بایدن اعلام کرد برنامه ریزی برای سرمایه گذاری اقتصادی در جوامع رنگ

جو بایدن پرده برداری از یک طرح سهشنبه برای اطمینان حاصل شود که این کشور پس از همه گیر اقتصادی ساخته شده است در

توسط AKHBAREMAAAA در 7 مرداد 1399

جو بایدن پرده برداری از یک طرح سهشنبه برای اطمینان حاصل شود که این کشور پس از همه گیر اقتصادی ساخته شده است در اطراف ترویج برابری نژادی امیدوار کننده به طور چشمگیری افزایش میزان سرمایه گذاری در سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای کوچک و تشویق مالکیت خانه در حالی که بسته شدن ثروت شکاف میان جوامع اقلیت.

خیلی از 26-صفحه پیشنهاد و میلیاردها دلار در هزینه های فدرال مورد نیاز برای پرداخت آن در حال حاضر وعده داده شده است به عنوان بخشی از قبلی بزرگتر بایدن قصد دارد به jumpstart اقتصاد زمانی که شیوع کروناویروس شروع به عقب رفتن. اما به عنوان اعتراض به نهادی نژادپرستی و خشونت پلیس را جاروب کشور در ماه های اخیر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد در تلاش است نشان می دهد رای دهندگان است که او را متعهد به اجرای خاص درمان است که می تواند ترویج نژادی و برابری اقتصادی باید برنده او در کاخ سفید در ماه نوامبر.

آن را نیز یکی دیگر از راه بایدن با هدف ارائه یک تضاد کامل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در هفته را صرف تعهد به برقراری "نظم و قانون" و سفارش مقامات فدرال به مداخله در برابر جریان تظاهرات در مکان هایی مانند پورتلند اورگان و شیکاگو است.

معاون سابق رئیس جمهور اعلام خواهد شد این طرح در طول یک بعد از ظهر سخنرانی در نزدیکی خانه اش در ویلمینگتون ،

بایدن می خواهد به 30 میلیارد دلار یا 10 درصد از سرمایه گذاری فدرال او در حال حاضر وعده داده شده به عنوان بخشی از بزرگتر برنامه های اقتصادی و قیف آن را به یک "فرصت کسب و کار کوچک صندوق" طراحی شده به اهرم 5 دلار از سرمایه گذاری های خصوصی برای اقلیت متعلق به شرکت برای هر $1 در بودجه عمومی اختصاص داده شده است. او همچنین قصد دارد به صرف 50 میلیارد دلار برای ارائه به سرمایه راه اندازی است که می تواند کمک به کارآفرینان از رنگ شروع کسب و کار در مناطق محروم.

به تشویق مالکیت خانه این طرح را ایجاد یک 15.000 دلار اعتبار مالیاتی فدرال برای کمک به کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده های پوشش پایین پرداخت در اولین خانه. آن را نیز متعهد به ساخت 1.5 میلیون خانه جدید و واحد مسکن امید پرداختن به "مقرون به صرفه مسکن" است که آمار بسیاری از ملت خیمه شهرستانها و نامتناسب افراد صدمه دیده از رنگ.

بایدن به طور مشابه قول داد برای خنثیسازی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییرات قانونی که حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری می گوید: "سوخته" دولت اوباما قوانین جلوگیری از مسکن تبعیض و ناعادلانه شیوه های وام دهی.

خواسته در مورد احتمال کنگره بررسی امکان سنجی فدرال غرامت به فرزندان مردم سیاه بردگی در ایالات متحده ارشد بایدن گفته مقامات خود را نامزد نخواهد مخالفت با چنین مطالعه است. اما آنها در دفاع از روز سه شنبه به عنوان پیشنهاد به نفع آمریکایی های سیاه و سفید در کوتاه مدت گفت: "او در حال رفتن به صبر در یک مطالعه برای ایجاد تغییر است."

بایدن طرح نیز نیست تایید قانونی ماری جوانا, هر چند آن را به دنبال روشن لجستیکی دادگاه مانع طوری است که بهتر می تواند شناسایی غیر خشونت آمیز مجرم که سوابق آنها ممکن است انتخاب کردن به پاک کردن. سیاه و اسپانیایی آمریکایی اغلب به مراتب شدیدتر مجازات برای جرائم مربوط به در اختیار داشتن ماری جوانا از همتایان سفید.

کمیته ملی حزب دموکرات رای داده شده توسط یک حاشیه گسترده ای در روز دوشنبه به حفظ زبان و خواستار قانونی کردن ماری جوانا در سراسر کشور خارج از پلت فرم.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن