فراتر از کشویی سود گزارش های درآمدی بگویید بیشتر در مورد COVID-19 اقتصاد

هر سه ماه ما صرف مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد شرکت های بزرگ سود اظهارات. بسیاری از زمان ما تمرکز بر ر

توسط AKHBAREMAAAA در 29 فروردین 1399

هر سه ماه ما صرف مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد شرکت های بزرگ سود اظهارات. بسیاری از زمان ما تمرکز بر روی تیتر شماره — سود و زیان.

در این زمان که ما دریافت اولین درآمد اظهارات pandemic دوران ما بسیار می تواند فراموش کرده ام در مورد سود زیادی از شرکت های. ضرر و زیان به احتمال زیاد داده شده.

بنابراین ما قادر به اینسو انسو جمع کردن هر گونه اطلاعات مفید از این دور از گزارش? خوب معلوم است که با حفاری کمی عمیق تر به درآمد اظهارات شما می توانید پیدا کردن برخی از سرنخ در مورد چگونه coronavirus بحران مؤثر است شرکت.

یک شاخص مهم از یک شرکت سلامت است که چقدر پول نقد آن را در ترازنامه است. دانا Hitscherich استاد امور مالی در کلمبیا مدرسه کسب و کار گفت: با داشتن مقدار زیادی از پول نقد در دست کمک می کند تا یک شرکت نگه داشتن چراغ.

"پول نقد به شما می دهد زمان" Hitscherich گفت. "شما می توانید در مورد فکر می کنم خود را در مرتبه بالاتر نیاز دارد و نه فقط زنده ماندن است."

درآمد گزارش همچنین نشان می دهد که چگونه شرکت های کسب درآمد. این که آیا آن را در سرما پول نقد و یا در بدهی و IOUs. Hitscherich گفت: سرمایه گذاران خواهد بود با توجه به جریان نقدی و اینکه آیا یک مدل کسب و کار شرکت را می توانید در ادامه به تولید پول نقد از طریق بحران است.

"اگر من دو شرکت [و] یکی بیشتر از فروش آن در اعتبار و دیگر نشانی از بسیاری از آنها در, نقدی, مادر من می خواهم به جای سرمایه گذاری در این شرکت که بیشتر از فروش خود را در نقد" Hitscherich گفت.

بسیاری از شرکت ها در حال تلاش برای آزاد کردن پول نقد است که آنها هزینه شده ام در به اشتراک گذاری buybacks و سود سهام.

"هر لحظه به من نگاه کنید در روی صفحه نمایش و ببینید شرکت های دیگر است که لغو آن سود سهام" گفت: فرانسیس دونالد یک اقتصاددان با Manulife مدیریت سرمایه گذاری.

فورد بوئینگ و ورزشی غول آدیداس فقط برخی از شرکت هایی که لغو سود سهام به تازگی. ماه گذشته, AT&T, وندی JPMorgan چیس و بانک بزرگ دیگر لغو اشتراک buybacks.

"این واقعا برجسته دشوار است که چگونه این محیط این است که" دونالد گفت.

شما همچنین می توانید یادگیری چیزی در مورد این اقتصاد با مقایسه تعدادی از گزارش های درآمدی جانبی توسط سمت. برای مثال جیم وگل نرخ بهره استراتژیست در FHN مالی گفت: گزارش های درآمدی می توانید رنگ یک عکس از نحوه مصرف کنندگان صرف.

"افرادی هستند که پول خرج کردن در خودرو? آنها پول خرج کردن در خانه خود را بهبود دفاتر؟" وگل گفت.

شاخص های دیگر از نحوه شرکت در حال انجام بیا از آنچه گفت: در طول کنفرانس تلفنی که گزارش های درآمدی آمده, او گفت:.

"مردم را شکار طریق برای کلمات کلیدی و شروع به تلاش برای کامپایل برداشت در مورد آنچه اتفاق می افتد در اقتصاد تمرکز بر اعداد اما مردم چه می گویند."

تحلیلگران به خصوص مشتاق به شنیدن در مورد چگونه مدیران در حال فکر کردن در مورد دراز مدت.

"و من مطمئن هستم که تحلیلگران و تحلیلگر تماس خواهد تمرکز در هنگام انجام آنها انتظار بهبود, برای شروع, و زمانی که آنها انتظار می رود شرکت های خود را فقط قادر به بازیابی," said Omar اگویلار دو لا فرانترا, chief investment officer چارلز شواب مدیریت سرمایه گذاری.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشویق شرکت ها به افشای تلاش برای مبارزه با COVID-19 تغییر می تواند عملیات خود را و چه مراحل آنها در حال گرفتن برای حفاظت از کارکنان خود را.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن