دولت در آن سیستم و بسیاری از توانایی سفارشی کردن پرداخت بر اساس درآمد قبلی. (برخی از کشورهای در حال بنا به گزارش استخدام COBOL نویسان از بازنشستگی فقط برای به روز رسانی سیستم های در حال اجرا در نیم قرن قدیمی زبان برنامه نویسی به اندازه کافی برای مقابله با بیکاری موجود ادعا می کند.) دموکرات ایالت Ron Wyden آن را به نام "عصر برنز" تکنولوژی در اخیر کمیته مالی سنا شنوایی.

برخی از ایالات آمریکا از جمله نیویورک و میشیگان و کالیفرنیا در حال کار بر روی به روز رسانی خود را به آن سیستم است.

مطابقت با پرداخت به مردم

یکی از رئیس استدلال در برابر گسترش 600 دلار پرداخت می آید از برخی از جمهوری خواهان معتقدند که پرداخت بسیار سخاوتمندانه است که آنها در حال ساخت آن را سخت را برای کارفرمایان به مردم را به کار که در آن آنها ممکن است درآمد کمتر.

ساده ترین اصلاحات به آدرس است که می تواند به جای پرداخت 100 درصد از یک کارگر حقوق از دست رفته. این بدان معناست که قرار دادی پرداخت برای هر کارگر که نرم افزار در حال حاضر نمی توانید محاسبه.

اضافه کردن به مشکلات است گسترش واجد شرایط برای کمک های بیکاری در میان فرفره کارگران خود اشتغالی و افرادی که نمی تواند تولید استاندارد اثبات قبلی درآمد. تحت مراقبت عمل آنها قادر به self-report اما اگر متحده می خواهید مطمئن شوید جایگزینی تنها 100 ٪ از درآمد از دست رفته آنها می خواهم به یک راه است که به منظور بررسی و در حال حاضر بیشتر نیست.

این بدان معناست که به جای 600 دلار پرداخت با یک محاسبه پرداخت برای هر فرد مدعی امکان پذیر نیست.

حذف خودسرانه پایان تاریخ

دموکرات ها اشاره می کنند که پایان دادن به 600 دلار پرداخت ناگهان در پایان ماه جولای را ایجاد درآمد صخره ياوه میلیون ها نفر به دشواری یا فقر بنابراین به آنها پیشنهاد یا گسترش پرداخت تا پایان سال و یا معرفی یک مرحله از پرداخت های مربوط به شرایط اقتصادی است.

یک سری از خودکار می تواند باعث ساخته شده را به آینده فدرال پرداخت به طوری که آنها را رها $100 در هر زمان یک دولت نرخ بیکاری با یک درصد خاص. اقتصاددانان مانند Shierholz می گویند که اجازه می دهد پرداخت در محل باقی می ماند طولانی مدت به جای داشتن یک مهلت مانند پایان ماه ژوئیه و یا حتی تا پایان سال, هنگامی که شرایط ممکن است بهتر است برای کار جویان.

"یکی از مشکلات با این سیاست فعلی این است که سیاستگذاران قرار خودسرانه پایان تاریخ در آن است که دیوانه به خصوص در یک زمان مثل حالا که تا این حد وجود دارد عدم قطعیت" او گفت:.

وجود سابقه به صورت اتوماتیک باعث. تمدید پرداخت فراتر از استاندارد 26 هفته باعث شده هنگامی که دولت نرخ بیکاری افزایش می یابد به شدت تحت قانون فعلی است. منتقدان می گویند این سیستم کار نمی کند هر چند به این دلیل که رای به افزایش نگه دارید برای پرداخت به ادامه. نرخ بیکاری که در بالا باقی می ماند اما نمی رود می تواند باعث پرداخت به نوبه خود خاموش است.

پرداخت مردم به کار

پیشنهاد دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به معرفی یک جایزه نقدی برای افرادی که به بازگشت به کار. که می تواند به شکل یک پرداخت برای افرادی که بازگشت به کار و اشتغال برای جبران هر گونه کاهش در درآمد در مقایسه با بیکاری است. یا کارگران می تواند همچنان به دریافت کوچکتر "بیکاری" پرداخت حتی اگر آنها در محل کار.

آیداهو است که با استفاده از برخی از پول از مراقبت عمل به پرداخت بازگشت به کار پاداش. تمام وقت کارکنان اعمال می شود تا 1500 دلار و پاره وقت کارگران می تواند به $750. (مقدار بسته به زمانی که آنها بازگشت به اشتغال است.)

وجود دارد برخی از سابقه برای گسترده تر کردن یک پرداخت و همچنین تحقیقات به اثر خود را به عنوان بخش دیگری از مراقبت عمل مجاز $1,200 پرداخت به اکثر آمریکایی ها درآمد زیر یک آستانه خاص است. مردم بیشتر استفاده می شود کسانی که به نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را و یا پرداخت کردن کارت های اعتباری با توجه به تحقیقات توسط اقتصاددانان در دانشگاه های مختلف است.

که بدان معنی است که اگر چه این پرداخت ممکن است کمک به افرادی که به آن نیاز آنها به تقویت اقتصاد گسترده تر در راه همان است که پرداخت به طور منظم ممکن است.

"مزایای بیکاری بسیار موثر در دادن پول به مردم فقیر که در حال رفتن به آن را صرف در یک نرخ بالاتر" گفت: Micheala Pagel در کلمبیا مدرسه کسب و کار و یکی از نویسندگان این مطالعه. پول داده شده به کسانی که به آن نیاز می شود صرف در چیزهایی مانند اجاره و مواد غذایی به جای قرار دادن به یک حساب پس انداز است.

"هدف این است که رشد دستمزد در تمام سطح درآمد و نرخ بیکاری پایین اما این که وجود قانون مناسب برای انجام این کار است و ما نه تنها اجرای آن گفت:" Pagel.

"سیاست هستند و تمام معاملات کردن برخی هزینه ها و منافع."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن