سیاه, لاتین کارگران بسیار بیشتر احتمال دارد به تعداد مدعیان بیکاری در رد تجزیه و تحلیل می یابد

در حالی که کنگره ارقام دور بعدی بیکاری کمک یک بررسی جدید نشان می دهد متحده باید برخی از کار را به انجام به توز

توسط AKHBAREMAAAA در 10 مرداد 1399

در حالی که کنگره ارقام دور بعدی بیکاری کمک یک بررسی جدید نشان می دهد متحده باید برخی از کار را به انجام به توزیع که کمک بیشتری نسبتا.

تجزیه و تحلیل از مرکز سیاست دو حزبی یک واشنگتن اتاق فکر در می یابد که سیاه پوست و لاتین کارگران داشتن نرخ بیکاری را رد کرد و در صورت نامتناسبی شماره های بالاتر نسبت به کارگران است.

مرکز سیاست دو حزبی بود که در حال انجام یک نظرسنجی با صبح مشورت از کارگران بیمه بیکاری زمانی که نظرسنجی کشف چیزی عجیب و غریب: تنها با صحبت کردن به کسانی که در بیکاری کمک اقلیت بودند که به طور قابل توجهی کمتر در این نظرسنجی.

پس آنها رفتند و صحبت به پاسخ دهندگان که به آنها گفته بود خود را به کمک برنامه رد شد و آنها ساخته شده یک کشف تعجب آور.

"آنچه ما در بر داشت زمانی بود که مردم از رنگ کاربردی برای مزایای بیکاری آنها بسیار کمتر به احتمال زیاد به تایید گفت:" بن Gitis ارشد تحلیلگر سیاست در BPC.

این بررسی نشان داد که کارگران ساخته شده 78 درصد از دریافت کنندگان کمکهای حتی اگر آنها اختصاص تنها نیمی از کارگران بیکار.

در مقابل سیاه و لاتین کارگران ساخته شده تا نزدیک به 40 درصد از بیکاران اما کمتر از 20 درصد از کمک گیرندگان.

چرا این اتفاق می افتد ؟ Gitis گفت: تحلیلگران مطمئن نیست.

"اما قابل توجه است به خصوص در حال حاضر به دلیل سیاه و اسپانیایی افراد در حال حمل مقدار زیادی از زیر بار از دست دادن شغل," او گفت:.

Gitis گفت: سیاستگذاران نیاز به نگاهی به چگونگی واجد شرایط بودن برای کمک گردد برای اطمینان بیشتر از بیکاران تحت پوشش هستند.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب