شهرهای ساحل برای گردشگران: ما شما را دوست داریم اما در خانه بمانند

تابستان است و فقط شش هفته دور. و اگر شما زندگی می کنند در Mid-Atlantic states, شما ممکن است اخیرا دیده آگهی ها

توسط AKHBAREMAAAA در 3 اردیبهشت 1399

تابستان است و فقط شش هفته دور. و اگر شما زندگی می کنند در Mid-Atlantic states, شما ممکن است اخیرا دیده آگهی های عکس Ocean City, مریلند به دنبال زیبا... و به طور کامل خالی است. این همه اما می پرسد مردم به ماندن در خانه.

با ادامه COVID-19 گیر چند لکه تعطیلات دیگر به طور فعال به دنبال گردشگران—حتی اگر این بدان معناست که تبدیل به دور یک منبع درآمد فصلی.

جسیکا آب های اقیانوس گردشگری شهر مدیر. او می گوید که نقشه کشی در تعداد زیادی از مردم یک ایده خوب نیست. "شما می دانید که واقعا ما نمی باید از این منابع در اینجا مسئولیت رسیدگی به مقدار زیادی از افراد بیمار."

شهر اقیانوس نیست فقط دلسرد بازدید کنندگان است. این بسته شدن سواحل و تفرجگاهی برای گردشگران و دستور داده است تا هتل و اجاره کوتاه مدت ، به طوری که دیگر مقصد محبوب مانند کیپ مه شهرستان در نیوجرسی که در آن گردشگری را فراهم می کند بیش از 43 درصد از مشاغل است.

از لحاظ اقتصادی آن را سخت بگیرید. "اثرات آن بر کسب و کارهای کوچک فوق العاده ای هستند" گفت: دانشگاه ایالتی فلوریدا استاد ناتانیل خط. "گمان می کنم امیدوارم که در حال حاضر این است که طرح صرفا به تعویق افتاد و نه به طور دائم لغو شده است."

امی Fairchild, رئیس دانشگاه کالج بهداشت عمومی گفت که برای شروع قصد بازگشت به زندگی به عنوان ما آن را می دانم "اولین چیزی که [coronavirus] تست. تست تست تست."

این حیاتی برای اقتصاد Fairchild گفت. "هنگامی که ما در قرعه کشی یک تمایز بین سلامت اقتصادی و بهداشت عمومی که غلط تمایز است. در واقع این دو هستند از نزدیک مرتبط."

مانند بسیاری از کارشناسان او هشدار می دهد که وقتی که می آید به بازگشایی آن را نه فقط در مورد زمانی که. آن را در مورد چگونه است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب