قبل از ورود وام مسکن تحمل خواندن این

تحمل تنها باید آخرین چاره وام مسکن تحمل برای تلفن های موبایل مانند یک معامله بزرگ به خصوص اگر شما از دست یک شغ

توسط AKHBAREMAAAA در 31 اردیبهشت 1399

تحمل تنها باید آخرین چاره

وام مسکن تحمل برای تلفن های موبایل مانند یک معامله بزرگ به خصوص اگر شما از دست یک شغل با توجه به کروناویروس بحران است.

تحمل شما اجازه می دهد به جست و خیز برخی یا همه خود را ماهانه پرداخت وام مسکن تا آنجا که یک سال است.

اما تحمل باید آخرین راه حل چیزی است که برای جلوگیری از اگر در همه ممکن است.

در حالی که می توان آن را یک تاسیسات در کوتاه مدت و تحمل بدون شک منجر به مسائل اعتباری برای بسیاری از پایین جاده.

به همین دلیل بسیار مهم است برای نگه داشتن پرداخت وام مسکن خود را اگر شما قادر و تنها در نظر گرفتن تحمل اگر واقعا لازم است.


در این مقاله (جست و خیز به...)


چرا وام گیرندگان و وام دهندگان می خواهم وام مسکن تحمل

وام گیرندگان که قادر به پرداخت وام مسکن خود را — در بسیاری از موارد امروز افراد با اعتباری جامد شده اند که blindsided توسط COVID-19 ویروس — چاره ای اما به نظر تحمل.

وام دهنده و وام گیرنده با تحمل طرح موافق به شرایط جدید وام مسکن برای یک دوره کوتاه است.

وام گیرنده ممکن است قادر به بهره تنها پرداخت برای چند ماه و یا شاید فقط یک کوچکتر پرداخت. و یا در برخی موارد وام گیرنده ممکن است اجازه داده شود به جست و خیز به ارزش یک سال از پرداخت در دسترس نباشد.

>> مرتبط با: مراقبت در عمل وام مسکن تحمل توضیح داد

برای وام گیرندگان سخت جایگزین برای وام مسکن دلیل عدم پرداخت هزینه است که سلب حق اقامه دعوی.

بدتر از سلب حق اقامه دعوی و ورشکستگی اغلب با هم رفتن. آنها ترکیبی است که می تواند سینک امور مالی شخصی و نمرات اعتباری برای سال.

تحمل نیز می توانید وام دهندگان.

این کار ممکن است به نظر می رسد بعید است. چرا وام دهنده قبول کوچکتر پرداخت های ماهانه و یا شاید حتی بدون پرداخت ماهانه?

زیرا سلب حق مالکیت هستند بسیار گران قیمت و در برخی از ایالت ها می تواند کشیده شده برای ماه اگر نه سال است.

اگر وام گیرنده می تواند به عقب بر گردیم در مسیر با تحمل که بهترین راه حل برای آنها و وام دهنده. و هر چند آن را تحمل حداقل بهتر از سلب حق اقامه دعوی.

مسائل را با وام مسکن تحمل بازپرداخت

وام مسکن تحمل است طرح یک هدیه است. آن را قطعا نه پول رایگان. پول پرداخت نشده در طول دوره تحمل باقی مانده بدهکار به وام دهنده و باید بازپرداخت شود.

راه های مختلفی وجود دارد پرداخت های از دست رفته در طول تحمل بازپرداخت می توانید:

 • مبلغ یکجا بازپرداخت. وام دهندگان تحت پوشش فدرال تحمل قوانین نمی تواند نیاز یک مبلغ یکجا بازپرداخت. اما شما می توانید – اگر شما انتخاب – بازپرداخت کل از دست رفته و مقدار را به عنوان یک مبلغ یکجا
 • برنامه پرداخت. شما در بازپرداخت وام با ساخت بزرگتر ماهانه پرداخت پس از تحمل دوره به پایان می رسد
 • تغییرات وام. وام دهنده تغییرات شرایط وام. شاید نرخ بهره را می توان کاهش می یابد, وام بلند مدت طولانی و یا هر دو

اما هر یک از معمول گزینه های بازپرداخت دارای مشکلات عملی است.

مبلغ یکجا بازپرداخت مسائل

اگر وام گیرنده است $1,200 ماهانه پرداخت اصل و سود می کند و پرداخت برای 12 ماه قرض دهنده بدهکار است $14,400.

یک مبلغ یکجا پرداخت بیش از $14,000 دشوار خواهد بود به دلایل آشکار است. به همین دلیل دولت فدرال را ممنوع کرده است وام دهندگان از نیاز به مبلغ یکجا بازپرداخت در بسیاری از COVID-19 تحمل نظر دارد.

پرداخت طرح مسائل

وام گیرنده ممکن است بازپرداخت 200 دلار در ماه برای مدت 72 ماه با طرح پرداخت. این 200 دلار پرداخت اضافی اضافه شده است به 1200 دلار پرداخت به طور منظم و در مجموع $1,400 ماهانه به مدت شش سال.

این صدا ممکن است قابل قبول در کوتاه مدت اجرا شود اما پس از تحمل دوره به پایان می رسد را بزرگتر ماهانه پرداخت شود مقرون به صرفه است ؟

که بستگی دارد که چگونه به سرعت هر وام گیرنده است که قادر به رزومه کاری خود را معمول ساعت و اشتغال پس از بحران است.

در نظر بگیرید: پس از تحمل دوره به پایان می رسد را بزرگتر ماهانه پرداخت شود مقرون به صرفه است ؟

بیش از 36 میلیون نفر رسما "بیکار" در طول دو ماه گذشته. اما زیان کار هستند و حتی بزرگتر. و اضافی 8.1 میلیون نفر به عنوان از آوریل برای آنچه که دولت طبقه بندی به عنوان "دلایل دیگر."

با توجه به چنین اعداد بزرگ را تحمل برنامه های که امروز به کمک بود به جای سلب حق اقامه دعوی مزایده و ورشکستگی فردا ؟

به سادگی قرار داده و بسیاری از مردم قادر خواهد بود به را قبل از COVID-19 پرداخت که پس از عادی و معمول است.

اصلاح وام مسائل

بسیاری از وام گیرندگان می تواند کمک refinancing اگر نرخ تبدیل پایین تر است. برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19 یک تشکیلات جدید بکار تجاری می تواند کمک به کاهش نرخ بهره و پرداخت های ماهانه به طور قابل توجهی.

صاحبخانه که از تحمل نمی ممکن است قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری تا یک سال پس از تحمل دوره به پایان می رسد.

صاحب خانه که استفاده از تحمل نمی ممکن است قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری تا یک سال پس از تحمل دوره به پایان می رسد.

چرا ؟ از آنجا که بسیاری از وام دهندگان نمی خواهد در نظر گرفتن یک تشکیلات جدید بکار تجاری نرم افزار پس از تحمل حداقل 12 ماه. آنها می خواهند برای اطمینان از درآمد وام گیرنده و اعتبار در حال ترمیم است.

وجود دارد یک استثنا در اینجا: FHFA به تازگی اعلام کرد که وام حمایت فنی می و فردی مک Mac ممکن است قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری به عنوان اوایل به عنوان سه ماه پس از تحمل ارائه آنها را در سه روز متوالی در زمان پرداخت پس از پایان شکیبایی.

برای دیگر انواع وام — FHA VA وزارت کشاورزی ایالات متحده و دیگران — بدون مشابه سیاست شده اند اعلام نشده است.

بنابراین در حالی که اصلاح وام ممکن است یک گزینه بهتر از کسانی که ذکر شده در بالا آن را هنوز هم می تواند شما جلوگیری از استفاده از نرخ سقوط به پایین 3s و حتی اواسط 2s بعد از آن.

جدید پرداخت تعویق گزینه

دولت به رسمیت شناخته شده است در استطاعت مشکل است که همراه با تحمل و منتقل به انجام کاری درباره آن.

به عنوان از آوریل 13th, Fannie Mae و Freddie Mac ارائه خواهد شد "تعویق پرداخت گزینه است."

به جای شارژ و پرداخت ماهانه بالاتر پس از تحمل یک دوره به پایان می رسد "پرداخت تعویق گزینه اجازه می دهد تا وام گیرندگان که قادر به بازگشت به خود را ماهانه پرداخت وام مسکن توانایی بازپرداخت بدهی های خود پرداخت های از دست رفته در زمان این خانه به فروش می رسد refinanced یا در بلوغ."

"از پرداخت های از دست رفته در طول تحمل بازپرداخت خواهد شد زمانی که در خانه است به فروش می رسد وام refinanced یا وام به بلوغ می رسد." –Robert D. Broeksmit, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت وام مسکن بانکداران انجمن

"سود اصلی این گزینه این است که صاحب خانه پرداخت وام مسکن تغییر نخواهد کرد پس از تحمل دوره به پایان می رسد" توضیح داد: Robert D. Broeksmit, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت وام مسکن بانکداران انجمن.

"از پرداخت های از دست رفته در طول تحمل بازپرداخت خواهد شد زمانی که در خانه است به فروش می رسد وام refinanced یا وام به بلوغ می رسد."

تعویق پرداخت جوانب مثبت و منفی

جدید پرداخت تعویق گزینه سیاست مهم و مثبت تغییر دهید. با این حال, آن است که مطلق پناهگاه امن برای وام گیرندگان با تحمل نظر دارد.

پرداخت تعویق گزینه کمک می کند تا وام گیرندگان که ناگهان چهره-بالاتر ماهانه پرداخت. اما هنوز هم وجود دارد مشکل از جلسه لوایح قبل از تاسیس تحمل.

بازگشت به وام گیرنده با 1200 $در وام مسکن. حتی بدون نیاز به پرداخت مبلغ ماهانه, هنوز هم وجود دارد موظف به پرداخت وام مسکن اولیه لایحه که 1200 $در ماه.

ساخت آن به طور منظم پرداخت ممکن است ممکن است برای وام گیرندگان که شغل خود را از دست یا صورت به شدت کاهش درآمد.

پرداخت تعویق گزینه در مورد وام که شامل برنامه های دولت است. وجود دارد میلیون ها نفر از وام مسکن تحت پوشش این طرح است. خواهد آنها مشابه امداد ؟ ما هنوز نمی دانیم.

در نهایت اگر وام گیرنده باید فروش — شاید به حرکت می کند برای یک فرصت شغلی — اما ارزش اموال است کمتر از وام تعادل ؟ باید وام گیرنده را به صورت نقدی به بسته شدن? خواهد بانک به یک توافق "فروش کوتاه" که در آن آن را می پذیرد کمتر از مبلغ بدهی ؟

در حالی که پرداخت تعویق بهبود بیش از سنتی تحمل برنامه ریزی برای بسیاری از آن هنوز هم یک کارت رایگان است و نیاز به دقت در نظر گرفته شود.

اعتباری مجازات هنوز هم می تواند اتفاق می افتد

COVID-19 وام مسکن تحمل نیست باید تعداد برابر اعتباری خود را. که این نظریه حداقل. قوانین دولت است که صرفنظر پرداخت در طول تحمل نمی تواند گزارش به عنوان "دیر" و یا "از دست رفته" به تعداد برابر نمره اعتباری خود را.

ممکن است که تحمل منجر به یک اعتبار منفی دینگ.

تام Quinn, معاون رئیس جمهور از نمرات در FICO به ما گفت که "وام دهنده مسئول گزارش اطلاعات حساب به دفاتر اعتباری."

می گوید کوین "وام دهنده به احتمال زیاد متوقف گزارش تحمل نظر یک بار که به طور موقت برنامه به پایان رسیده است در حساب." به عبارت دیگر در حالت ایده آل تحمل پاک شود باید از سابقه اعتباری خود را هنگامی که شما به عقب بر یک به طور منظم برنامه پرداخت.

این اشتباهات می تواند خزش به اعتبار سیستم گزارش دهی.

هر وام دهنده خود را داشته باشد سیستم به صورت گزارش (یا گزارش) تحمل. و با چنین سابقه حجم وام به تحمل برنامه های آن به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که برخی از مناسب labelings لغزش می تواند از طریق ترک.

بنابراین وام گیرندگان می توان گفت که دیر شده یا از دست رفته پرداخت زمانی که آنها واقعا در گذشت. یا تحمل خوانده شده را علامت می تواند معطل یک گزارش دیگر از آن را به معنای.

خبر خوب این است که این کشور سه تا از بزرگترین آژانس های اعتباری گزارش — Equifax Experian و TransUnion — اعلام کرد در ماه آوریل است که آنها را با ارائه رایگان هفتگی گزارش های اعتباری برای یک دوره یک ساله.

وام گیرندگان می توانید گزارش های خود را در AnnualCreditReport.com. داده شده و تغییرات بسیاری به سیستم مالی مهم برای وام گیرندگان برای بررسی به طور منظم بررسی گزارش های اعتباری خود را به صورت واقعی اشتباه و مواردی که خارج از تاریخ.

استراتژی برای اجتناب از تحمل

تحمل بهتر است از سلب حق اقامه دعوی و که باعث می شود آن را ارزشمند به خصوص با دهها میلیون نفر از کارگران به طور ناگهانی از کار.

اما اگر آن را ممکن است وام گیرندگان باید در نظر اجتناب از تحمل.

چگونه می توانید بیکار جلوگیری از تحمل? هیچ پاسخ آسان وجود دارد اما وجود دارد چند گزینه را در نظر بگیرید.

 • استفاده کنید که $1,200 دولت بررسی نسبت به وام مسکن. آن را به احتمال زیاد نمی خواهد متعدد پوشش پرداخت اما آن را شروع
 • کشیدن پول از حساب های بازنشستگی. مراقبت عمل اجازه می دهد تا به مشکلات برداشت از بازنشستگیبه عنوان آنجا که $100,000 بدون مجازات. وام گیرندگان باید سه سال به پرداخت مالیات است. صحبت با یک حرفه ای مالیاتی و یا حساب بازنشستگی اجرایی برای اطلاعات بیشتر
 • قرض گرفتن از یک کارت اعتباری است. نه یک راه حل ارزان اما اگر شما انتظار می رود به سرعت بازیابی کارت های اعتباری می تواند آماده و قابل نقد منبع
 • استفاده از اضافه برداشت خطوط اعتباری. شما ممکن است مجبور به کار در از دست دادن برای چند ماه اما اضافه برداشت خطوط اعتباری می تواند به شما انعطاف پذیری لازم برای پرداخت وام مسکن لوایح که به علت. اما وام دهندگان در حال حاضر شروع به کاهش اعتبار کارت محدودیت و — به عنوان آنها در طول بحران وام مسکن — بانک می تواند به توقف اضافی برداشت از عدالت خانه خطوط از اعتبار (HELOCs). بنابراین گزینه های خود را ممکن است محدود تر از قبل
 • درخواست کمک از دوستان و بستگان. شاید کسی چند دلار است که می تواند تبدیل به یک هدیه و یا دوستانه وام. آسان نیست برای انجام این کار در زمان عادی — و نه آسان برای انجام این کار در بسیاری از موارد به دلیل غیر مسائل مالی مانند وضعیت و نفس — اما یک گزینه بالقوه.

زمان های سخت ممکن است به ارائه برخی از نرمی حداقل در کوتاه مدت اجرا شود اما در نهایت دهندگان می خواهید پول خود را به عقب.

برای بسیاری از وام گیرندگان سوال بزرگ این است که آیا برای قرض, اما چگونه به قرض امروز و جلوگیری از بزرگتر مشکلات مالی فردا.

پس زمینه مراقبت عمل می کنند وام مسکن تحمل

قدیمی تحمل استانداردهای بین رفته اند برای میلیون ها نفر از وام. دولت تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت) در اواسط ماه مارس.

مراقبت است 2 تریلیون دلار کمک مالی که شامل گیرنده برای حمایت از وام مسکن مورد حمایت و یا بودجه FHA, VA, USDA Fannie Mae و یا فردی مک.

این قانون تغییر وام مسکن در بازار است. داده های ارائه شده توسط وام مسکن اطلاعات شرکت شوالیه سیاه و سفید نشان می دهد چه اتفاقی افتاده است.

 • در ماه فوریه وجود دارد کمتر از 150,000 تحمل نظر دارد در سراسر کشور
 • توسط مه 12th, وجود دارد نزدیک به 4.7 میلیون تحمل برنامه های در محل, 31 برابر افزایش

مراقبت عمل ارائه می دهد چند نکته مهم برای حمایت از وام گیرندگان وام مسکن.

 1. اول سلب حق مالکیت هستند ممنوع است. فروش اموال به رهن در ابتدا ممنوع برای 60 روز شروع در مارس 18. به جای پایان مارس 17th, توقف در حال حاضر تمدید شده است تا ژوئن 30th. را به سلب حق اقامه دعوی در مهلت قانونی تمدید شود دوباره ؟ ما نمی دانیم اما پسوند به نظر می رسد به احتمال زیاد. صحبت با وام دهندگان برای جزئیات بیشتر.
 2. دوم اکثر مالکان یک حق قانونی به تحمل. با توجه به مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB) "اگر شما تجربه مشکلات مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شما باید یک راست به درخواست تحمل تا 180 روز. شما نیز حق درخواست یک فرمت به دیگری 180 روز است."
 3. سوم وجود دارد می تواند بدون هزینه های اواخر و یا مجازات در طول تحمل. "وجود خواهد داشت هیچ هزینه اضافی مجازات و یا علاقه اضافی (فراتر از مقدار برنامه ریزی شده) به حساب شما افزوده" با توجه به CFPB. "شما نیازی به ارائه مدارک بیشتر برای واجد شرایط دیگر از ادعای خود را به یک بیماری همه گیر مربوط به مشکلات مالی."

اما وجود دارد یک زن و شوهر از مهم هشدارهای به این حمایت.

برای یک مراقبت عمل را پوشش می دهد میلیون ها نفر از وام اما آن را پوشش نمی دهد وام مسکن. اگر وام مسکن خود را است با حمایت فنی فردی مک و یا یکی از سازمان های دولتی ممکن است که وام خود را محافظت شده است و تحت مراقبت عمل می کنند.

صحبت خود را با وام دهنده یا وام servicer برای اطلاعات بیشتر.

مهمتر از همه: در هر صورت آن را به شما قرض برای آغاز تماس خود را با وام servicer. تحمل اعمال نخواهد شد به صورت خودکار. خود را servicer را از اطلاعات تماس خود را در بیانیه های ماهانه و یا آنلاین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن