ضرب و شتم توسط Brexit, انگلیسی, شرکت های در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با چیزی بدتر

سال گذشته بوده است به ویژه اضطراب زمان برای بسیاری از کسب و کار. این عدم قطعیت از Brexit شده اند یک نگرانی عمد

توسط AKHBAREMAAAA در 28 فروردین 1399

سال گذشته بوده است به ویژه اضطراب زمان برای بسیاری از کسب و کار. این عدم قطعیت از Brexit شده اند یک نگرانی عمده برای شرکت هایی که صادرات به ایالات متحده آمریکا, تهدید آمریکا, تعرفه شده است منبع دیگری از نگرانی. اما همه که محدودتر به اهمیتی در کنار coronavirus بیماری همه گیر.

بازار بازبینی یک زن و شوهر از کسب و کارهای کوچک, ویژه, قبل از آن نشان می دهد برای پیدا کردن چگونه آنها بوده است و مقابله با آخرین بحران است.

به عنوان یک پنیر بازرگان مستقر در لندن قصبه بازار, دومینیک Coyte طبقه بندی شده به عنوان یک کلید کارگر و رایگان طبقه اجناس خود را. اما کارکنان خود را از 15 فقط احساس نمی امن mingling با مردم است.

دومینیک Coyte از قصبه بازار پنیر Co ( اعتبار Dominic Coyte )

"من می خواستم به ما برای انجام تا آنجا که ما می تواند" Coyte گفت. "اما تصمیم گرفته شد به کردند تمام کارکنان است. و این چیزی است که کارکنان می خواستم. صد در صد گفت: "ما می خواهیم به furloughed.' "

کارکنان به طور موقت گذاشته با دولت پرداخت 80 درصد از دستمزد خود را. در ضمن Coyte مبارزات در منینگ یک غرفه کوچک در یک شنبه بازار فروش برخی از پنیر آنلاین و تولید یک قطره از درآمد برابر با تنها 10% از معمول خود را خرده فروشی درآمد.

Brexit بد بود به اندازه کافی برای خود پنیر شرکت که واردات آن محصول از قاره اروپا است. 2016 رای به ترک اتحادیه اروپا باعث سقوط شدید پوند انگلیس ساخت-واردات بسیار گران تر و به سود او.

"به نظر می رسد مانند ما تا به حال بحران و پس از بحران در چهار یا پنج سال با Brexit و در حال حاضر coronavirus" Coyte گفت ruefully. "به نظر می رسد مانند بسیاری از تلاش فقط برای زنده ماندن. "

تقویت شده توسط یک بزرگ دولت-حمایت بانک وام او reckons شرکت خود را می تواند زنده ماندن تا زمانی که کسب و کار به روال عادی خود بازگشت ،

بیش از 100 مایلی شمال لندن کلودن اتصال دهنده های مهندسی شرکت نیز تلاش. قبل از این ویروس زده, شرکت ساخت بیش از 30 میلیون پرچ یک ماه صادرات به 38 کشور و به کارگیری 40 نفر از کارگران. امروز این کارخانه توقیف.

استیو Hardeman از کلودن اتصال دهنده ( اعتبار Mimisse ریش)

"ما فکر می کنیم می تواند سوار شدن طوفان" گفت: کلودن مدیر عامل استیو Hardeman. "اما ما پيمانكاران فرعي — گرما treaters, پلاتر و toolmakers که پایان محصولات ما — تعطیل و ما واقعا نمی تواند ادامه می دهند."

او 15 دفتر ستاد در حال حاضر در پرداخت کامل از صفحه اصلی در برخورد با وظایف اداری و پردازش تعداد کمی از دستورات آنها هنوز هم گرفتن. او furloughed خود را از 25 کارخانه و کارگران و شکوه خود را تا 80% دستمزد پرداخت حمایت از دولت است.

"این می تواند بسیار ناعادلانه اگر مردم در تولید که نمی توانید از خانه کار می کنند تنها 80 درصد از درآمد خود را هنگامی که تمام کارکنان دفتر در حال گرفتن 100%," Hardeman توضیح داد.

اما این نمی تواند برای مدت طولانی. Hardeman می گوید که اگر مستند امتداد فراتر از تابستان خود شرکت خواهد بود به پایان رسید و نمی توان آن را تنها یکی است. U. k., Inc. — یا انگلیس PLC به عنوان استرالیایی ها قرار داده و آن را — در حال حاضر در مشکل عمیق است.

"اگر این است که طبقه بندی شده اند و مردم نیست, بازگشت به کار در عرض سه ماه آن را نمی خواهد تنها بود کلودن. از آن خواهد شد انگلستان PLC که می رود," Hardeman هشدار داد.

آسیب در حال حاضر بی سابقه ای در دوران مدرن. یک نظر سنجی از 20% از شرکت های furloughed کل کارکنان و یا قصد انجام این کار است. بیشتر از 17 درصد در حال برنامه ریزی کردند حداقل سه چهارم از کارگران خود را. نه میلیون استرالیایی — بیش از یک چهارم از نیروی کار — می تواند از کار.

دولت را نقد و بررسی این مستند پنج شنبه.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن