بهتر است وام مسکن برای بررسی 2020

بررسی اجمالی وجود دارد تعدادی از 21 قرن وام دهندگان وام مسکن. اما چند ساخته شده اند به همان اندازه از هم بزن

توسط AKHBAREMAAAA در 27 تیر 1399

بررسی اجمالی

وجود دارد تعدادی از 21 قرن وام دهندگان وام مسکن. اما چند ساخته شده اند به همان اندازه از هم بزنید که بهتر است وام مسکن (یک.k.یک Better.com و یا به سادگی "بهتر").

بهتر تاسیس شد در سال 2014 و شروع عملیات در سال 2016. در عین حال آن را در حال حاضر راه اندازی وام مسکن به ارزش 3 میلیارد دلار و کمک به بسیاری از هزاران نفر از وام گیرندگان. شرکت در قرعه کشی اصلی خود را آنلاین آسان وام مسکن روند. این شرکت می گوید نوآورانه فن آوری می تواند در کاهش بار بسته شدن در نیمه, و موجب صرفه جویی در وام گیرندگان بیش از $3,000 به طور متوسط. وجود دارد منفی را با تمام جوانب آن. بهتر است از دست رفته برخی از کلید محصولات وام مسکن مانند USDA زمین و وام و آن را در دسترس نیست در همه کشورها. و نرخ نمی تواند رقابتی برای هر وام گیرنده. اگر شما می خواهید دیجیتال وام دهنده و اگر بهتر است این نوع وام شما نیاز به آن را قطعا ارزش یک نگاه. فقط به یاد داشته باشید برای بررسی نرخ با چند وام دهندگان دیگر به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین معامله ممکن است.

بهتر است نرخ وام مسکن

وجود تعداد نسبتا کمی از وام دهندگان که به طور مداوم ارائه نرخ های پایین تر و یا هزینه های بسته تر از رقبای خود. اما بهتر است وام مسکن ممکن است یکی از آنها.

همراه با به طور مداوم نرخ وام مسکن کم بهتر ارائه می دهد قابل ملاحظه ای در هزینه های پایین تر از وام دهندگان دیگر. و حتی آن را از بین می برد مزاحم "منشاء هزینه" در دسترس نباشد (که به طور معمول حدود 1 ٪ از مبلغ وام).

بررسی نرخ جدید (Jul 17, 2020)

30 سال ثابت نرخ وام مسکن برآورد در بانک ها

 
بهتر است وام مسکن
ولز فارگو
Quicken Loans
تعقیب و گریز
به طور متوسط 30 سال نرخ بهره 2019
3.89% 4.22% 4.16% 4.22%
ماهانه P&I, پرداخت
$942 $980 $973 $980
متوسط وام هزینه های 2019
$0 $3,484 $5,075 $3,440
ميانه منشاء اتهامات 2019
$0 $1,199 $2,805 $1,279

بهتر است وام مسکن نیز "قیمت بهتر تضمین" است که می گوید: آن را هم مطابقت رقابت در هزینه های بسته و یا به شما 1000 دلار به صورت نقدی. با این حال وجود دارد برخی از چاپ خوب در اطراف آن وعده (اطلاعات بیشتر در زیر).

متوسط نرخ و هزینه داده ها از منابع عمومی سوابق مورد نیاز با صفحه اصلی وام مسکن افشای عمل (HMDA).

* * * * ماهانه اصل و پرداخت سود بر اساس یک $250,000 صفحه اصلی قیمت با 20% پایین در هر وام دهنده به طور متوسط 30 سال نرخ بهره برای 2019. خود رای و پرداخت ماهانه متفاوت خواهد بود.

بررسی نرخ جدید (Jul 17, 2020)

Better.com نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری در حال شبیه به آن نرخ وام مسکن. آنها تمایل به تعادل و یا کمی پایین تر از دیگر شرکت های وام مسکن.

اما شما می خواهید به درخواست برای دیدن اگر شما در واقع واجد شرایط برای تشکیلات جدید بکار تجاری و نرخ آگهی. خود تشکیلات جدید بکار تجاری نرخ ممکن است بالاتر یا پایین تر از آنچه شما می بینید در Better.com بر اساس وام خود را اندازه نمره های اعتباری و دیگر عوامل.

شما می توانید سفارشی سرمایهاضافهاندوختن نرخ وام مسکن بهتر در اینجا.

هنگامی که خواست برای کمک به این Better.com وام مسکن, بررسی یک سخنگوی شرکت گفت:

"ماموریت ما این است که به تغییر شیوه آمریکایی خرید و تشکیلات جدید بکار تجاری خانه خود را با ارائه نرخ های پایین تر و سریع تر بستن بار و کاملا شفاف و مبتنی بر فن آوری روند.

"ما اولویت بندی مصرف کننده تجربه از طریق یک روند آنلاین با وام فوری برآورد صادق نرخ نقل و 24 ساعته تایید مصوبات قبل تمام تکمیل حمایت از غیر سفارش مسئول وام."

و ارائه آنها در آن وعده برای بسیاری از مردم است. اگر شما نوع تکنولوژی-اولین خریدار که dreads رفتن به یک شعبه بانک به پر کردن کاغذ بازی بهتر از مدل کسب و کار ممکن است مناسب برای شما.

اما وجود دارد برخی از جنبه های منفی است. بهتر کسب و کار می کند تقریبا به طور انحصاری آنلاین — شما می توانید صحبت می کنند به افسران وام از طریق تلفن وجود دارد اما هیچ شاخه به صورت چهره به چهره ارتباط است.

و چون Better.com تاسیس شد و به تازگی این شرکت است که هنوز ساختمان آن وام مسکن ارائه شده است. هنوز مجوز در همه کشورها و از دست رفته است برخی از عمده انواع وام مانند VA و کشاورزی وام.

علاوه بر این بهتر نمی کند ارائه وام مسکن برای خانه تولید ساختمان با بیش از پنج واحد, co-ops و یا مخلوط با استفاده از خواص بنابراین نمی توان آن را بهترین برای همه.

کار با وام مسکن بهتر

اگر شما از آنها بدم میاید تکنولوژی و ترجیح می دهند انجام کسب و کار سنتی راه Better.com احتمالا نمی خواهد برای شما. در غیر این صورت آن را به ارزش یک نگاه نزدیک تر است.

با Better.com کل ایده این است که یک end-to-end تجربه آنلاین. بنابراین شما می توانید با استفاده از گوشی خود به کامپیوتر و یا دیگر دستگاه:

 • Prequalify برای وام مسکن
 • درخواست برای وام مسکن
 • ها اسناد و ایمن
 • در وام مسکن خود را
 • مدیریت حساب کاربری خود شوید
 • ثبت اسناد با استفاده از e-امضا

اگر شما گیر در هر یک از این مراحل شما هنوز هم می تواند در تماس با یک افسر وام از طریق تلفن. و یا شما می توانید استفاده کنید بهتر وب سایت به برنامه یک زمان برای آنها را به شما تماس بگیرید.

ولی در کل بهتر تلاش می کند تا به نگه داشتن همه چیز آنلاین. این روش موجب صرفه جویی در زمان و پول شرکت — و کسانی که پس انداز تا حد زیادی به وام گیرندگان.

Better.com ادعا می کند می تواند بر روی وام مسکن خود را در عنوان کمی تا 14 روز. مقایسه متوسط وام مسکن و یا تشکیلات جدید بکار تجاری می بندد در مورد 30-70 روز.

بهتر نیز می گوید که به طور متوسط مشتریان خود ذخیره $3,557 هر کدام در هزینه های وام در سال 2018 است. پس انداز متفاوت خواهد بود توسط مشتری ، اما آن را به ارزش چک کردن نرخ ها و هزینه های برای دیدن اینکه آیا بهتر است رقابتی برای شما.

بهتر است وام مسکن به شدت ترویج آن "قیمت بهتر تضمین" که می گوید:

"اگر شما فکر می کنم دهنده دیگر بیشتر و قیمت رقابتی ما ارسال وام خود را برآورد ظرف 3 روز کاری از تاریخ در وام. اگر ما می توانید آن را ضرب و شتم توسط حداقل $1000, ما به شما 1000 $به صورت نقدی. این یک شگرد بازاریابی و یا فروش فلش. آن را به سادگی به ما قول می دهم به شما."

که به نظر می رسد مانند یک معامله خوب در ارزش اسمی. اما وجود دارد برخی از چاپ خوب بیش از حد.

پس چگونه کار می کند ؟ برای مثال اگر بهتر و ولز فارگو ارائه شده شما همان نرخ اما ولز حال کاهش هزینه های بسته بهتر خواهد یا باید برای کاهش هزینه های خود را و یا قطع شما 1000 $در چک.

که برای تلفن های موبایل به اندازه کافی ساده است اما جمع آوری خود را از $1,000 کار آسانی نیست. شما باید وام مسکن خود را با استفاده از همان شرکت و دقیق ارائه وام است که شما استفاده می شود برای به چالش کشیدن بهتر است قیمت گذاری شده است. و شما باید برای نشان دادن بهتر اثبات خود را تامین وام ظرف مدت 30 روز از بسته شدن.

بنابراین اگر مبلغ وام خود را و یا فروش تغییرات قیمت و یا شما تغییر برنامه های وام و یا شما قفل در نرخ متفاوت در هر زمان در طول فرآیند وام بهتر معامله می شود باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

همه در همه وجود دارد بسیاری از مقررات در اطراف بهتر 1000 دلار ارائه دهد. اما نکته در اینجا این است که وام مسکن بهتر است بسیار با اعتماد به نفس در مورد قیمت گذاری آن. و یک شرکت که مایل به قطع شما 1000 $در بررسی بر اساس اعتماد به نفس است که حداقل ارزش یک نگاه.

خدمات مشتری و وام خدمات

این سخت است برای مقایسه بهتر خدمات مشتری سر به سر با وام دهندگان دیگر. چرا که آن را بیش از حد کوچک به رتبه توسط سازمان های عمده مانند J. D. Power.

اما بهتر می کند باید یک پروفایل با مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB) که پرونده شکایت علیه وام دهندگان وام مسکن.

و در سال 2019 تنها 8 بهتر مشتریان از تقریبا 30,000 ثبت شکایت رسمی.

شرکت
وام مسکن Originations 2019
CFPB شکایات
شکایت در هر 1000 وام مسکن
2019 JD قدرت امتیاز
بهتر است وام مسکن
29,515 8 0.27 Not Rated
ولز فارگو
1,026,800 342 0.33 837/1,000
Quicken Loans
774,900 187 0.24 880/1,000
تعقیب و گریز
527,600 188 0.36 850/1,000

کاربر بررسی همچنین نشان می دهد بهتر است که انجام می دهند بسیار خوبی برای خدمات به مشتریان است.

برای مثال بهتر است معتبر کسب و کار با اداره کسب و کار بهتر. این امتیاز A+ و چهار از پنج ستاره با توجه به 238 نظرات مشتریان.

علاوه بر این بهتر را بدست آورده در حدود 4.3 ستاره از پنج به طور متوسط زمانی که بررسی توسط مشتریان در Bankrate Zillow و LendingTree.

که محترم نمره — اگر چه آن را شایان ذکر است که بزرگتر وام دهندگان مانند loanDepot ولز فارگو و تعقیب را رتبه بندی در سراسر 4.9 ستاره در همان سیستم عامل است.

انواع وام های ارائه شده توسط وام مسکن بهتر

گزینه های وام مسکن از Better.com عبارتند از:

 • نرخ ثابت وام مسکن: نرخ ثابت وام مسکن قفل در نرخ بهره خود را برای کل مدت وام. بهتر ارائه می دهد 15, 20 و یا 30 سال ثابت نرخ وام
 • تنظیم نرخ وام مسکن: اسلحه نرخ بهره است که قفل شده است و برای اولین بار 5, 7 و یا 10 سال. پس از آن خود را وام نرخ شناور با بازار
 • FHA وام: FHA وام مسکن مورد حمایت دولت فدرال مسکن و به شما اجازه خرید با پرداخت پایین به عنوان کم به عنوان 3.5 درصد. آنها همچنین تمایل به آسان تر اعتبار مورد نیاز
 • ادم تنومند و بدقواره وام: ادم تنومند و بدقواره وام مسکن برای افرادی که نیاز به یک وام بزرگتر از وام منطبق حد است که در حال حاضر $510,400

Better.com نیز ارائه می دهد Fannie Mae "HomeReady" برنامه وام است که به منظور کمک به وام گیرندگان با کاهش درآمد و محدود پول نقد برای پرداخت.

همچنین شایان ذکر است که Better.com ممکن است قادر به کمک به شما اگر شما سطح بالاتر از متوسط بدهی.

این وام دهنده می گوید که گاهی اوقات قرض دادن به وام گیرندگان با بدهی به درآمد (DTI) نسبت به عنوان بالا که 55 درصد — با توجه به شرایط خاص. که بسیار بخشنده است. با معمولی ترین وام DTI دربسته در 43 درصد است.

انواع وام مسکن بهتر می کند نه ارائه

وجود دارد هیچ نقطه تظاهر Better.com یک مجموعه کامل از محصولات وام مسکن — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. آن عدم VA و کشاورزی وام به معنی آن خواهد بود غیر استارتر برای برخی از وام گیرندگان.

به طور مشابه بهتر نیست پیشنهاد وام:

 • تولید و یا خانه های مدولار
 • چند خانواده شامل پنج یا بیشتر واحد
 • Co-op واحد
 • استفاده از مخلوط خواص
 • پروژه های ساخت و ساز
 • خانه در سلب حق اقامه دعوی و یا متعلق به یک بانک

Better.com می کند, اما, ارائه وام خانه برای سرمایه گذاری در خواص. و آن را به پایین-پایین-گزینه های پرداخت برای مالک اشغال معاملات است که اجازه واجد شرایط وام خرید با عنوان کمی تا 3 درصد از قیمت خرید پایین.

که در آن شما می توانید یک وام مسکن با بهتر است ؟

بهتر است وام مسکن NMLS ID: 330511

در زمان نوشتن — وجود دارد ممکن است بیشتر در زمانی که شما خواندن این — بهتر است وام مسکن با مجوز به من قرض بدهید در زیر متحده (با رنگ سبز مشخص شده در زیر):

Better.com Mortgage Lending States, from Better.com Mortgage Review from The Mortgage Reports

Better.com بسیار آنلاین-تنها وام دهنده. وجود دارد هیچ شاخه و کل ایده این است که سیستم های در دسترس به شما آنلاین هستند شهودی و آسان برای استفاده.

البته شما می توانید مقدار زیادی از کمک و پشتیبانی از افسران وام از طریق تلفن. و این ممکن است مفید تر از کسانی که به کار گرفته شده توسط بسیاری از وام دهندگان دیگر. چرا که آنها عمل نمی در کمیسیون. به طوری که آنها نزدیک به خنثی مشاوران از فروشندگان.

چه Better.com?

Better.com خانه بهتر است وام مسکن وام دهنده آنلاین که تاسیس شد در سال 2014. Better.com ارائه می دهد وام برای خرید و یا خانه تشکیلات جدید بکار تجاری. و بر خلاف بسیاری از وام دهندگان بهتر به شما امکان انجام کل وام مسکن روند آنلاین.

چگونه وام مسکن بهتر کار می کند ؟

از برخی جهات بهتر است وام مسکن با این نسخهها کار مانند دیگر وام دهندگان. قیمت آن وام خود را بر اساس صفحه اصلی, قیمت, پایین, پرداخت, نمره اعتباری و مالی. و شما باید معمولی ماهانه هزینه های وام مسکن.

تفاوت بزرگ این است که Better.com دسته صفحه اصلی وام و refinances به طور کامل آنلاین — کامل با کنترل از راه دور e-برای امضای بسته اسناد و مدارک. بنابراین این روند به احتمال زیاد می تواند آسان تر و سریع تر است. در ضمن بهتر نیست هزینه وام دهنده هزینه های خود را و هزینه های بسته ممکن است ارزان تر در مقایسه با دیگر شرکت های وام مسکن.

آیا بهتر وام مسکن شارژ مدیران خرید بخش?

بهتر است وام مسکن به اتهامات مدیران خرید بخش بیمه وام مسکن در وام های معمولی با کمتر از 20 درصد پایین مانند سایر وام دهندگان وام مسکن. با یک وام معمولی خود را PMI لغو خواهد شد هنگامی که وام می رسد 78% وام به ارزش. بهتر نیز ارائه می دهد FHA وام که همیشه نیاز به وام مسکن بیمه. FHA وام مسکن بیمه طول می کشد برای 11 سال و یا زندگی از این وام بسته به خود پرداخت.

چگونه وام مسکن بهتر پول ؟

بهتر است وام مسکن به اتهام نیست دهنده هزینه و یا کمیسیون مانند بسیاری از بانک ها و کارگزاران وام مسکن انجام دهد. به جای آن بهتر است تمام پول خود را با فروش وام مسکن را ایجاد می کند برای "end-سرمایه گذاران است." پایان-سرمایه گذاران خرید و فروش وام مسکن در بازار ثانویه وام مسکن بازار و سود حاصل از بهره وام گیرندگان در پرداخت وام خانه خود را.

پس چه باید شما را به دور از این Better.com وام دهنده وام مسکن بررسی کنید ؟ که بهتر گارانتی ممکن است به اندازه کافی به شما به تمام اعمال خود را در آن. که نمی خواهم این فرصت را به صرفه جویی و یا به $1,000?

و اعمال ممکن است یک ایده خوب به هر حال. شما ممکن است در نهایت با یک معامله بهتر از شما می توانید پیدا کردن در جاهای دیگر.

اما استثنا وجود دارد. شما نمی توانید دور اگر شما می خواهید و یا وزارت کشاورزی ایالات متحده وام و یا اگر شما در یک وضعیت که در آن بهتر نیست با مجوز. و شما نمی خواهد خوشحال می شود اگر شما از آنها بدم میاید فن آوری است.

خط پایین: همانطور که با همه وام دهندگان مقایسه خدمات شما می خواهم از Better.com و همچنین شرکت نرخ ها و هزینه ها. این بهترین راه برای پیدا کردن اگر یک وام دهنده وام مسکن برای شما مناسب است. شروع با استفاده از لینک زیر.

مقایسه نرخ از وام دهندگان عمده. از اینجا شروع کنید (Jul 17, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن