بانک های بزرگ تعهد اضافه برداشت امداد بنابراین مشتریان درو مزایای کامل از COVID-19 چک

محرک پرداخت را آغاز کرده اند تا در حساب بانکی ده ها میلیون ها نفر از مردم است. که با توجه به افزایش نگرانی در

توسط AKHBAREMAAAA در 28 فروردین 1399

محرک پرداخت را آغاز کرده اند تا در حساب بانکی ده ها میلیون ها نفر از مردم است. که با توجه به افزایش نگرانی در مورد خصوصی جمع آوری بدهی. اگر شما مدیون پول دولت است ارسال شما بازی منصفانه است.

اما بزرگ بانک ها متعهد شده اند که پول از امداد چک نمی خواهد رفتن به سمت منفی توازن و یا بانک هزینه های اضافه برداشت. جی پی مورگان چیس بانک مرکزی آمریکا, ولز فارگو و سیتی گروپ می گویند محرک پرداخت خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد را برای overdrawn حساب.

بسیاری از آمریکایی ها را آغاز کرده اند دریافت تا $1,200 از دولت فدرال به طور مستقیم سپرده است.

اما 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که مجاز پرداخت نمی معاف خصوصی جمع بدهی از آینده پس از آن پول است. هزینه های بانک و overdrawn حساب تعداد به خصوصی بدهی.

اما بانک ها می گویند که آنها را به مشتریان خود را به طور موقت استراحت در توازن منفی. که می آید در بالای کمک های دیگر مانند وام معوق پرداخت و چشم پوشی از هزینه های مختلف معاملات.

آمریکایی ها با توجه به انتظار پول محرک است که از آغاز ورود چهار شنبه. آنلاین سیستم های غرق شد در تعدادی از بانک ها به مشتریان خود را بررسی حساب برای کمک های مالی.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب